Kamera samochodowa w lusterku wstecznym DOD RX8W z GPS

Kod produktu: 55-020 Mam pytanie
Producent DOD
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 937,50 zł
Cena z VAT 1 125,00 zł
- +

Opis produktu Kamera samochodowa w lusterku wstecznym DOD RX8W z GPS

Nowa kamera samochodowa w lusterku wstecznym DOD RX8W posiada wbudowany ultraszybki procesor GPS, który jest 5x szybszy od innych. Klawiatura sterująca jest prosta i łatwa w użyciu w ciemności. Czas ustawić standard grubości kamery samochodowej w lusterku wstecznym. Dlatego nowy model z tej serii DOD RX8W ma grubość 1 cm, dzięki czemu można go łatwiej dopasować do oryginalnego lusterka wstecznego. Regulowany kąt obiektywu jest o 60% większy niż dotychczas, co pozwala na ustawienie kąta poziomego i pionowego do 40 stopni. DOD RX8W z wielowarstwową powłoką próżniową lusterka jest w stanie wyeliminować oślepianie od świateł pojazdu znajdującego się za Tobą.

Ma większy obszar wyświetlania, a wyświetlacz panoramiczny (16:9) zapewnia szerszy ekran do odtwarzania wideo. Technologia WDR pozwala na adaptację do światła otoczenia, dzięki czemu ujęcia nocne są wyraźniejsze, a mocne światło naświetlane jest redukowane do najpiękniejszego obrazu. Posiada 3DNR - cyfrową redukcję szumów i sześcioelementowy ostry obiektyw , który składa się z 6 warstw szkła i zapewnia oszałamiająco jasny i niezniekształcony obraz. DOD RX8W jest wyposażony w pasek na rzep, który jest mocniejszą i niezawodną metodą montażu na oryginalnym lusterku wstecznym.

Docenisz funkcję GPS Logger - zapis Twojej jazdy (lokalizacja GPS, rzeczywista prędkość, wideo) będziesz mógł je odtworzyć na swoim komputerze za pomocą dostarczonego oprogramowania. Idealny dla firm do kontroli przejazdów pracowników, kierowców zawodowych itp.

Kamera samochodowa w lusterku wstecznym DOD RX8W z GPS

lusterko wsteczne samochodu z GPS rx8w

Cechy:
Kamera samochodowa i lusterko wsteczne DOD RX8W
Zaawansowana technologia WDR - rejestruje super obraz w każdym świetle
Redukcja szumów 3DNR - w słabym świetle
Konstrukcja soczewki: Anti-glare
Opatentowany montaż za pomocą paska na rzep
Obiektyw z regulowanym kątem — w dowolnym kierunku
Wyświetlacz panoramiczny 4,3 "16:9
Wbudowany ultraszybki procesor GPS, 5x szybszy niż inne.
DOD RX8W o grubości 1 cm można dopasować do oryginalnego lusterka wstecznego.
Klawiatura jest łatwa i prosta w użyciu w ciemności
Aparat z sześcioelementowym obiektywem zapewnia oszałamiająco czysty i niezniekształcony obraz.

Technologia WDR Potężna technologia WDR. Wspaniały film w każdym świetle. technologia WDR,
dobrze zrównoważona ekspozycja w każdych warunkach. Sprawia, że sceny nocne są wyraźniejsze i zmniejsza mocną ekspozycję światła, aby uzyskać najpiękniejszy obraz.
Redukcja hałasu Komory automatyczne 3DNR (Digital Noise Reduction) Cyfrowa redukcja szumów - redukuje szumy przy słabym oświetleniu. Cyfrowa redukcja szumów skutecznie redukuje szumy związane z sygnałem cyfrowym i zapewnia czysty obraz.
Procesor GPS Procesor GPS - Wbudowany ultraszybki procesor GPS, 5 razy szybszy niż inne, zasługujesz na najbardziej szczegółowe i dokładne dane, aby odzyskać status w każdej sytuacji.

smukła konstrukcja


Smukła konstrukcja. Czas ustawić standard grubości kamery samochodowej w lusterku wstecznym. DOD RX8W o smukłej konstrukcji o grubości 1 cm można dopasować do oryginalnego lusterka wstecznego.
klawiatura Klawiatura jest łatwa i prosta w użyciu w ciemności. Innowacyjne podświetlenie laserowe klawiatury można łatwo kontrolować, nawet gdy w pojeździe nie ma światła. Podświetlenie wyłącza się automatycznie po 10 sekundach. Praktyczny, wygodny i elegancki.
obiektyw z regulowanym kątem Regulowany kąt obiektywu w dowolnym kierunku. Regulowany kąt obiektywu jest o 60% większy niż dotychczas, co pozwala na ustawienie kąta poziomego i pionowego do 40 stopni. Posiada pełen zakres kątów skanowania, aby poprawić możliwość montażu na większości luster.
anti oslnovacie złe lustro Lustro przeciwodblaskowe. Podczas jazdy nocą dochodzi do odbicia światła od lusterka, co jest denerwujące i oślepiające kierowcę. DOD RX8W z wielowarstwową powłoką próżniową lusterka jest w stanie wyeliminować oślepianie od świateł pojazdu znajdującego się za Tobą.
Wyświetlacz panoramiczny Wyświetlacz panoramiczny 4,3” 16:9. Dzięki większemu obszarowi wyświetlania wyświetlacz panoramiczny zapewnia szerszy ekran do odtwarzania wideo. Możesz oglądać dowolne wideo.
aparaty z sześcioma soczewkami Obiektyw aparatu 6G. Wyrafinowany sześcioelementowy, ostry obiektyw, który składa się z 6 warstw szkła, zapewniając niesamowicie czysty i niezniekształcony obraz.
rzep do mocowania kamer pruzon Pasek na rzep. Tradycyjny montaż za pomocą klipsa lub końcówek gumowych często z uwolnieniem elastyczności. Aby uzyskać mocniejsze mocowanie, DOD RX8W jest wyposażony w pasek na rzep, który jest mocniejszą i niezawodną metodą montażu na oryginalnym lusterku wstecznym.

Oprogramowanie komputerowe DOD - DOD Player

Oprogramowanie komputerowe DOD LS460W

Dane techniczne:

Rozdzielczość wideo 1920x1080 @ 30fps, 1280x720 @ 30fps, 1280X720 @ 60fps, 848x480 @ 30fps, 640x480 @ 30fps
Matryca 3 megapiksele 1/3 "CMOS
Obiektyw szerokokątny 140 °
4,3 "16:9 szeroki ekran
Skompresowany format wideo - H.264
Format wideo MOV
Karta pamięci — Micro SDHC Class 10 (obsługa do 32 GB)
Wbudowany mikrofon/głośnik
Wbudowana bateria o dużej pojemności 3,7V 300mAh
Zasilanie 5V 1A
Rozmiar 8,5x31x1 cm
Waga 298g
Temperatura pracy -20°C ~ 65°C

Dołączone akcesoria:

1x samochód z kamerą Profi DOD RX8W
1x ładowarka samochodowa
1x uchwyt
1x przyssawka
1x instrukcja w języku angielskim

Komentarze

Inne produkty