Detektor sygnału RF + zamiatarka do urządzeń GSM, GPS, RF

Kod produktu: 09-068 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 458,35 zł
Cena z VAT 550,00 zł
- +

Opis produktu Detektor sygnału RF + zamiatarka do urządzeń GSM, GPS, RF

Detektor sygnału RF + zamiatarka do urządzeń GSM, GPS, RF. Jeden z najlepszych wykrywaczy przenośnych z podwójną anteną do wykrywania szpiegów urządzeń GSM, GPS, RF. Detektor wykrywa obecność silnego promieniowania sygnału radiowego w pomieszczeniu i tym samym wykrywa ewentualną podsłuch. Jest to ulepszony wykrywacz z potężną podwójną anteną GSM i RF , która zapewnia lepszą czułość wykrywania fal radiowych , urządzeń szpiegowskich, a także większy zasięg wykrywania . Niezwykle wysoka czułość i szeroki zasięg wykrywania zapewnią wysoką ochronę Twojej prywatności przed szpiegowskim podsłuchem telefonu komórkowego, monitoringiem podczas spotkań biznesowych, w biurach, domach, salach lekcyjnych, samochodach, hotelach, garderobie itp.

detektor sygnału RF

Detektor wykrywa obecność silnego promieniowania w przestrzeni. Dzięki dokładnej sygnalizacji dźwiękowej i wskaźnikom LED pokazuje siłę sygnału do skierowania do źródła promieniowania lub do ukrytego urządzenia szpiegowskiego. Ustawienie czułości i zakres częstotliwości wykrywania są dostępne za pomocą przełącznika i pokrętła czułości.

wymiatacz błędów

Wyjątkowość urządzenia nad konkurencją na rynku polega na odbiorze sygnału cyfrowego i nie tylko rozszerza zakres częstotliwości detekcji, ale także może skutecznie zapobiegać zakłóceniom sygnału . Innowacyjny wykrywacz jest przeznaczony do ostrzegania o różnego rodzaju podsłuchiwaniu, śledzeniu pojazdów, tajnym oprogramowaniu w telefonach komórkowych, urządzeniach do oszustw w grach i innych urządzeniach szpiegowskich.

Dane techniczne:

Zakres komunikacji: 1 MHz - 8000 MHz
Wykrywanie zakresu dynamicznego:> 73db
Czułość wykrywania: <0,03 mw
Moc wykrywania: 1,2GHz kamera bezprzewodowa: 10m², 2,4GHz: 15m²
Zakres magnetyczny: 10 ~ 20mm
Kamera otworkowa: 10 ~ 20m
Telefon komórkowy: 2G, 3G, 4G 10m²
Bateria: 3,7 V 1000 mAH
Godziny pracy: 8 - 12 godz.
Wymiary: 20,6 cm (wysokość) x 5,4 cm (szerokość)
Waga: 120g

Zawartość Paczki:

1x detektor
2x Antena (GSM, RF)
1x kabel Micro USB
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty