Kamera samochodowa DOD LS470W+ - model premium

Kod produktu: 55-022 Mam pytanie
Producent DOD
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 1 370,85 zł
Cena z VAT 1 645,00 zł
- +

Opis produktu Kamera samochodowa DOD LS470W+ - model premium

Kamera samochodowa DOD LS470W+ - model premium, który możesz kupić online w dobrej cenie. Produkt w magazynie gotowy do zamówienia. Full HD, rejestrator GPS do 10 razy szybszej aktualizacji, kąt widzenia 150°, szklany obiektyw 7G, ISO do 12800, WDR 2.0.

Model kamery DOD LS470W+ jest porównywany do modelu DOD LS470W wyposażonego w filtr polaryzacyjny, baterię o pojemności 650mAh (żywotność baterii do 3 godzin), większy ekran 3.0". Pozostałe parametry i cechy kamer oraz DOD LS470W LS470W + są takie same.

Modele rejestratora samochodowego DOD LS470W LS470W+ i obecnie reprezentują najlepszą współczesną ofertę wszystkich czarnych skrzynek w samochodach na światowym rynku. Świadczy o tym nie tylko   zastosowane technologie, ale powyżej   zadowolenie kierowców, którzy aktywnie korzystają z tych kamer. Ich cena jest stosunkowo wyższa, ale oferuje zaawansowanie techniczne i sprawia, że ​​zapisy, które można faktycznie zastosować, nawet przy dowodach wypadków. Z tymi kamerami na pewno się zdarzy, że nie da się odczytać tablic rejestracyjnych pojazdu, co jakoś zaszkodzi, albo zagrozi. Komory samochodowe certyfikowane do użytku w całej UE (np. w Austrii, Niemczech i innych państwach członkowskich).   Spełniają kryteria norm technicznych i mogą być stosowane w pojazdach.


Absolutna nowość DOD LS470W+ posiada przetwornik Sony Exmor z nową zaawansowaną technologią WDR 2.0, która zwiększa światłoczułość do ISO 12800 (DOD LS460W tylko w 3200). Jest wyposażony w nowy szerokokątny obraz 150° bez żadnych zniekształceń (kąt widzenia DOD LS460W 140°). Soczewka szklana 7G - połączenie siedmiu warstw szkła, zapewniające niesamowicie jasny, czysty i niezniekształcony obraz (soczewka szklana DOD LS 460W - 6G). Posiada procesor GPS 10x prędkości, najszybsza technologia GPS w samochodzie zapewnia dokładne śledzenie prędkości pojazdu i ultraszybką pozycję GPS Twojej podróży (DOD LS460W - 5x GPS Speed ​​Processor). Aparat otrzyma zupełnie nowe, przeprojektowane i ulepszone oprogramowanie na PC - DOD GPS Player 2.0 (DOD LS460W - DOD GPS 1.6 player). Parking dodany jest tryb funkcji - monitoring podczas parkowania, podczas którego kamera wykryje ruch przed kamerą i automatycznie zarejestruje sporządzone.

  Nowy mistrz właśnie nadchodzi - kamera DOD LS470W + !!!

dod ls470w promo +

Kamerę można łatwo przymocować do przedniej szyby za pomocą przyssawki z uchwytem, ​​który można łatwo przymocować do kamery. Wbudowany czujnik G do automatycznego uruchamiania ochrony plików w przypadku uderzenia, hamowania awaryjnego lub przechyłu samochodu automatycznie chroni wszystkie bieżące i przechowywane pliki wideo. Zapewnia jakość wideo FULL HD z rozdzielczością do 1920x1080. Posiada duży 3,0" wyświetlacz TFT LCD 16:9 ułatwiający oglądanie i ustawienia wideo. Szeroki kąt widzenia 150° , rejestracja drogi do przodu i boków, automatyczna kalibracja czasu za pomocą GPS, wyświetlacz kompasu HUD, wyświetlacz prędkości HUD . Z pewnością docenisz funkcję rejestratora GPS , dzięki czemu możesz nagrywać wideo z jazdy (lokalizacja GPS, aktualna prędkość) , będziesz mógł oglądać na swoim komputerze za pomocą dostarczonego oprogramowania.Idealny dla firm do kontrolowania personelu kierowców zawodowych kierowców itp.   Kamerę można podłączyć do zasilania 12/24V , dzięki czemu użytkowanie jest możliwe bez problemów z wyłączeniem np. samochodów i innych pojazdów. ciężarówki lub autobusy. Menu aparatu jest również dostępne w języku słowackim.

Filtr polaryzacyjny - znacznie ogranicza odblaski. Pozwala na uzyskanie lepszych obrazów, lepszy kontrast i co najważniejsze, znacznie redukuje odbicia na przedniej szybie, dzięki czemu obrazy są wyraźniejsze i pozbawione odblasków.

filtr polaryzacyjny DOD LS470W +

Akumulator o wysokiej pojemności 650 mAh (200 mAh LS470W DOD) do 3xnásobná, dzięki czemu większa trwałość w porównaniu z DOD LS470W. W przypadku braku zasilania zwiększa się monitorowanie (tryb parkowania) a tym samym zapewnia większą ochronę.

wysokowydajna bateria 650mAh DOD LS470W +

Wyświetlacz panoramiczny 3'' 16:9 (wyświetlacz DOD LS470W 2,7”). Aparat posiada duży wyświetlacz panoramiczny, który zapewnia wyraźny i odpowiednio duży obraz odpowiedni do ustawień wyświetlania i odtwarzania filmów bezpośrednio na wyświetlaczu aparatu.

3 "wyświetlacz dod ls470w +

DOD LS470W + obsługuje teraz ultra-wysoki rozszerzony zakres ISO 12.800 , co zwiększa klarowność szybko poruszających się obiektów w nocy. Aparat może teraz uchwycić jeszcze więcej szczegółów w bardzo słabych warunkach oświetleniowych.

ISO 12800 dod ls470w

Obiektyw o dużej aperturze F1.6 - im większa apertura, tym lepsza wydajność w słabym świetle! Dzięki przetwornikowi Sony Exmor zwiększa się zdolność transmisji światła w warunkach słabego oświetlenia, pozwalając uchwycić oszałamiającą głębię ostrości i doskonałe widzenie w nocy.

Przysłona obiektywu F1.6 dod ls470w

Wbudowany 10-krotny procesor GPS, najnowsza technologia automatycznego GPS zapewnia dokładne śledzenie prędkości pojazdu i ultraszybką pozycję GPS Twojej podróży w czasie rzeczywistym. Obecnie najszybsza aktualizacja stosowana w komorach GPS.

10 aktualizacji GPS dod ls470w

Nowa wersja ulepszeń interfejsu użytkownika DOD GPS Player 2.0 jest jeszcze bardziej przejrzysta. Wyświetla nagranie wideo Full HD z danymi w czasie rzeczywistym, takimi jak prędkość pojazdu, GPS, natężenie ruchu itp. Dzięki internetowi pokazuje aktualną pozycję pojazdu na Mapach Google.

dod odtwarzacz GPS 2.0

Przeglądaj dane (znak wodny) bezpośrednio w filmie. W razie wypadku lub innych zdarzeń drogowych pozwala błyskawicznie sprawdzić lokalizację pojazdu (współrzędne GPS), prędkość pojazdu lub dokładną datę i godzinę nagrania. Co wzmocni wiarygodność dowodów na udowodnienie odpowiedzialności.

Znak wodny ls470w

Zaawansowany szklany obiektyw 7G - połączenie siedmiu warstw szkła, wyrafinowany ostry obiektyw 7G, zapewniający niesamowicie jasny, czysty i niezniekształcony obraz.

7 g szklany obiektyw dod ls470w +

Szeroki kąt widzenia 150°. Aparat jest wyposażony szczególnie w obiektyw szerokokątny, który zwiększa zakres nagrywania wideo, ponieważ   panoramiczny widok na przód pojazdu zajmowany przez wszystkie strony bez zniekształceń (tj. bez zniekształconego obrazu).

150 ultraszerokokątny dod ls470w +

Analiza trasy to nowa funkcja obliczania odległości, czasu i średniej prędkości Twojej podróży z punktu A do punktu B. Na podstawie analizy drogi możesz np. określić najkrótszą lub najszybszą trasę z domu do pracy . Jest to bardzo ekonomiczny i praktyczny sposób na zaoszczędzenie czasu i zużycia paliwa.

analiza ścieżki dod ls470w +

Nowa zaawansowana technologia WDR 2.0 - oszałamiający obraz w każdych warunkach oświetleniowych i zrównoważona ekspozycja na wszystkie warunki pogodowe. Tworzy jaśniejsze ujęcia nocne i ogranicza ekspozycję na silne światło, aby uzyskać najpiękniejszy obraz.

Technologia WDR dod LS 470 watów +

Czas automatycznej kalibracji, niezależny czas ręcznej regulacji. z wbudowanym   Procesor prędkości GPS 10x jest w stanie wskazać dokładny czas lokalny i automatycznie skalibrować go w pamięci aparatu.

HUD kompas dod ls470w +

Wyświetlacz prędkości i kompasu przez HUD. Urządzenie jest w stanie wskazać kierunek, w którym zmierzasz. Oprócz 10x szybszej aktualizacji GPS, która zapewnia dokładne monitorowanie rzeczywistej prędkości pojazdu.

DOD LS470W + wyświetlacz HUD

Ochrona danych przez czujnik G podczas uderzenia. Uderzenie, hamowanie awaryjne lub przechylenie samochodu automatycznie zabezpieczy wszystkie aktualne i zapisane pliki wideo. Dzięki tej funkcji ważne pliki nie zostaną usunięte ani nadpisane podczas nagrywania z przesunięciem czasowym.
czujnik g + dod ls470w
Ręczna ochrona SOS. W sytuacjach awaryjnych pozwala użytkownikom chronić istniejący plik, długie naciśnięcie przycisku „SOS”, aby zachować plik z pętli nagrywania i zapobiec nadpisaniu innych plików.
SOS manualna ochrona dod ls470w +
Monitoring podczas parkowania. Włącz tę funkcję przy stałym zasilaniu, a kamera wykryje ruch obiektów przed kamerą. Gdy kamera oceni, że przód pojazdu nie porusza się automatycznie wyłącza nagrywanie wideo. Przydaje się to w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniem pojazdu, kradzieżą rzeczy.
monitorowanie parkowania dod ls470w +

Specyfikacja produktu:


Rozdzielczość wideo: 1920x1080 @ 30fps, 1280x720 @ 30fps, 1280x720 @ 60fps, 848x480 @ 30fps, 640x480 @ 30fps
Czujnik SONY Exmor CMOS
Obiektyw szerokokątny: obiektyw ultraszerokokątny 150 °
Przysłona obiektywu: F 1,6
ISO: do 12800
Ekran LCD: szerokoekranowy 3.0" 16: 9
Format wideo: H.264 MOV
Obsługa karty pamięci Micro SDHC Class 10 (obsługuje do 32 GB)
Dźwięk: Wbudowany mikrofon/głośnik
Bateria: wbudowana bateria litowa o dużej pojemności 3,7 V 650 mAh ;
Zasilanie: 5V 1A
Wymiary: 112 (wys.) x 71,9 (szer.) x 39,2 (wys.) mm
Waga: 140g

Dołączone akcesoria:

1x kamera samochodowa Profi DOD LS470W +
1x ładowarka samochodowa
1x uchwyt
1x przyssawka
1x filtr CPL
1x CD z DOD GPS Player 2.0
1x instrukcja w języku angielskim

Komentarze

Inne produkty