Kamera Moto do motocykla DUAL (przód + tył) z aplikacją Full HD + WiFi na telefon komórkowy + stopień ochrony IP69

Kod produktu: 55-227 Mam pytanie
Producent /
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 1 666,65 zł
Cena z VAT 2 000,00 zł
- +

Opis produktu Kamera Moto do motocykla DUAL (przód + tył) z aplikacją Full HD + WiFi na telefon komórkowy + stopień ochrony IP69

PODWÓJNA kamera motocyklowa (przód + tył) z aplikacją mobilną Full HD + WiFi ze śledzeniem lokalizacji GPS na żywo za pośrednictwem chmury z ochroną IP69, za pomocą której można nagrywać jazdę motocyklem w terenie lub na drodze, aby zapewnić dowód w przypadku wypadek . Dostępne są 2 kamery wideo do pokrycia przodu i tyłu motocykla , które są uniwersalne dla każdego motocykla. Wyposażone są w wodoodporne i pyłoszczelne soczewki o standardzie IP69 oraz łącze WiFi, dzięki któremu możesz korzystać z ogólnodostępnej aplikacji na smartfonie (iOS, Android).

Najlepsze kamery do motocykla dual z WiFi

Kamery motocyklowe WiFi ze śledzeniem na żywo lokalizacji GPS przez chmurę z IP69

Za pośrednictwem aplikacji możliwe jest ustawienie indywidualnych funkcji aparatu lub odtwarzanie nagranego materiału wideo , a także udostępnianie go znajomym poprzez udostępnianie w sieciach społecznościowych. Obiektywy kamery nagrywają w rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 przy 30 fps, zapewniając wysokiej jakości materiał wideo i są wyposażone w stabilizację obrazu zapobiegającą drganiom. Podane zapisy są zapisywane na karcie micro SD o pojemności 64 GB, która jest częścią pakietu.

kamery do motocykli - aplikacja gnet full hd

W jednostce głównej zestawu wbudowany jest G-sensor uderzenia , który w przypadku zderzenia motocykla automatycznie blokuje pliki wideo z chwili wypadku przed transkrypcją, dzięki czemu można zachować dowodowy materiał wideo. W opakowaniu znajdziesz zestaw montażowy, za pomocą którego z łatwością zamontujesz kamery na swoim motocyklu. To jest   wysokiej jakości zestaw moto z przednią i tylną kamerą, dzięki któremu uchwycone obrazy będą najlepszej jakości i nic nie stanie na przeszkodzie, aby podzielić się z przyjaciółmi wrażeniami z jazdy na motocyklu napędzanymi adrenaliną.

dual moto cam - kamera full HD

DUAL MOTO CAM - przednia i tylna kamera moto Full HD

Podwójna kamera motocyklowa Full HD

Aplikacja mobilna do sterowania kamerą i pobierania filmów - CLOUD Ready

Użyj własnego routera bezprzewodowego lub dysku USB, takiego jak klucz Wi-Fi i karta SIM do transmisji danych, aby skorzystać z funkcji chmury. Dodatkowe ulepszone dłuższe nagrania są dostępne jako subskrypcje w chmurze.

kamera motocyklowa - aplikacja do nagrywania w chmurze

Ekskluzywny odtwarzacz plików wideo na PC - G-NET PC VIEWER

Wykonany na zamówienie odtwarzacz nagranych plików wideo na komputer stacjonarny z przejrzystym układem i intuicyjną obsługą.

G-NET PC VIEWER - kamera motocyklowa

Wyjątkowa kamera MOTO z zewnętrzną kamerą tylną i śledzeniem lokalizacji GPS na żywo przez chmurę

śledzenie lokalizacji gps kamery moto

Transmisja na żywo - Śledzenie GPS na żywo

Monitoruj zachowanie kierowcy i sprawdzaj stan motocykla w czasie rzeczywistym. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w naszym moto aparacie jest dostępny. Jeśli motocykl jest w trybie online (w ruchu), jego aktualna lokalizacja zostanie wyświetlona na mapie i możesz kontynuować śledzenie jego trasy. Jeśli jest offline, zostanie wyświetlona jego ostatnia znana lokalizacja. Po uruchomieniu zarchiwizowanej jazdy możesz zobaczyć jej ruch na mapie. Dzięki szczegółowemu harmonogramowi możesz zobaczyć o której godzinie, w jakim miejscu i pod konkretnym adresem dokładnie gdzie znajdował się motocykl w tym momencie. Funkcja GEO FENCE umożliwia wysłanie powiadomienia e-mail o opuszczeniu wyznaczonego obszaru (Gdy przypadkiem kierowca motocykla zjedzie z zaplanowanej trasy). Aby korzystać z funkcji, konieczne jest wykupienie licencji na śledzenie przez Chmurę. Za pośrednictwem chmury można również przeglądać nagrania wideo z jazdy, w których dane są archiwizowane. Warunkiem jest posiadanie połączenia z Internetem (najlepiej za pośrednictwem przenośnego routera mobilnego obsługującego karty SIM).

Masz do wyboru różne programy w CHMURZE (darmowe lub płatne w zależności od przestrzeni dyskowej lub obsługiwanych funkcji).

kamera motocyklowa - obsługa chmury

Nowa kompresja wideo H.265

Kamera samochodowa została wyposażona w nową kompresję H.265, która zapewnia zapisywanie nagrań w mniejszym rozmiarze. Nagranie w tej kompresji zajmie o 30% mniej miejsca na karcie pamięci , a jakość obrazu pozostanie zachowana. Tak więc karta pamięci może pomieścić znacznie więcej nagrań w porównaniu ze starszą kompresją H.264.

kompresja h.265


Cechy:

plus Nagranie HD 1920 x 1080 przy 30 klatkach na sekundę
plus Przednia + tylna kamera moto
plus Stopień wodoodporności IP69
plus Uderzenie G-sensora
plus Stabilizacja obrazu

Dane techniczne:

Czujnik: FULL HD HDR CMOS
Dźwięk: wbudowany mikrofon
Kompresja wideo: H.265
Kompresja dźwięku: ASPCM
Rozdzielczość kamery: FULL HD 1920x1080 pikseli
Liczba klatek na sekundę: 30 kl./s
3G/4G: połączenie z chmurą
Połącz się z serwerem FMS „withCLOUD” za pomocą klucza sprzętowego 3G/4G lub bezpośrednio do danych internetowych ze swojego smartfona
WIFI: połączenie z aplikacją
GPS: tak
G-sensor: tak
Kąt widzenia (strzał): 140°
Przechowywanie: karta micro SD 8-512 GB (karta micro SD o pojemności 64 GB jest częścią pakietu)
Zasilanie: DC12-24V
Temperatura pracy: -20 do 60°C
Stopień ochrony IP kamer: IP69 odporny na kurz i wodę
Wilgotność robocza: 10-95%
Wymiary: jednostka główna 52x95x17mm, kamery 26,2x26,2x47,5mm

Zawartość Paczki:

1x kamera przednia
1x tylna kamera
2x kable do podłączenia kamer
1x karta micro SD 64 GB
1x moduł GPS
1x jednostka główna
1x kabel zasilający
1x zestaw montażowy ze śrubami, naklejkami i uchwytami na aparat
1x instrukcja

Komentarze

Inne produkty