Detektor przechwycenia GSM

Kod produktu: 09-003 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów Zamów
Czas dostawy 1 - 3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 204,15 zł
Cena z VAT 245,00 zł
- +

Opis produktu Detektor przechwycenia GSM

Detektor podsłuchu GSM. Detektor z łatwością wykrywa i znajduje kamery bezprzewodowe, podsłuchy i inne urządzenia lub sygnały bezprzewodowe. Wykrywacz podsłuchów GMS RF to urządzenie, które służy jako wykrywacz GSM, zarówno podsłuchów, jak i dowolnego sygnału bezprzewodowego w domu, biurze lub innych miejscach.

To specjalnie zaprojektowane urządzenie dowie się również, czy Twój telefon komórkowy nie jest podsłuchem. Jeśli urządzenie odbierze sygnał, zacznie gwizdać lub wibrować, a zielone diody LED zaświecą się zgodnie z intensywnością sygnału.

Detektor GSM działa na wszystkich częstotliwościach GSM, w tym na kamerach bezprzewodowych. Możesz łatwo sprawdzić, czy ktoś w Twojej okolicy rozmawia przez telefon lub czy Twój telefon jest pod czyjąś manipulacją. Miganie, gwizdanie lub wibrowanie musi trwać co najmniej 1 minutę lub dłużej, a mniej jest pewne, że przez telefon przesyłane są dane lub sygnał dźwiękowy. Urządzenie może bez problemu wykryć kamery bezprzewodowe, podsłuchy lub inne urządzenia bezprzewodowe. Sprzedam wykrywacz GSM, który możesz kupić online w naszym e-sklepie za rozsądną cenę. Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź to, czego szukasz.

błąd rf detektora gsm

Urządzenie obsługuje również podłączenie słuchawek w przypadku konieczności wykonania cichego wykrywania, czyli bez dźwięku. Zasięg wykrywania sygnału GSM wynosi do 10 M (w zależności od siły wykrytego sygnału GSM).

Zakres częstotliwości: 860-965MHZ (GSM); 1805-1880 MHz (DCS); 1930-1990 MHZ (szt.)

Komentarze

Inne produkty