Kamera z budzikiem FULL HD WiFi + IR LED + żywotność baterii 1 rok

Kod produktu: 10-530 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 666,65 zł
Cena z VAT 800,00 zł
- +

Opis produktu Kamera z budzikiem FULL HD WiFi + IR LED + żywotność baterii 1 rok

Kamera w budziku FULL HD WiFi + IR LED + bateria 5200 mAh o żywotności do 1 roku. Dzięki wykrywaniu ruchu i oświetleniu LED uchwycisz doskonały obraz nawet w całkowitej ciemności. Dzięki eleganckiemu wzornictwu w błyszczącej czerni pasuje do każdego rodzaju wnętrza i nikt nie wie, że jest to urządzenie z ukrytą kamerą. Wysokiej jakości wyświetlacz na budziku zapewnia bezproblemową czytelność podawanych danych nawet w intensywnym świetle dziennym. Wyświetlacz budzika pokazuje aktualną godzinę i datę, można również ustawić alarm. Urządzenie wyposażone jest we wbudowany akumulator o pojemności do 5200 mAh , który po pełnym naładowaniu zapewnia tryb czuwania do 1 roku . Może być używany w każdym gospodarstwie domowym jako w pełni funkcjonalny budzik cyfrowy. Niewątpliwie najważniejszą i użyteczną funkcją jest nieobserwowany monitoring środowiska.

Budzik z kamerą - kamera FULL HD WiFi w budziku

kamera w budziku

Wbudowana ukryta kamera nagrywa filmy w rozdzielczości Full HD 1920x1080 z dźwiękiem , czyli wystarczającym do szczegółowych ujęć. Dzięki noktowizorowi IR LED z odległości do 5 metrów będziesz mieć wysokiej jakości obraz nawet w nocy. Cyfrowy budzik obsługuje połączenie Wi-Fi i jest bezprzewodowy, co pozwala na umieszczenie go bezpośrednio w dowolnym miejscu we wnętrzu. Wszystkimi funkcjami ukrytej kamery możesz sterować zdalnie za pomocą ogólnodostępnej aplikacji „CamSC” na smartfony (iOS, Android), dzięki której możesz oglądać obrazy w czasie rzeczywistym i zmieniać ustawienia kamery. Budzik z kamerą można podłączyć do domowego routera przez WIFI, co pozwala na podgląd obrazu w dowolnym miejscu i czasie za pomocą telefonu komórkowego.

kamera wifi w budziku

Cyfrowy budzik zawiera również funkcję wykrywania ruchu , która służy do rozpoczynania nagrywania podczas przechwytywania ruchu w przestrzeni. Czujnik ma zasięg 5 metrów. Świetna funkcja, dzięki której nie przegapisz żadnego ważnego ujęcia, ponieważ ujęcia zostaną uchwycone tylko podczas aktywności. Przechwycone nagrania są poddawane kompresji H.264 w celu zmniejszenia rozmiaru pliku, a następnie zapisywane na obsługiwanej karcie micro SD do 64 GB . Dwukierunkowe audio umożliwia dwukierunkową komunikację na odległość - możesz uspokoić zwierzaka, porozmawiać z dzieckiem itp.

budzik z aparatem

Noktowizor - dzięki wbudowanemu światłu LED IR uchwycisz doskonały obraz nawet w całkowitej ciemności do odległości do 5 metrów

ukryta kamera z detekcją ruchu i noktowizorem

Cechy:

PLUS Ukryta kamera w cyfrowym budziku
plus Transmisja obrazu w czasie rzeczywistym WiFi
plus Żywotność baterii w trybie czuwania 365 dni
plus Funkcja wykrywania ruchu
plus Nocna wizja LED IR do 5 metrów

Dane techniczne:

Przetwornik obrazu: FULL HD 1920x1080p
Obiektyw: CMOS 2MP
Rozdzielczość zdjęć: 1920x1080 pikseli
Rozdzielczość wideo: 1920x1080 pikseli
Obrazowanie: 15 kl./s
Format kompresji: H.264
Pętla wideo: tak
Kąt skanowania: 145°
Zasięg widzenia w nocy: 5 metrów
Detekcja ruchu: tak, czujnik PIR o zasięgu 5 metrów
Karta pamięci: obsługa kart Micro SD do max. 64 GB (brak w zestawie)
Zasilanie: akumulator litowy 5200 mAh;
Wi-Fi: Wi-Fi 802.11 b / g / n
Czas ładowania: 12 godzin
Ładowanie: kabel micro USB
Wymiary: 11x5,2x5,2 cm

Zawartość Paczki:

1x Cyfrowy budzik z kamerą FULL HD
1x kabel USB
1x czytnik USB na kartę micro SD
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty