Hurt

Hurt

Jeśli chcesz kupować towary z naszego sklepu po cenach hurtowych, musisz być zarejestrowany w naszym e-sklepie. Zaloguj się łatwo bezpośrednio, korzystając z tego łącza — http://www.efeel.co/:user/registration .

Konieczny jest kontakt mailowy [email protected] w celu uzgodnienia warunków współpracy hurtowej (minimalna ilość, termin zamówienia, wysokość rabatu hurtowego itp.).
Po aktywowaniu Twojego konta hurtowego będziesz mieć dostęp do cen hurtowych, co oznacza, że całkowita cena Twojego zamówienia zostanie automatycznie obniżona, w zależności od wysokości uzgodnionego rabatu hurtowego.

Jesteś właścicielem e-sklepu lub sklepu?

Jeśli jesteś właścicielem klasycznego sklepu lub e-sklepu i chciałbyś poszerzyć swój asortyment o produkty z naszej oferty, skontaktuj się z nami poprzez e-mail na adres [email protected] . Oprócz szerokiej gamy produktów gwarantujemy krótkie terminy dostaw, fachowe doradztwo przy zakupie, profesjonalne podejście.

Chcesz napisać o nas artykuł lub recenzję i otrzymać nagrodę pieniężną?

Jesteś zainteresowany naszymi produktami? Jesteś dziennikarzem, redaktorem, prowadzisz osobistego bloga lub aktywnie działasz na forach internetowych? Jeśli chcesz napisać artykuł o naszym asortymencie lub sklepie lub wypromować wybrane produkty , dostarczymy wszystkie niezbędne materiały PR (zdjęcia, artykuły itp.). Zostaniesz nagrodzony uzgodnionym budżetem finansowym.

Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami poprzez e-mail [email protected] .

Jesteś właścicielem strony internetowej i chcesz uzyskać dodatkowy dochód?

Jesteś właścicielem strony internetowej i chcesz nas wesprzeć wyświetlając na swojej stronie nasze banery flash lub inne materiały promocyjne? Po prostu napisz do nas o powierzchni reklamowej, którą możesz zaoferować, a na pewno skontaktujemy się z Tobą i wynegocjujemy warunki.

Bylibyśmy szczęśliwi, gdybyśmy mogli wymieniać się linkami url, ikonami czy banerami z podobnymi tematycznie stronami.

W celu uzyskania dalszych informacji, których możesz potrzebować, skontaktuj się z nami pod adresem e-mail [email protected] lub telefonicznie: + 421 907 211 712.

Adres firmy i informacje rozliczeniowe:

Media Leaders Ltd
Nazwa SNP 16
974 01 Bańska Bystrzyca
Słowacja

Identyfikator firmy: 46 406 999
NIP: SK202 336 8787