Głośnik i budzik z kamerą HD + detekcja ruchu + IR

Kod produktu: 10-532 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 691,65 zł
Cena z VAT 830,00 zł
- +

Opis produktu Głośnik i budzik z kamerą HD + detekcja ruchu + IR

Głośnik Bluetooth i budzik z kamerą HD + detekcja ruchu + IR + stacja pogodowa. Ten stylowy budzik z ukrytą kamerą działa również jako przenośny głośnik bluetooth lub odtwarzacz mp3 z karty micro SD. Dzięki eleganckiemu wzornictwu w błyszczącej czerni pasuje do każdego rodzaju wnętrza i nikt nie wie, że jest to urządzenie z ukrytą kamerą. Wysokiej jakości wyświetlacz na budziku zapewnia bezproblemową czytelność podawanych danych nawet w intensywnym świetle dziennym. Wyświetlacz budzika pokazuje aktualną godzinę i datę, temperaturę w pomieszczeniu, można również ustawić alarm. Urządzenie wyposażone jest we wbudowany akumulator 3000 mAh. Może być używany w każdym gospodarstwie domowym jako pełnoprawny cyfrowy budzik. Niewątpliwie najważniejszą i użyteczną funkcją jest nieobserwowany monitoring środowiska.

Ukryta kamera w budziku z głośnikiem bluetooth + wyświetlanie temperatury

ukryta kamera szpiegowska głośnika

Wbudowana ukryta kamera nagrywa filmy w rozdzielczości Full HD 1920x1080 z dźwiękiem , czyli wystarczającym do szczegółowych ujęć. Dzięki noktowizorowi IR LED z odległości do 6 metrów będziesz mieć wysokiej jakości obraz nawet w nocy. Cyfrowy budzik obsługuje połączenia P2P i WiFi oraz jest bezprzewodowy, co pozwala na umieszczenie go bezpośrednio w dowolnym miejscu we wnętrzu. Wszystkimi funkcjami ukrytej kamery możesz sterować zdalnie za pomocą ogólnodostępnej aplikacji „TinyCam” na smartfony (iOS, Android), dzięki której możesz oglądać obrazy w czasie rzeczywistym i zmieniać ustawienia kamery. Budzik z kamerą można podłączyć do domowego routera przez WIFI lub P2P, co pozwala na podgląd obrazu w dowolnym miejscu i czasie za pomocą telefonu komórkowego.

ukryta kamera w budziku

Cyfrowy budzik zawiera również funkcję wykrywania ruchu , która służy do rozpoczynania nagrywania podczas przechwytywania ruchu w przestrzeni. Świetna funkcja, dzięki której nie przegapisz żadnego ważnego ujęcia, ponieważ ujęcia zostaną uchwycone tylko podczas aktywności. Przechwycone nagrania są poddawane kompresji H.264 w celu zmniejszenia rozmiaru pliku, a następnie zapisywane na obsługiwanej karcie micro SD do 128 GB . Urządzenie służy również jako odtwarzacz muzyki. Posiada dwa gniazda na karty micro SD - jedno służy do nagrywania wideo, drugie do odtwarzania muzyki. Połączenie Bluetooth zamienia również budzik w przenośny głośnik, wystarczy sparować telefon z budzikiem i od razu można odtwarzać ulubioną muzykę.

kamera w budziku - noktowizor i detekcja ruchu

Dwukierunkowe audio umożliwia dwukierunkową komunikację na odległość - możesz uspokoić zwierzaka, porozmawiać z dzieckiem itp.

kamera szpiegowska w głośniku

Noktowizor - dzięki wbudowanemu światłu LED IR uchwycisz doskonały obraz nawet w całkowitej ciemności do odległości do 6 metrów

ukryta kamera głośnika

Ten stylowy budzik z ukrytą kamerą działa również jako przenośny głośnik bluetooth lub odtwarzacz mp3 z karty micro SD

kamera szpiegowska głośnika

Cechy:

PLUS Ukryta kamera w cyfrowym budziku
plus Transmisja wideo WiFi i P2P w czasie rzeczywistym
plus Głośnik Bluetooth + odtwarzacz mp3 z karty pamięci
plus Wyświetlacz temperatury
plus Funkcja wykrywania ruchu
plus Nocna wizja LED IR do 6 metrów

Dane techniczne:

Przetwornik obrazu: HD 1280x720p
Obiektyw: 1MP CMOS
Rozdzielczość wideo: 1280x720 pikseli
Obrazowanie: 15 kl./s
Formaty kompresji: H.264
Kąt skanowania: 120°
Odtwarzanie muzyki z karty micro SD: tak
Głośnik Bluetooth: tak
Wskaźnik temperatury w pomieszczeniu: tak
Zasięg widzenia w nocy: 6 metrów
Wykrywanie ruchu: tak, czujnik PIR
Karta pamięci: obsługa kart Micro SD do max. 128 GB (brak w zestawie)
Zasilanie: akumulator litowy 3000 mAh;
Wi-Fi: Wi-Fi 802.11 b / g / n
Bluetooth: tak
Ładowanie: kabel micro USB
Wymiary: 82x82x81mm

Zawartość Paczki:

1x Cyfrowy budzik z kamerą HD
1x kabel USB
1x czytnik USB na kartę micro SD
1x Adapter
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty