DOD RX300W - kamera lustrzana z kamerą cofania

Kod produktu: 55-023 Mam pytanie
Producent DOD
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 1 037,50 zł
Cena z VAT 1 245,00 zł
- +

Opis produktu DOD RX300W - kamera lustrzana z kamerą cofania

DOD RX300W - lustrzanka kamera z obsługą kamery cofania do kupienia online w dobrej cenie. Produkt w magazynie gotowy do zamówienia. Najlepsi z najlepszych. DOD RX300W ma smukłą, 1 cm konstrukcję , dzięki czemu można go łatwo dostosować do klasycznego lusterka wstecznego. Regulowany kąt obiektywu jest o około 60% większy niż dotychczas, co umożliwia regulację kąta w poziomie iw pionie do 40 stopni. DOD RX300W z wielowarstwową próżniową powłoką powierzchni lusterka jest w stanie wyeliminować odblaski od świateł pojazdu znajdującego się za Tobą. Klawiatura sterująca ma prostą i łatwą obsługę w ciemności.

Kamera samochodowa w lusterku wstecznym DOD RX300W z obsługą kamery cofania

dod rx300w z kamerą cofania

Kamera w lusterku wstecznym jest wyjątkowa przede wszystkim dlatego, że umożliwia podłączenie poprzez wejście wideo dowolnej kamery cofania. Gdy bieg wsteczny (kamera cofania jest podłączona do świateł cofania) obraz z kamery cofania będzie wyświetlany na wyświetlaczu LCD (obraz z tej kamery nie jest nagrywany). Możesz użyć dowolnej kamery cofania, która ma to samo złącze wideo jack.

Wbudowany czujnik G do automatycznego uruchamiania ochrony plików w przypadku uderzenia, hamowania awaryjnego lub przechylenia samochodu, automatycznie chroni wszystkie bieżące i zapisane pliki wideo. Zapewnia jakość wideo FULL HD z rozdzielczością do 1920x1080. Szeroki kąt widzenia 140 ° rejestruje zdarzenia przed pojazdem i po obu stronach. Kamerę można podłączyć do zasilania 12/24V , dzięki czemu bez problemu można jej używać nie tylko w samochodzie osobowym, ale także w innych pojazdach, np. ciężarówkach czy autobusach.

Oferujemy również model RX400W, który w porównaniu do modelu RX300W posiada funkcję GPS Logger (pozostałe parametry są identyczne).

lusterko wsteczne dod rx300w

Kamera ma większy obszar widzenia, a panoramiczny ekran 4,3" (16:9) zapewnia szerszy ekran do odtwarzania wideo. Technologia WDR umożliwia dostosowanie jasności otoczenia, dzięki czemu tworzy jaśniejsze ujęcia nocne i redukuje silne światło naświetlające osiągnąć najpiękniejszy obraz Posiada funkcję 3DNR - cyfrową redukcję szumów i sześcioelementowy ostry obiektyw , który składa się z 6 warstw szkła i zapewnia oszałamiająco czysty i niezniekształcony obraz DOD RX300W jest wyposażony w pasek na rzep, który jest mocniejszy i bardziej niezawodny sposób montażu na oryginalnym lusterku wstecznym.


Panoramiczny wyświetlacz LCD o przekątnej 4,3 cala i proporcjach 16:9. Kamera posiada duży wyświetlacz panoramiczny, który zapewnia wyraźny i odpowiednio duży obraz odpowiedni do wyświetlania ustawień i odtwarzania wideo bezpośrednio na wyświetlaczu kamery.

Kamera dod rx300w


Klawiatura posiada prostą i łatwą obsługę w ciemności. Innowacyjne grawerowane podświetlenie klawiatury LED jest łatwe w obsłudze nawet bez oświetlenia wewnątrz samochodu. Podświetlenie wyłącza się automatycznie po 10 sekundach. Praktyczny, wygodny i elegancki.

Podświetlane klawisze dod rx400w


Obiektyw z regulowanym kątem w dowolnym kierunku. Obiektyw z regulowanym kątem DOD RX300W jest o około 60% większy niż wcześniej, a kąty poziome i pionowe można regulować do 40 stopni. Posiada pełen zakres kątów widzenia, co znacznie poprawia zdolność mocowania na większości luster.

Regulowany obiektyw dod rx400w


Lustro przeciwodblaskowe. Podczas jazdy nocą w lusterku odbija się światło, co jest irytujące i oślepia kierowcę. DOD RX300W z wielowarstwową powłoką próżniową powierzchni lusterka jest w stanie wyeliminować odblaski od reflektorów pojazdu znajdującego się za Tobą.

Szkło nieoślepiające dod rx400w

Obsługa kamery cofania lub parkowania. Ten produkt obsługuje dodawanie kamery cofania. Dla własnego bezpieczeństwa możesz kupić kamerę cofania. Odwrócony obraz wyświetlany jest na 4,3” dużym ekranie, dzięki czemu można łatwo zobaczyć, co dzieje się z tyłu, a tym samym zmniejszyć prawdopodobieństwo kontuzji.

Obsługa kamery cofania dod rx400w;

Potężna technologia WDR. Wspaniały film w każdym świetle. Technologia WDR, dobrze zrównoważona ekspozycja bez względu na to, czy jest słoneczny dzień, czy noc. Tworzy jaśniejsze obrazy i redukuje silne naświetlenie, aby uzyskać najpiękniejszy obraz.

Technologia WDR dod rx400w

3DNR (Digital Noise Reduction) - Cyfrowa redukcja szumów - redukuje ziarnistość obrazu w warunkach słabego oświetlenia. System cyfrowej redukcji szumów, może w razie potrzeby skutecznie zredukować szum sygnału cyfrowego i zapewnia czysty, naturalny obraz.

3d zmniejszając ilość dod rx400w

Wyświetlanie szczegółów (znak wodny) na filmie. Gdy zdarzy się wypadek lub inne zdarzenia drogowe, ta funkcja pozwala natychmiast sprawdzić dokładną datę i godzinę nagrania. A to wzmocni wiarygodność dowodów przy udowodnieniu odpowiedzialności.

znak wodny dod rx400w

Zaawansowany szklany obiektyw 6G - połączenie sześciu warstw szkła to wyrafinowany, ostry obiektyw 6G. Dzięki precyzyjnej ścieżce światła zapewnia oszałamiająco jasny, wyraźny i niezniekształcony obraz.

6 gramów Obiektyw dod rx400w

Pasek na rzep. Tradycyjny montaż za pomocą klipsa lub gumowych końcówek często z utratą elastyczności. Aby uzyskać mocniejsze mocowanie, DOD RX300W jest wyposażony w pasek na rzep, który jest mocniejszym i bardziej niezawodnym sposobem montażu na oryginalnym lusterku wstecznym.

Pasek na rzep dod rx400w

Ultra cienka konstrukcja. Czas ustalić standard smukłości samochodowych lusterek wstecznych. DOD RX300W o smukłej konstrukcji 1 cm można dopasować do oryginalnego lusterka wstecznego w Twoim pojeździe.

Kamera dod rx400w o grubości 1 cm

Specyfikacja produktu:

Rozdzielczość wideo: 1920x1080 @ 30fps, 1280x720 @ 30fps, 1280X720 @ 60fps, 848x480 @ 30fps, 640x480 @ 30fps
Czujnik: 3 megapiksele 1/3 "CMOS
Szeroki kąt: 140 °
ISO: ustawienia automatyczne
4,3" 16:9 szerokoekranowy
Skompresowany format wideo - H.264
Karta pamięci: Zewnętrzna karta Micro SDHC Class 10 (obsługa do 32 GB)
Wbudowany mikrofon/głośnik
Wbudowana bateria o dużej pojemności: 3,7V 320mAh
Zasilanie: 5V 1,5A
Rozmiar: 8,5x31x1 cm
Waga: 298g
Temperatura pracy: -20°C ~ 65°C

Dołączone akcesoria:

1x profesjonalna kamera samochodowa DOD RX300W
1x ładowarka samochodowa
1x kabel wideo do podłączenia kamery cofania
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty