Kamera szpiegowska z panoramą 360° HD z WiFi + diodą IR

Kod produktu: 10-150 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 583,35 zł
Cena z VAT 700,00 zł
- +

Opis produktu Kamera szpiegowska z panoramą 360° HD z WiFi + diodą IR

Kamera szpiegowska panoramiczna 360° HD z WiFi + dioda IR. Dzięki tej kamerze możesz naprawdę monitorować całą przestrzeń w pokoju - dzięki czemu wszystko uchwycisz.   Posiada wykrywanie ruchu i oferuje widok rybiego oka oraz pełne pokrycie około 100 metrów kwadratowych, dzięki czemu masz całą przestrzeń uchwyconą. Do tak szerokiego zasięgu potrzebne byłyby co najmniej 4 zwykłe kamery, ale dzięki naszej kamerze panoramicznej 360° zaoszczędzisz sporo pieniędzy .

Kamera obsługuje WiFi , co pozwala na łatwy montaż na ścianie lub suficie oraz możliwość sterowania przez telefon komórkowy. Wystarczy pobrać aplikację mobilną „V380” (iOS, Android) na smartfona, sparować oba urządzenia i zacząć oglądać obraz w czasie rzeczywistym. Kamerę bezpieczeństwa można podłączyć do domowego routera przez Wi-Fi lub Hot Spot, co pozwala na oglądanie obrazu w dowolnym miejscu i czasie za pomocą telefonu komórkowego. Zeskanowany obraz z kamery możesz edytować przesuwając palcem po smartfonie, aby ustawić idealny kąt, lub masz do dyspozycji aż 5 trybów wyświetlania . Każdy tryb sprawia, że kamera panoramiczna jest idealną osłoną do użytku w pomieszczeniach.

kamera bezpieczeństwa - rybie oko

Kamera panoramiczna ma również wykrywanie ruchu , dzięki czemu zawsze zostaniesz powiadomiony telefonem komórkowym w przypadku jakiegokolwiek ruchu w pomieszczeniu. Możliwość ustawienia alarmu dźwiękowego w kamerze, aby ostrzec niechcianych gości i ostrzec, że znajduje się monitorowany obszar. Idealny sposób, aby zawsze mieć bezpieczny dom , biuro, sklep lub garaż podczas Twojej nieobecności. Kamera nie ma problemu ze słabymi warunkami oświetleniowymi, a nawet z absolutną ciemnością dzięki podczerwonemu światłu LED . Nadal utrzymuje tę samą wysoką jakość obrazu HD i zapewnia widzenie w nocy do 9 metrów .

kamera bezpieczeństwa 360

Kamera oferuje również komunikację dwukierunkową , ponieważ ma wbudowany mikrofon i głośnik o wysokiej czułości. Możesz słuchać, słyszeć i rozmawiać z dzieckiem lub zwierzakiem przez telefon komórkowy podczas oglądania wideo, gdy jesteś w pracy. Przechwycone rekordy przechodzą przez kompresję H.264 w celu zmniejszenia rozmiaru pliku, a następnie są zapisywane na karcie micro SD obsługiwanej do 32 GB (brak w zestawie). Jeśli pamięć karty SD jest pełna, rozpocznie nagrywanie w pętli i nadpisze najstarsze zapisy, aby nie stracić bieżących obrazów.

kamera panoramiczna

Cechy:

Wideo Full HD w czasie rzeczywistym
Dwukierunkowa komunikacja
Wykrywanie ruchu i automatyczny alert
Nagrywanie w pętli
Połączenie WiFi
Nocna wizja IR

Dane techniczne:

Rozdzielczość wideo: HD 1280x960
Dźwięk: Wbudowany mikrofon i głośnik
Pamięć: obsługuje karty micro SD do 32 GB
Temperatura pracy: -10 ~ 50 ° C w pomieszczeniu
Obsługa systemu: iOS 6.0 lub nowszy, Android 4.0 lub nowszy.
Wymiary: (szer.) 70 mm x (wys.) 36 mm
Waga: 60g

Zawartość Paczki:

1x kamera panoramiczna 360 °
1x kabel USB
1x zasilacz sieciowy 220 V/USB
1x akcesoria montażowe
1x naklejka 3M
1x saszetka z 2 śrubami
1x instrukcja obsługi

Komentarze

Inne produkty