Endoskop z WiFi i rozdzielczością HD

Kod produktu: 92-002 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 500,00 zł
Cena z VAT 600,00 zł
- +

Opis produktu Endoskop z WiFi i rozdzielczością HD

Endoskop z rozdzielczością WiFi i HD oraz inne kamery inspekcyjne w sprzedaży online - dobra cena. Jesteśmy specjalistami w świecie kamer. Boroskop z transmisją obrazu przez WiFi stanie się Twoim nieocenionym narzędziem , dzięki któremu dotrzesz nawet w niedostępne miejsca. Nasze endoskopy wyposażone są w miniaturowe kamery o wysokiej rozdzielczości i są wodoodporne.

Elastyczna gęsia szyja o długości 100 cm da nam znać np. czy gdzieś w domu jest rura uszkodzona przez korozję lub inne niedostępne miejsca. Kamera posiada wbudowaną diodę LED High Power dzięki czemu można oświetlić badane miejsca zapewniając niezbędną widoczność. Endoskop jest również wodoodporny, dzięki czemu można zwiedzać również rury kanalizacyjne. Endoskop USB jest świetny dla majsterkowiczów (zrób to sam), modelarzy lub okazjonalnych biologów, na przykład w poszukiwaniu schronisk dla zwierząt, kretów tunelowych itp.

endoskop

Endoskop WiFi HD z elastyczną szyjką o długości 1 m oraz dołączonymi nasadkami znajduje szerokie zastosowanie w przemyśle jak również w gospodarstwach domowych. Transmisja obrazu działa na technologii WiFi, które po prostu zamienia ekran smartfona w endoskop. W zestawie 3 przedłużki (haczyk, magnes, lusterko), które ponownie zwiększają przewagę endoskopu.

Specyfikacja produktu:

Model: 99W2
Obsługa iOS/Android/Windows
Nagrywanie zdjęć i filmów: na urządzenia mobilne
640*480/1280*720
Średnica kamery: 8,5 mm
Średnica elastycznego przewodu: 6,8 mm
Ogniskowa: 3-8 cm
Kąt widzenia: 65 °
Długość kabla: 1M
Odporność: IP67
Szybkość klatek: 30 kl./s
Światło: regulowane, 6 sztuk diod LED
Bezpieczeństwo: ustawienie hasła
Odległość odbiornika Wi-Fi: 20 M
Bateria: 4 baterie AA

Zawartość Paczki:

1x endoskop
1x lustro
1x haczyk
1x magnes

Komentarze

Inne produkty