Kamera monitorująca WiFi HD + detekcja ruchu

Kod produktu: 10-136 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 500,00 zł
Cena z VAT 600,00 zł
- +

Opis produktu Kamera monitorująca WiFi HD + detekcja ruchu

Kamera monitorująca WiFi HD + detekcja ruchu ma za zadanie chronić Twoich bliskich i Twoją własność podczas Twojej nieobecności. Nie pozwól, aby wszystko było przypadkiem i bądź zawsze i wszędzie informowany o swojej sytuacji w domu . Mini kamera dzięki obsłudze WiFi oferuje możliwość połączenia ze smartfonem w dowolnym miejscu i czasie. Wystarczy pobrać aplikację mobilną „ Clever Dog ” dostępną na systemy iOS i Android , sparować oba urządzenia przez domowe WiFi i oglądać w czasie rzeczywistym monitoring przestrzeni, w której umieściliśmy kamerę, np. domu, biura, sklepu czy magazynu.

kamera bezpieczeństwa wifi

Kamera Mini HD posiada wbudowany czujnik detekcji ruchu, który usprawnia jej użytkowanie, dzięki czemu nie musisz cały czas sprawdzać swojego domu. W przypadku uchwycenia ruchu w przestrzeni kamery natychmiast otrzymasz wiadomość na smartfona wraz z przechwyconym obrazem, dzięki czemu będziesz dobrze poinformowany o przyczynie uruchomienia alarmu. Możesz także ustawić alarm dźwiękowy (szczekanie psa, sygnał dźwiękowy), aby ostrzec potencjalnego sprawcę, że został schwytany. Kamera oferuje również fotografowanie w nocy dzięki czterem mocnym diodom podczerwieni , które pozwalają zobaczyć przestrzeń w pełnej ciemności do 5 metrów. Dzięki temu możesz liczyć na całodobową ochronę swojego domu.

kamera monitorująca wifi

Kamera zapewnia również dwustronną komunikację , słuchanie i reagowanie na to, co dzieje się podczas monitorowania. Wbudowany głośnik i mikrofon umożliwiają szybki kontakt bez konieczności połączenia z telefonem komórkowym lub komputerem, jeśli masz dostępne dwie inteligentne kamery mini HD. Masz duży lub piętrowy dom i nie chcesz krzyczeć dzieciom, że to pora obiadowa? Wystarczy skorzystać z aplikacji mobilnej i porozmawiać z dziećmi za pomocą aparatu. Technologia komunikacji P2P zadba o bezpieczeństwo danych, ponieważ dane nie są przechowywane na żadnym zewnętrznym serwerze. Zdjęcia i nagrania są przechowywane na karcie micro SD o pojemności 32 GB (brak w zestawie). Dzięki wysokiej jakości kompresji wideo możesz przechowywać do 7 dni wideo na karcie micro SD o pojemności 32 GB .

inteligentna kamera z detekcją ruchu

Cechy:

Wideo w czasie rzeczywistym
Dwukierunkowa komunikacja
Detekcja ruchu
Inteligentne wideo
Połączenie P2P
Widzenie nocne w podczerwieni

Dane techniczne:

Obiektyw: kolorowa optyka CMOS
Kompresja wideo: H.264, 720p HD
Rozdzielczość wideo: 720 x 576 @ 15 fps
Dźwięk: Wbudowany mikrofon i głośnik
Pamięć: obsługuje karty micro SD do 32 GB
Temperatura pracy: -10 ~ 60 ° C w pomieszczeniu
Obsługa systemu: iOS 6.0 lub nowszy, Android 4.0 lub nowszy
Wymiary: (szer.) 43 mm x (wys.) 100 mm x (gł.) 33 mm
Waga: 80g

Zawartość Paczki:

1x Mini inteligentna kamera
1x kabel USB
1x stojak montażowy
1x saszetka z 3 śrubami
1x instrukcja obsługi

Komentarze

Inne produkty