Kamera WiFi FULL HD w zasilaczu AC/DC USB z noktowizorem

Kod produktu: 10-149 Mam pytanie
nowy TOP Kamera WiFi FULL HD w zasilaczu AC/DC USB z noktowizorem
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 625,00 zł
Cena z VAT 750,00 zł
- +

Opis produktu Kamera WiFi FULL HD w zasilaczu AC/DC USB z noktowizorem

Kamera WiFi FULL HD w zasilaczu AC/DC USB z noktowizorem z obsługą kart micro SD o pojemności 128 GB to mała, dyskretna kamera szpiegowska w klasycznej ładowarce, dzięki czemu można z niej łatwo namierzyć. Urządzenie pełni rolę klasycznej ładowarki z portem USB do ładowania telefonów komórkowych, tabletów czy innych urządzeń, więc nikt nie zwróci większej uwagi na to, że może to być kamera szpiegowska. Obiektyw aparatu ukryto za ciemną pleksi (gdzie schowano 16x diody NIGHT, ale nie świecą one jak klasyczne diody IR) , a karta pamięci ukryta jest w korpusie ładowarki pod zdejmowaną pokrywą.

Kamera posiada funkcję Wi -Fi, która pozwala sparować kamerę ze smartfonem za pomocą aplikacji „Camwf” (dostępnej na iOS, Android), a następnie skonfigurować różne funkcje fotografowania lub oglądać nagranie bezpośrednio z kamery.

kamera full hd w adapterze

Kamera przechodzi w tryb czuwania po podłączeniu adaptera do sieci i rozpoczyna nagrywanie wideo dopiero po wykryciu ruchu. Wykrywanie ruchu oszczędza miejsce na karcie pamięci. Gdy karta microSD jest pełna, najstarsze zapisy są automatycznie nadpisywane (nagrywanie w pętli), co zapewnia ciągłość pracy. Zapisy są przechowywane na karcie micro SD/TF o maksymalnej pojemności do 128 GB. Wyjątkowa kamera szpiegowska idealnie nadaje się do monitorowania i nagrywania w pracy lub w domu podczas Twojej nieobecności.

adapter z kamerą full hd

Cechy:

Funkcjonalny adapter USB z ukrytą kamerą
Nagrywanie wideo FULL HD
Połączenie WiFi
Zasilanie stałe
Funkcja wykrywania ruchu


Dane techniczne:

Format wideo: AVI
Rozdzielczość wideo: 1920x1080 P
Strzelanie: 30 kl/s
Pamięć zewnętrzna: obsługuje do 128 GB micro SD
Wykrywanie ruchu: tak
Napięcie ładowania: DC-5V
Typ interfejsu: USB

Zawartość Paczki:

1x zasilacz AC/DC z kamerą WiFi
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty