Kamera szpiegowska HD doskonale ukryta w okularach + zapasowa bateria

Kod produktu: 10-116 Mam pytanie
TOP Kamera szpiegowska HD doskonale ukryta w okularach + zapasowa bateria
Producent OEM
Dostępność produktów Zamów
Czas dostawy 1 - 3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 666,65 zł
Cena z VAT 800,00 zł
- +

Opis produktu Kamera szpiegowska HD doskonale ukryta w okularach + zapasowa bateria

Kamera szpiegowska HD doskonale ukryta w okularach + dodatkowa bateria zapasowa mają stylowy wygląd i praktyczne zastosowanie. Gdybyś próbował znaleźć aparat w okularach, nie znajdziesz go, nawet jeśli byłeś ekspertem od szpiegostwa. Okulary nie wyglądają tak, jakby miały wbudowany aparat. Brak widocznej soczewki lub mini otworu na soczewkę.

Kamera jest zintegrowana z ramą i nagrywa przez jednokierunkowy przezroczysty plastik, dzięki czemu jest niepozorna. Kamera nie jest widoczna gołym okiem ani pod żadnym kątem, ani pod światło. Sterowanie jest dość proste za pomocą jednego przycisku, który znajduje się po wewnętrznej stronie ramy i jest również zaprojektowany tak, aby nie rzucał się w oczy. Te okulary szpiegowskie mają doskonały kamuflaż. Obraz nagrywany jest w rozdzielczości HD 1280 x 720p przy 30fps na kartę microSD do maksymalnie 32 GB.

Szpiegowskie okulary HD

Bateria o pojemności 260 mAh zabudowana jest po prawej stronie stelaża. Jedna bateria wystarcza na 1,5 godziny nagrywania. Nagranie jest zapisywane po 10 minutach i ma 1 GB. Na karcie 32GB można przechowywać do 5 godzin nagrań. Podczas ładowania akumulatora zdejmij prawą stronę ramki i podłącz ją za pomocą mini 8-pinowego złącza USB do ładowarki. Dużą zaletą jest to, że w zestawie znajduje się jedno zapasowe ramię z baterią, którą można podłączyć do okularów, podczas gdy druga bateria jest ładowana. Pozwala to na ciągłe nagrywanie wideo. Docenisz funkcję ładowania akumulatora przez POWERBANK , który zapewni Ci zawsze naładowany akumulator pod ręką.

Szpiegowska kamera hd zastępuje baterię

Dzięki okularom szpiegowskim nagrywasz dokładnie to, co widzisz , mając wolne ręce. Okulary HD to idealny wybór, jeśli potrzebujesz dyskretnie nagrać spotkanie, lub w różnych innych sytuacjach, aby monitorować miejsca i pozostać niezauważonym. Okulary mają szerokie zastosowanie, ponieważ można ich używać np. na wakacjach, na koncercie lub jeśli chcesz nagrać inne doznania. Po podłączeniu okularów HD do komputera działa jako czytnik kart , a nagrane filmy i zdjęcia można pobrać na komputer stacjonarny lub laptop.

Cechy:

  • Okulary z doskonałym kamuflażem wbudowanej kamery szpiegowskiej HD
  • Rozdzielczość HD 1280 x 720p przy częstotliwości 30fps
  • Korzystanie z karty microSD do 32 GB
  • 2x zapasowe ramię z baterią 260 mAh

Dane techniczne:

Rozdzielczość wideo: 1280 x 720
Szybkość klatek wideo: 30 klatek na sekundę
Format wideo: AVI
Rozdzielczość obiektywu: 5Mpix
Format 16:9
Bateria: 2x260 mAh
Żywotność baterii: do 1,5 godziny nagrywania (dwie baterie do 3 godzin nagrywania)
Zasilanie: DC-5V
Przewód zasilający: mini 8Pin USB
Karty pamięci: karta microSD do 32 GB
Temperatura pracy: od 0°C do 60°C

Zawartość:

1x okulary z kamerą HD
1x kabel USB Mini 8Pin
2x Zapasowe ramię z baterią
1x redukcja dla kabla ładującego USB
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty