Kamera FULL HD w kształcie bransoletki do zegarków sportowych i WiFi

Kod produktu: 10-148 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 458,35 zł
Cena z VAT 550,00 zł
- +

Opis produktu Kamera FULL HD w kształcie bransoletki do zegarków sportowych i WiFi

Kamera FULL HD w kształcie bransoletki do zegarka sportowego i WiFi to stylowy dodatek z niepozorną kamerą szpiegowską, która rejestruje ważne wydarzenia podczas uprawiania sportu. To dyskretna bransoletka w gumowej obudowie, która nie tylko świetnie wygląda, ale również świetnie działa, ponieważ skrywa wysokiej jakości kamerę HD i mikrofon

Dzięki tej TOP kamerze możesz nagrywać wideo 1920x1080 z szybkością 30 klatek na sekundę , a także robić zdjęcia w rozdzielczości do 2560x1440 . Wszystkie zapisy są przechowywane na karcie micro SD, która obsługuje do 32 GB . Bez problemu możesz uchwycić wszystko, co ważne w wysokiej jakości , np . wywiady, spotkania, zajęcia sportowe, wydarzenia i inne sytuacje życiowe , ponieważ aparat będzie zawsze pod ręką, dosłownie. Wygodna gumowa bransoletka jest regulowana tak, aby pasowała do większości nadgarstków , więc nie obawiaj się, że nie będzie Ci pasować. Możesz go łatwo sparować ze smartfonem przez sieć Wi-Fi.

bransoletka z kamerą full hd

Korzystanie z bransoletki jest bardzo proste, za pomocą odpowiednich przycisków z boku wyświetlacza bez żadnego oprogramowania. Bransoletka posiada wbudowany akumulator o pojemności 350 mAh, który można ładować za pomocą kabla USB. Na pewno doświadczyłeś sytuacji, że wyszedłeś na zewnątrz pobiegać i nie chciałeś, aby dzwonił telefon, więc nie zabrałeś ze sobą telefonu, ale podczas biegu zauważyłeś sytuację, którą chciałeś nagrać, ale nie mogłeś. Tym razem już się to nie wydarzy, gdyż sportowa bransoletka z aparatem nie będzie przeszkadzać w uprawianiu sportu, a w razie potrzeby może uchwycić wszystko, co ważne w postaci wideo lub zdjęcia.

kamera full hd z wifi

Cechy:

Nagrywa wideo Full HD z dźwiękiem
Obsługa WiFi i możliwość parowania ze smartfonami

Dane techniczne:

Funkcje: czas, przechwytywanie wideo/zdjęcie
Kamera: CMOS
Rozdzielczość wideo: Full HD 1920 x 1080 30 fps
Rozdzielczość zdjęć: 2560 x 1440
Pamięć: obsługuje Micro SD maks. do 32 GB
Bateria: bateria litowa 350 mAh
Zasilanie: DC-5V
Połączenie: micro USB
Obsługa systemu: Windows, Mac, Linux

Pakiet zawartości:

1x bransoletka sportowa z aparatem
1x kabel USB
1x instrukcja obsługi

Komentarze

Inne produkty