Kamera cofania z monitorem 10" HD - zestaw kopii zapasowej

Kod produktu: 19-098 Mam pytanie
Producent PROFIO
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 1 000,00 zł
Cena z VAT 1 200,00 zł 1 350,00 zł
- +

Opis produktu Kamera cofania z monitorem 10" HD - zestaw kopii zapasowej

Kamera cofania z monitorem 10" HD - Zestaw zapasowy. Zestaw cofania AHD docenisz to szczególnie podczas montażu w większych pojazdach mechanicznych, gdzie potrzebujesz więcej widoków pod różnymi kątami. Zarówno monitor, jak i kamera marki PROFIO ELECTRONICS mają rozdzielczość AHD 1024x600p, dzięki czemu wszystkie szczegóły widać wyraźnie i ostro. Kamera AHD zadba o jakość obrazu nie tylko w dzień, ale dzięki noktowizorowi z 18 diodami IR będziesz dobrze widzieć podczas cofania nawet w nocy.

Rozmiar ekranu LCD sprawia, że zestaw ten jest idealnym pomocnikiem podczas cofania. Ten system AHD to połączenie najlepszej technologii opracowanej dla samochodów dostawczych, minibusów, przyczep kempingowych, autobusów, ciężarówek, naczep, ciągników, kombajnów i innych maszyn i pojazdów rolniczych lub budowlanych. System AHD docenisz zwłaszcza , gdy jest on instalowany w większych pojazdach silnikowych, gdzie potrzebujesz więcej widoków pod różnymi kątami.

Możliwość podłączenia do 4 kamer z możliwością wyboru kolejności wyświetlania kamer

Poszczególne kamery mogą być wyświetlane obok siebie lub, jeśli to konieczne, połączyć układ kamer na monitorze.

Kamera parkowania z monitorem

Dzięki temu systemowi będziesz dokładnie wiedział, co znajduje się za lub wokół pojazdu. Zestaw AHD cofania zawiera monitor LCD 10" + 1x kamera z noktowizorem IR + kabel 1x 5m, 10m, 15m, 20m, który jest wliczony w cenę zestawu i można go dobrać według własnych potrzeb przy zamówieniu. Zestaw AHD jest wyjątkowy nie tylko ze względu na jakość obrazu, ale również możliwość podłączenia do monitora do 4 kamer AHD jednocześnie.Na monitorze istnieje możliwość wyświetlenia wszystkich kamer obok siebie w tym samym czasie dla lepszej orientacji, lub w razie potrzeby wybierz wariant wyświetlania kamery według własnych potrzeb.W menu monitora można również wybrać odbicie lustrzane obrazu z kamery.Ten zestaw cofania ma szerokie zastosowanie . Stopień ochrony IP kamery jest do IP 66 , co oznacza, że jest wodoszczelna, pyłoszczelna i odporna na uszkodzenia.

zestaw cofania i parkowania do autobusu

Pierwszy na rynku zestaw cofania o rozdzielczości AHD 1024x600p, monitor LCD 10" z możliwością podłączenia do 4 kamer AHD z noktowizorem IR.

Dzięki rozdzielczości AHD monitora i kamery zobaczysz wszystkie szczegóły wyraźnie i ostro.

Instalacja i montaż tych kamer jest bardzo prosta.

kamera cofania ahd 4 do maszyn rolniczych

Monitor zawiera menu OSD, które pozwala dostosować ostrość, jasność, kontrast, a także umożliwia obracanie i odbijanie obrazu, aby realistycznie wyświetlić prawą i lewą stronę. Pilot ułatwia obsługę funkcji. W zestawie znajduje się również para wbudowanych głośników i ekran 1024x600px o rozdzielczości 16:9. Każda kamera ma swój własny kanał, a poszczególne kamery są przełączane przyciskami bezpośrednio na monitorze lub za pomocą pilota. Monitor LCD umożliwia podłączenie niezbędnej kamery poprzez złącze ze światłami cofania, dzięki czemu podczas cofania pozwala automatycznie przełączyć wybraną kamerę, która pojawi się na monitorze podczas cofania. Monitor LCD z kamerami można w razie potrzeby podłączyć na różne sposoby, aby włączyć je podczas cofania lub zaraz po uruchomieniu pojazdu. Kąt kamery jest regulowany. Monitor z kamerą wyposażony jest w regulowany wspornik , który można przymocować w wybranym miejscu. W zestawie osłona przeciwsłoneczna, która zapewnia wyraźny obraz i brak odblasków.

Wysoki stopień ochrony do IP 66 jest wodoodporny, pyłoszczelny i odporny na uszkodzenia.

wodoodporne kamery cofania z monitorem HD

W przypadku konieczności zamontowania monitora w inny sposób niż za pomocą uchwytu (co znajduje się w zestawie) w naszej ofercie znajdziesz kolejne trzy rodzaje podstawek, które pozwalają przymocować monitor np. do szyby lub w miejscu, w którym jest potrzebne. Jeśli potrzebujesz umieścić kamerę na przyczepie, którą można zdemontować z samochodu lub ciężarówki, możesz kupić w naszym e-sklepie kabel połączeniowy kamery cofania do przyczep i naczep. Zapewnia to łatwe odłączenie systemu cofania i ponowne podłączenie.

Monitor LCD AHD 10"

Możliwość podłączenia do 4 kamer cofania
Noktowizor do 10m
Kąt widzenia kamery 150°
Możliwość wyświetlenia wszystkich kamer na ekranie
Rozdzielczość wyświetlacza 1024x600px

Monitoruj specyfikacje techniczne:

Model: Profio Quad View L10
10- calowy monitor LCD
System: PAL/NTSC
Proporcje obrazu: 16: 9
Rozdzielczość monitora: 1024 x 600
Wejścia: 4x AV
Kontrast: 300:1
Możliwość ustawienia: jasności, kontrastu, koloru
Zasilanie: DC 12 V-24 V
Pobór mocy: 5W
Temperatura pracy: -10ºC do 60ºC
Temperatura przechowywania: -20ºC do 70ºC

Dane techniczne kamery:

Model: Kamera cofania Profio L10
Przetwornik obrazu: MIX SONY225 CMOS 1/3"
Rozdzielczość: HD 1024x600
System: PAL/NTSC
Minimalne oświetlenie: 0,1 luksa
Noktowizor w podczerwieni: tak 18 diod LED IR
Odległość widzenia w nocy: 10 m
Kąt widzenia: 150°
Stopień ochrony IP: IP 66 wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na uszkodzenia
Pobór mocy: 3W
Temperatura pracy: -20 do 70° C
Zasilanie prądem stałym: 12V-24V

Zawartość Paczki:

1x 10-calowy monitor LCD AHD
1x kamera cofania AHD
1x kabel połączeniowy 5m, 10m, 15m, 20m do wyboru
1x pilot zdalnego sterowania
1x osłona przeciwsłoneczna
1x wspornik do montażu monitora
1x wspornik do montażu kamery
1x Instrukcja

Długość przewodów można dobrać według własnych potrzeb 5m, 10m, 15m i 20m. Długość kabla należy podać w nocie zamówienia.

Komentarze

Inne produkty