DOD LS475W+ Rejestrator samochodowy z FULL HD 60fps + GPS

Kod produktu: 55-037 Mam pytanie
Producent DOD
Dostępność produktów Zamów
Czas dostawy 1 - 3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 1 500,00 zł
Cena z VAT 1 800,00 zł
- +

Opis produktu DOD LS475W+ Rejestrator samochodowy z FULL HD 60fps + GPS

TOP kamera samochodowa DOD LS475W+ z FULL HD 60fps + rejestrator GPS z 10x szybszą aktualizacją, kątem widzenia 145°, szklanym obiektywem 6G, ISO do 12800, WDR 2.0.

DOD LS475W+ jest bezpośrednim następcą DOD LS470W+ i należy do najnowszych kamer DOD. Kontynuując popularną linię kamer LS470W, nowy DOD LS475W+ robi kolejny krok naprzód i dodaje szereg unikalnych funkcji. Rozdzielczość FULL HD 1920x1080P przy 60fps (klatki na sekundę) , obsługa micro SD do 128 GB (standardowe kamery do 32GB), gdzie można przechowywać do 18 godzin nagrywania, bateria do 900mAh , szeroki kąt widzenia 145° i duży 3" wyświetlacz TFT LCD 16:9. Jest wyposażony w zupełnie nowy czujnik SONY STARVIS (Starlight Visibility) IMX291, który oferuje rewolucyjny tryb nocny nawet w całkowitej ciemności!

Kamera klasy premium , która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Ls475w wideorejestrator samochodowy + tryb parkowania;

DOD LS475W+ posiada kompresję obrazu H.264, plik MOV , strumień danych ok. 20 Mb/s. Jedna minuta w rozdzielczości 1080p 60fps wideo to około. 150 MB. Obraz można obrócić o 180° (kamerę można zamontować „w dół głowy”). Posiada bardzo przydatny dodatek - regulowany kołowy filtr polaryzacyjny , który skutecznie redukuje światło odbite.

Technologicznie jest to kamera samochodowa "nowej generacji" - z najnowszymi technologiami (optyka, mikroczipy, funkcje), jakie oferuje rynek samochodowy.

Certyfikowana kamera do użytku w całej UE (tj. w Austrii, Niemczech i innych krajach członkowskich). Spełniają kryteria norm technicznych i mogą być stosowane w pojeździe.

SONY STARVIS Sensor - (widoczność gwiazd lub widoczność w świetle gwiazd)Szklany obiektyw 6G - połączenie sześciu warstw szkła, zapewniające oszałamiająco jasny, czysty i niezniekształcony obraz. Posiada 10- krotny procesor GPS, najszybsza samochodowa technologia GPS zapewnia dokładne śledzenie prędkości pojazdu i ultraszybkie pozycje GPS na Twojej ścieżce. Pakiet zawiera całkowicie nowe, przeprojektowane i ulepszone oprogramowanie na twoim komputerze - odtwarzacz DOD GPS 2.0.

Ogromną zaletą jest ulepszony system trybu parkowania nowej generacji, który rozpocznie nagrywanie 15 sekund przed wykryciem ruchu. Dzięki temu będziesz mieć zapis tego, co się wydarzyło od początku do końca. Gdy będziesz kontynuować jazdę, kamera przełączy się z powrotem na nagrywanie w trybie pętli.

Lider na rynku bezpieczeństwa i monitoringu samochodów

Tryb parkowania Ls475w+ dla kamery dod

Aparat można łatwo przymocować do przedniej szyby za pomocą przyssawki z uchwytem, ​​który w prosty sposób mocuje się do aparatu. Szeroki kąt widzenia 145° rejestruje zdarzenia przed pojazdem i po bokach, automatyczna kalibracja czasu za pomocą GPS. Docenisz również funkcję rejestratora GPS swojego rekordu jazdy (lokalizacja GPS, aktualna prędkość). Będziesz mógł oglądać filmy na swoim komputerze za pomocą dostarczonego oprogramowania. Idealny dla firm do kontroli jazdy personelu, kierowców zawodowych. Kamerę można podłączyć do zasilania 12/24V, dzięki czemu można jej używać poza samochodami również do innych pojazdów, ciężarówek czy autobusów. W razie wypadku, gwałtownego hamowania lub przechylenia samochodu zestaw kamer posiada funkcję czujnika G, która zabezpiecza pilniki przed uderzeniem. Ponadto w sytuacji awaryjnej użytkownicy mogą ręcznie zabezpieczyć istniejący plik , naciskając i przytrzymując przycisk „SOS”. Menu aparatu jest również dostępne w języku słowackim.

Nowe modele kamer samochodowych DOD LS475W+, LS500W i RC500S+ to obecnie szczyt oferty czarnych skrzynek na światowym rynku.

Świadczą o tym nie tylko zastosowane technologie, ale przede wszystkim zadowolenie kierowców aktywnie korzystających z tych kamer. Ich cena jest stosunkowo wyższa, ale oferują topową technologię i robią zapisy, które mogą posłużyć również jako dowód w wypadku . Dzięki tym kamerom nie jest możliwe, że nie jesteś w stanie odczytać tablicy rejestracyjnej pojazdu, który Cię uszkodził lub Ci zagraża.

Obsługa kart micro SD do 128 GB (około 18 godzin nagrywania)

Aparat Ls475w+ najnowszej generacji

Cechy produktu:

Doskonała rozdzielczość FULL HD 1080p przy 60 klatkach na sekundę
Redukcja rozmycia ruchu
Rozszerzony zakres ISO do ISO 12800
Zaawansowana technologia WDR 2.0 — wspaniałe wideo w każdym świetle
Regulowany okrągły filtr polaryzacyjny
Nadzór parkingowy

Kinematyczne nagrywanie wideo 1080p @ 60fps
Oferuje użytkownikom ustabilizowane i ciągłe nagrywanie wideo w rozdzielczości 1080P z 60 klatkami na sekundę, zwiększając ilość szczegółów, które można zobaczyć.

Ls475w + rozdzielczość full hd

Redukcja rozmycia ruchu
Inni kierowcy jeżdżą zbyt szybko, a ich numery rejestracyjne mogą być wyblakłe na filmie? Technologia redukcji rozmycia ruchu służy do zwiększenia wyrazistości szybko poruszających się obiektów.

dod Ls475w+ redukcja rozmazanego obrazu

Rozszerzony zakres ISO do 12800
DOD LS475W+ ma nową matrycę Sony STARVIS CMOS o zwiększonej czułości nie tylko w normalnym oświetleniu, ale także w słabych warunkach oświetleniowych. Zwiększony zasięg zwiększa jasność szybko poruszających się obiektów w nocy. Aparat może teraz uchwycić jeszcze więcej szczegółów w bardzo słabych warunkach oświetleniowych.

dod Ls475w+ iso 12800

Zaawansowana technologia WDR 2.0
Oszałamiający film w dowolnym oświetleniu i zrównoważonej ekspozycji w każdych warunkach. Rozjaśnia ujęcia nocne i zmniejsza ekspozycję na światło, aby uzyskać najpiękniejszy obraz.

dod ls475w+ technologia wdr

Duża apertura f/1,6, wysoka wydajność w słabym świetle
Duża przysłona odzwierciedla ilość światła padającego na matrycę podczas fotografowania. Im większa jest przysłona (mniejsza liczba f), tym więcej światła zostanie przechwycone przez czujnik aparatu. Dzięki najszerszej przysłonie, która jest o 66% większa niż konkurencja na rynku, kamery DOD dają najostrzejszy obraz.

dod ls475w+ przednia i tylna przysłona f/1,6

Ostry szklany obiektyw 6G
6-elementowy, ostry obiektyw, wykonany z sześciu warstw szkła, zapewnia oszałamiający, czysty i niezniekształcony obraz

szklany obiektyw dod ls475w + 6G

Szeroki kąt widzenia 145°
Przechwytywanie obrazu przy szerokim kącie widzenia 145° dla optymalnego pokrycia i wyrazistości. Przednia kamera wyposażona jest w niezwykle szerokokątny obiektyw, który zwiększa zasięg nagrywania, ponieważ panoramiczny widok przodu pojazdu rejestruje wszystkie strony bez zniekształceń (a więc bez zniekształconego obrazu).

dod ls475w + szeroki kąt widzenia

Regulowany okrągły filtr polaryzacyjny - skutecznie redukuje odbite światło
Regulowany filtr eliminuje oślepianie przedniej szyby i jednocześnie zwiększa nasycenie. Redukuje niepożądane odbicia i nadmierną ekspozycję lub efekty polaryzacji, aby zapewnić najwyższą jakość obrazu i chronić obiektyw.

dod ls475w+ filtr polaryzacyjny

Duży 3" ekran LCD
Duży wyświetlacz panoramiczny 3" 16:9 - kamera posiada duży wyświetlacz panoramiczny, który oferuje jasny i duży ekran odpowiedni do przeglądania ustawień i odtwarzania wideo bezpośrednio na wyświetlaczu kamery.

dod ls475w + 3-calowy ekran

Akumulator o wysokiej wydajności
Wydajna bateria litowo-jonowa 900 mAh (DOD LS470W+ ma 650 mAh). W przypadku braku zasilania wydłuża czas monitorowania (tryb parkowania) i tym samym zapewnia większą ochronę.

dod ls475w + mocna bateria

Nadzór parkingowy
Będziesz zadowolony z tego nadzoru parkingowego, nawet gdy zaparkujesz i wyjdziesz z samochodu. Ulepszony tryb parkowania , który uruchamia się automatycznie po 10 minutach od opuszczenia pojazdu. Gdy kontynuujesz jazdę, kamera przełącza się z powrotem w tryb nagrywania w pętli. Dzięki czujnikowi SONY STARVIS możesz również cieszyć się rewolucyjnym nocnym widzeniem przedniej kamery, a nawet w całkowitej ciemności.

dod ls475w + nadzór parkowania

W przypadku wykrycia ruchu przedniej lub tylnej kamery lub w przypadku awarii rozpoczyna nagrywanie wideo i blokuje plik. Kamera rozpoczyna nagrywanie na 15 sekund przed wykryciem ruchu lub uderzenia, co gwarantuje, że będziesz mieć zapis tego, co się wydarzyło od początku do końca. Warunkiem jest, że kamera musi być zasilana z akumulatora samochodowego za pomocą zestawu kabli do instalacji na stałe w DOD DP4.

Procesor GPS z prędkością 10 Hz

Zintegrowany z najszybszym GPS o prędkości 10 Hz, rejestrujący dokładniejsze dane dotyczące lokalizacji i prędkości pojazdu. Umożliwia nagrywanie trasy na mapie podczas oglądania filmów w odtwarzaczu DOD. Obecnie jest to najszybsza aktualizacja GPS stosowana w kamerach.

dod ls475w+ 10x procesor gps

DOD Odtwarzacz GPS V2.0
Nowa wersja DOD GPS Player 2.0 z ulepszonym interfejsem użytkownika jest jeszcze bardziej przejrzysta. Wyświetla nagrania wideo FULL HD z danymi w czasie rzeczywistym, takimi jak prędkość pojazdu, współrzędne GPS, przeciążenie. Połączenie internetowe pokazuje aktualną lokalizację pojazdu na mapach Google.

dod odtwarzacz gps

Wykrywanie radaru prędkości
System przypomina, że ​​znajdujesz się w pobliżu miejsca, w którym obowiązuje ograniczenie prędkości i gdzie można umieścić radar, dzięki czemu możesz zwolnić. Unikaj pułapek i zawsze miej kontrolę nad swoim napędem.
* Obecnie system obsługuje następujące kraje: USA, CA, UK, NO, PL, NL, BE, AU.
Synchronizacja czasu i daty
Automatyczna kalibracja czasu, niezależna od ręcznej regulacji czasu. Dzięki wbudowanemu procesorowi GPS o prędkości 10x może dokładnie skalibrować czas lokalny i automatycznie zapisać go w pamięci aparatu.
Analiza ścieżki
Jest to nowa funkcja obliczania odległości, czasu i średniej prędkości na trasie z punktu A do punktu B. Możesz na przykład znaleźć najkrótszą lub najszybszą drogę do pracy z domu na podstawie danych z analizy trasy. Jest to bardzo ekonomiczny i praktyczny sposób na zaoszczędzenie czasu i zużycia paliwa.
Ochrona G-sensora przed uderzeniem
W razie wypadku, hamowania awaryjnego lub przechylenia samochodu, automatycznie zabezpieczy wszystkie przechowywane i aktualne zapisy. Dzięki tej funkcji pliki nie zostaną usunięte ani nadpisane, nawet podczas nagrywania w pętli czasowej.

Ręczna blokada plików - ochrona SOS
W sytuacji awaryjnej umożliwia ochronę istniejącego pliku poprzez długie naciśnięcie przycisku „SOS”, co zapobiega zapętleniu się pliku i zabezpiecza przed nadpisaniem przez inne pliki.

Automatyczne nagrywanie i wyłączanie
Po uruchomieniu pojazdu kamera automatycznie rozpocznie nagrywanie. Po wyłączeniu silnika aparat wyłącza się automatycznie bez naciskania żadnego przycisku.

Nagrywanie w pętli — nagrywanie cykliczne
Gdy miejsce na włożonej karcie microSD jest pełne, może automatycznie nadpisywać starsze pliki nowymi, dzięki czemu pliki są stale usuwane.

Ochrona hasła
Po ustawieniu hasła możesz uniemożliwić innym usuwanie Twoich filmów i zdjęć. Jest to bardzo przydatna funkcja dla firm, które posiadają własnych kierowców.

Obsługuje karty Micro SD o pojemności 128 GB
4-krotnie wyższa kompatybilność pamięci w porównaniu ze starszymi modelami kamer, obsługuje do 128 GB micro SD z ponad 18 godzinami nagrywania.

Dane techniczne:

Rozdzielczość wideo: 1920x1080 @ 60fps
Czujnik: czujnik SONY STARVIS CMOS
Obiektyw szerokokątny: 145°
Przysłona: f/1,6
Czułość ISO: do ISO 12800
Wyświetlacz: 3" TFT LCD 16:9
Format wideo: MOV
Nośniki zapisu: Micro SDHC/SDXC Class 10 (obsługa do 128 GB)
Audio: mikrofon i głośnik (mono) w zestawie
Bateria: bateria litowa o pojemności 3,7 V 900 mAh
Moc wejściowa: 5V 1A
Rozmiar: 112,6 (D) x 71,9 (W) x 36,4 (V) mm, (4,4"x 2,8" x 1,4")
Waga: 145g
Temperatura pracy: -20°C ~ 65°C, (-4°F ~ 149°F)

Dostarczone akcesoria:

1x Profi kamera samochodowa DOD LS475W+
1x ładowarka samochodowa 12-24 V (przedłużacz 4 m)
1x Wspólny posiadacz
1x filtr CPL
1x Instrukcja

dod ls475w+ akcesoria

Komentarze

Inne produkty