Elegancki zegarek z kamerą WiFi HD + diodą IR + 8 GB pamięci

Kod produktu: 10-108 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów Zamów
Czas dostawy 1 - 3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 541,65 zł
Cena z VAT 650,00 zł
- +

Opis produktu Elegancki zegarek z kamerą WiFi HD + diodą IR + 8 GB pamięci

Elegancki zegarek z kamerą WiFi HD, pamięcią IR LED 8GB. Jest to zaawansowana technologicznie kombinacja modnych zegarków i ukrytej kamery szpiegowskiej o rozdzielczości HD 1280x720P i kącie widzenia 90º , która nadaje się na każdą okazję i do każdego stroju, ale ten zegarek zawiera dyskretną kamerę szpiegowską Wi-Fi i aparat fotograficzny w jednym. Będziesz mieć aparat lub aparat fotograficzny w dowolnym miejscu i czasie, aby nagrywać piękne chwile lub ważne informacje.

Kup ten zegarek szpiegowski w naszym sklepie internetowym i miej kamerę HD zawsze „pod ręką”. Wbudowana pamięć wewnętrzna do 8 GB zapewni wystarczającą pojemność dla wideo, audio i zdjęć. Pojemność pamięci można w razie potrzeby rozszerzyć do 32GB poprzez zmianę karty microSD, która znajduje się pod tylną pokrywą włożoną do zegarka. Zegarek ma jedną wbudowaną ultrajasną diodę LED, którą można włączyć ręcznie w celu dodatkowego oświetlenia oraz dwie nocne diody IR, które pomagają nagrywać wideo w warunkach słabego oświetlenia. Ultrajasna dioda LED może służyć również jako oświetlenie awaryjne. Wewnątrz bransoletki wbudowany jest mały kompas.

zegarek z aparatem

Zegarki posiadają również WiFi, a dzięki niemu możesz podłączyć zegarek do telefonu komórkowego lub tabletu poprzez aplikację Plug2view z obsługą Androida i iOS. Aplikację można pobrać przez Google Play lub za pomocą kodu QR znajdującego się w instrukcji. Dzięki aplikacji możesz oglądać transmisję online wideo z kamery w telefonie komórkowym. Materiał wideo można nagrywać bezpośrednio na kartę microSD w zegarku lub przez Wifi na telefon komórkowy. W aplikacji możesz ustawić uruchomienie kamery po wykryciu ruchu lub dźwięku. Dostępna jest również funkcja ostrzegania przez e-mail i przechowywanie rekordu bezpośrednio w chmurze.

elegancko zegarek wifi

Cechy:

Kamera Wi-Fi w zegarku
Wykrywanie ruchu i nagrywanie w chmurze
Funkcja nagrywania wideo z dźwiękiem i robienia zdjęć
Pamięć zewnętrzna do 32 GB
Funkcja noktowizora IR i oświetlenia LED

Dane techniczne:

Wbudowana pamięć 8 GB z możliwością rozszerzenia do 32 GB
Oświetlenie LED: 1 bardzo jasna dioda LED
Automatyczne noktowizor IR - 2x IR LED
Kompaktowa konstrukcja i łatwy w użyciu
Rozdzielczość: 25fps 1280x720p (HD)
Format wideo: MP4
Format zdjęć: JPEG
Kąt strzelania: 90º
Zasilanie: 360 mAh
Nagrywanie dźwięku: do 5 metrów kwadratowych
Minimalne oświetlenie: 1LUX
Temperatura pracy: -10ºC do + 48ºC
Detekcja ruchu: do 6m
Interfejs: USB Mini 4 Pin

Paczka zawiera:

1 x zegarek z kamerą WiFi
1 x kabel USB
1 x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty