Cyfrowy dyktafon w eleganckiej zawieszce z pamięcią 8GB + odtwarzacz MP3 z wykrywaniem dźwięku

Kod produktu: 09-099 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów Zamów
Czas dostawy 1 - 3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 458,35 zł
Cena z VAT 550,00 zł
- +

Opis produktu Cyfrowy dyktafon w eleganckiej zawieszce z pamięcią 8GB + odtwarzacz MP3 z wykrywaniem dźwięku

Cyfrowy dyktafon w eleganckiej zawieszce z pamięcią 8GB + odtwarzacz MP3 z wykrywaniem dźwięku. Urządzenie 4 w 1 - nagrywanie dźwięku, odtwarzacz mp3, dysk USB, automatyczne nagrywanie dźwięku. Kompaktowy dyktafon 142x15mm, dyktafon posiada słuchawki stereo do sekretnego nagrywania dźwięku. Rejestrator dźwięku - przenośny, wygląda jak brelok do kluczy. Dyktafon jest zasilany za pomocą dołączonego kabla USB lub akumulatora litowo-polimerowego, który po pełnym naładowaniu umożliwia ciągłe nagrywanie głosu i dźwięków do 58 godzin w formacie WAV. Dołączone słuchawki mogą służyć do odtwarzania plików audio. Dyskretne nagrywanie dźwięku w dowolnym miejscu.

Rejestrator rozmów Spy Audio (dźwięk) - zawieszka na szyję

Rejestrator rozmów Spy Audio (dźwięk) - zawieszka na szyję

Każde nagranie jest zapisywane pod nazwą z aktualną datą i godziną - ułatwi to odnalezienie konkretnego nagrania. Dzięki przenośnej kompaktowej konstrukcji zawsze możesz łatwo przechowywać i nagrywać dyktafon jako urządzenie szpiegowskie, na przykład w kieszeni, dzięki czemu możesz nagrywać tajne lub dyskretne rozmowy lub różne szczegóły dźwiękowe. Dyktafon jest idealnym przenośnym dyktafonem do nagrywania dźwięków z większej odległości. Urządzenie oferuje również funkcję odtwarzacza MP3 dla ulubionych utworów, które można przesłać do urządzenia za pomocą dołączonego kabla USB do transmisji danych.

dyktafon z zawieszką na szyję

Cyfrowy dyktafon w eleganckim pęku kluczy z pamięcią wewnętrzną 8 GB. Urządzenie oferuje 4 funkcje w jednym - nagrywanie dźwięku, odtwarzacz mp3, pamięć USB, automatyczne nagrywanie dźwięku - uruchamia się po wykryciu podwyższonego poziomu hałasu . Jest to innowacyjne urządzenie, które łączy w sobie elegancki design i jednocześnie przyjemny design pozwalający na korzystanie ze wszystkich jego funkcji. Cyfrowy dyktafon ukryty w breloczku rejestruje dźwięk w najwyższej jakości dzięki redukcji szumów, dzięki czemu jest doskonałym dodatkiem do szkoleń, spotkań biznesowych, biznesowych i innych celów nagrywania rozmów. Zintegrowana pamięć 8 GB zapewnia mnóstwo miejsca do przechowywania długotrwałych nagrań głosowych - do 96 godzin nagrywania, również dzięki wbudowanej baterii litowej, która wystarczy na około 58 godzin ciągłego nagrywania.

Żywotność baterii 58h

Ważna jest funkcja wykrywania dźwięku - automatyczne nagrywanie rozpoczyna się po nagraniu dźwięku

Dyktafon pełni również funkcję odtwarzacza MP3 dzięki zintegrowanej pamięci, do której za pomocą kabla USB można nagrać ulubione utwory lub odtworzyć nagrane rozmowy, a następnie odsłuchać je przez słuchawki. Do zintegrowanej pamięci 8 GB można załadować różne inne pliki, dzięki czemu pióro pełni również klasyczną funkcję przenośnego dysku flash USB. Dzięki swoim miniaturowym wymiarom mini dyktafon jest przenośnym i praktycznym urządzeniem nagrywającym, które znajdzie zastosowanie w różnych sytuacjach życiowych, kiedy potrzebny jest również dyskretny sposób nagrania dźwięku.

wykrywanie dźwięku - automatyczne nagrywanie głosu - dyktafon szpiegowski

Cechy:

Rozpocznij nagrywanie jednym przyciskiem
Dyktafon
Funkcja automatycznego nagrywania w przypadku wykrycia dźwięku
Odtwarzacz formatów MP3, WMA i WAV
Pamięć flash USB z pamięcią wewnętrzną 8 GB
Słuchawki stereofoniczne

Specyfikacja:

Format nagrywania dźwięku: WAV
Funkcje: nagrywanie dźwięku jednym dotknięciem, automatyczne nagrywanie dźwięku, odtwarzacz mp3
Pamięć wewnętrzna: 8 GB
Zasilanie: wbudowany akumulator litowy wielokrotnego ładowania
Czas nagrywania (pojemność pamięci): do 96 godzin
Czas nagrywania (żywotność baterii): do 58 godzin
Obsługiwane formaty odtwarzania: mp3, wav, wma
Częstotliwość: 48 kHz
Jakość: 192 KB/s
Czarny kolor
Wymiary: 142x15mm

Zawartość Paczki:

1x dyktafon cyfrowy
1x słuchawki
1x kabel USB
1x instrukcja

Komentarze

Inne produkty