Inteligentna kamera WiFi 330 ° w stacji pogodowej

Kod produktu: 10-162 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów Zamów
Czas dostawy 1 - 3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 750,00 zł
Cena z VAT 900,00 zł
- +

Opis produktu Inteligentna kamera WiFi 330 ° w stacji pogodowej

Inteligentna kamera bezpieczeństwa WiFi w stacji pogodowej z obrotowym obiektywem 330° . Dzięki bezpłatnej aplikacji „Pro iCam” na smartfony (iOS, Android) możesz oglądać obrazy w czasie rzeczywistym. Stacja pogodowa z radiem i obrotową kamerą WIFI FULL HD 330° - karta micro SD do 128GB, to wielofunkcyjne urządzenie, które dyskretnie nadzoruje Twój dom, służy jako radio, a także informuje o temperaturze i wilgotności w pomieszczeniu.

Na pierwszy rzut oka urządzenie wygląda jak zwykła stacja meteo, ale skrywa w sobie wbudowaną wysokiej jakości kamerę Full HD z czujnikiem ruchu . Wielką zaletą tego zabezpieczenia jest to, że kamera jest zamontowana na obrotowym mechanizmie, dzięki czemu można ją obracać o kąt widzenia do 330°. Pliki wideo są w wysokiej rozdzielczości 1920x1080, które przechodzą kompresję H.264 w celu zmniejszenia rozmiaru pliku, a następnie są zapisywane na karcie micro SD obsługiwanej do 128 GB .

kamera szpiegowska z obrotowym obiektywem 330 stopni

Urządzenie wielofunkcyjne obsługuje łączność Wi-Fi i działa bezprzewodowo dzięki bateriom, dzięki czemu można umieścić urządzenie w dowolnym miejscu wnętrza. Następnie możesz sterować wszystkimi ukrytymi funkcjami kamery za pomocą ogólnodostępnej aplikacji na smartfona Pro iCam (iOS, Android), aby oglądać obraz w czasie rzeczywistym. Kamerę bezpieczeństwa można podłączyć do domowego routera przez WIFI lub P2P, co pozwala na oglądanie obrazu w dowolnym miejscu i czasie za pomocą telefonu komórkowego.

inteligentna kamera hd wifi w stacji pogodowej;

Stacja meteo może być zasilana baterią litową 3000 mAh (w zestawie) z możliwością wielokrotnego ładowania lub może być ładowana z sieci przez adapter USB, co pozwala na ciągły monitoring otoczenia. Urządzenie jest również wyposażone w funkcję wykrywania ruchu, aby rozpocząć nagrywanie podczas rejestrowania ruchu w przestrzeni. Świetna funkcja, dzięki której nie przegapisz żadnego ważnego ujęcia, ponieważ rejestruje tylko obrazy podczas aktywności, a zostaniesz o tym poinformowany powiadomieniem bezpośrednio na telefon komórkowy. Zastosowanie kamery bezpieczeństwa ma wiele zastosowań - służy jako świetny pomocnik do zabezpieczania/monitorowania domu, lokalu firmy lub jako monitoring dzieci, ewent. monitorowanie dziadków.

kamera full hd z detekcją ruchu

Cechy:

Inteligentna kamera bezpieczeństwa WiFi
Obrotowy obiektyw 330°
W pełni funkcjonalna stacja pogodowa
Czujnik ruchu z powiadomieniem o powiadomieniu
Wykorzystuje karty microSD do 128 GB
Kontrola aplikacji telefonu komórkowego

Dane techniczne:

Przetwornik obrazu: 1,0 Mpx CMOS
Rozdzielczość wideo: 1920x1080 p Full HD
Format wideo: AVI
Skompresowany format: H.264
Kąt widzenia: soczewka obrotowa 330°
Radio: FM
Stacja meteorologiczna: temperatura, wilgotność we wnętrzu
Cechy: wyświetla czas i datę
Bateria: akumulator 3000 mAh
Czas pracy: 3-4 godziny
Wykrywanie ruchu i alerty powiadomień
Maksymalna pojemność karty pamięci: 128 GB
Zasilanie: zasilacz 2A/5V ze złączem USB
System operacyjny: iOS 7 i nowszy, Android 4.1 i nowszy
Wi-Fi: Wi-Fi 802.11 b/g/n, P2P
Wymiary: (dł.) 200 mm x (szer.) 140 mm x (gł.) 10 mm
Waga: 800g

Zawartość Paczki:

• 1x kamera bezpieczeństwa HD
• 1x kabel USB
• 1x instrukcja obsługi
• 1x oprogramowanie
• 1x zasilacz sieciowy

Komentarze

Inne produkty