Kabel ładujący USB z wbudowaną kamerą FULL HD i pamięcią 8GB

Kod produktu: 10-135 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów Zamów
Czas dostawy 1 - 3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 416,65 zł
Cena z VAT 500,00 zł
- +

Opis produktu Kabel ładujący USB z wbudowaną kamerą FULL HD i pamięcią 8GB

Kabel ładujący USB z wbudowaną kamerą FULL HD i pamięcią 8GB - znajduje zastosowanie jako ładowarka do smartfonów lub jako dysk USB do przesyłania danych dzięki 8GB pamięci lub jako tajny aparat. Wyjątkowy produkt szpiegowski w unikalnym designie , który możesz kupić w naszym e-sklepie. Na pierwszy rzut oka wygląda jak standardowy kabel USB do ładowania z portem mini USB, ale skrywa też wyrafinowaną kamerę Full HD z mikrofonem , który rejestruje wideo w wysokiej rozdzielczości 1920*1080 z wyraźnym obrazem i dźwiękiem.

To naprawdę bardzo wyrafinowane urządzenie , które nie ma przycisków ani wskaźników, które zdradzałyby, że zintegrowana kamera nagrywa. Nikt w Twojej okolicy nie będzie wiedział, że ten kabel ładujący ma wbudowaną kamerę .

To naprawdę robi ponadprzeciętne nagrania wideo (uchwycone tym mini aparatem).

kamera w kablu USB
Kamera w kablu ładującym jest bardzo prosta w obsłudze , nie trzeba ładować urządzenia, instalować dodatkowego oprogramowania ani kupować kart micro SD. Wystarczy podłączyć kabel do sieci, a urządzenie jest automatycznie gotowe i od Ciebie zależy, czy chcesz rozpocząć nagrywanie wideo po wykryciu ruchu, czy o określonej godzinie. Urządzenie nagrywa do wewnętrznej pamięci flash i jeśli pełna pojemność zostanie zapełniona, urządzenie zacznie nadpisywać najstarsze zapisy w „pętli”. Po prostu ładujesz telefon komórkowy przez ten szpiegowski kabel i będziesz mieć kontrolę nad tym, co dzieje się w biurze podczas Twojej nieobecności, albo wystarczy podłączyć kabel do komputera w trybie czuwania i nikt tego nie zauważy.
Cechy:


Wysokiej jakości obraz Full HD 1080p z dźwiękiem
niepozorna, praktyczna konstrukcja bez przycisków i wskaźników
Dysk flash 8 GB
Kabel do ładowania smartfona
Funkcja wykrywania ruchu


Dane techniczne:

Format wideo: AVI
Współczynnik rozdzielczości wideo: 1920x1080p
Szybkość klatek wideo: 30 kl./s
Typ interfejsu: Mini USB 8pin
Nośniki pamięci: pamięć wewnętrzna 8 GB
Napięcie ładowania: DC 5 V

Paczka zawiera:

1 x kabel ładujący USB z portem mini USB
1 x Instrukcja
1 x sprawa

Komentarze

Inne produkty