Bezprzewodowa kamera cofania HD 3x z monitorem 7" HD - zestaw kopii zapasowej

Kod produktu: 19-092 Mam pytanie
nowy zniżka Bezprzewodowa kamera cofania HD 3x z monitorem 7" HD - zestaw kopii zapasowej
Producent PROFIO
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 1 500,00 zł
Cena z VAT 1 800,00 zł 2 200,00 zł
- +

Opis produktu Bezprzewodowa kamera cofania HD 3x z monitorem 7" HD - zestaw kopii zapasowej

Bezprzewodowa kamera cofania HD 3x z monitorem 7" HD - Zestaw kopii zapasowej. Unikalny zestaw z wysokiej jakości wyraźnym i ostrym obrazem oraz transmisją przez sygnał WiFi bez zakłóceń. System cofania wykorzystujący transmisję bezprzewodową na duże odległości dla samochodów ciężarowych lub innych maszyn transportowych i użytkowych. pierwszy na rynku zestaw cofania AHD WiFi przeznaczony jest do wymagających środowisk pracy, w których trzeba umieć się orientować i mieć wszystko pod kontrolą.

Zaletą tego zestawu jest przede wszystkim rozdzielczość AHD (720p), która jest przekazywana transmisją WiFi. Dzięki zestawowi WiFi AHD gwarantowany jest wysokiej jakości i ostry obraz, który jest transmitowany bez konieczności stosowania kabli i skomplikowanej instalacji. Wyjątkowa nowość w ofercie zestawów nawrotnych marki PROFIO Electronics .

Kamera cofania z monitorem Zestaw WiFi AHD wyróżnia się wysokiej jakości wyraźnym i ostrym obrazem oraz transmisją sygnału WiFi bez zakłóceń.

Możliwość podłączenia do 4 kamer AHD WiFi

bezprzewodowa kamera cofania

Na otwartej przestrzeni zasięg sygnału WiFi wynosi do 200m. Dzięki tym parametrom siła i stabilność sygnału jest bardzo dobra bez zakłóceń z otoczenia. Metalowe części pojazdów i maszyn nie wpływają na transmisję sygnału. Bezprzewodowa kamera cofania do samochodów ciężarowych lub maszyn rolniczych. Sygnał jest mocny i stabilny nawet z większej odległości.

Kamera cofania Zestaw cofania WiFi AHD charakteryzuje się bardzo dużym zasięgiem połączenia WiFi do 200m w wolnej przestrzeni.

kamera cofania ahd wifi

Bezprzewodowa kamera cofania z monitorem zestaw zawiera 1x monitor samochodowy WiFi AHD 7" oraz 3x kamera cofania WiFi AHD (możliwość podłączenia max. 4 kamer cofania WiFi). Monitor i kamera wyposażone są w regulowaną konsolę, do której można przymocować niezbędne miejsce.Zestaw ma szerokie zastosowanie, dzięki wysokowydajnej antenie wifi nadaje się nie tylko do większych samochodów, ale także do samochodów dostawczych, przyczep kempingowych, minibusów, autobusów, ciężarówek, naczep, maszyn rolniczych czy budowlanych oraz innych pojazdów Stopień ochrony kamery IP wynosi do IP66, co oznacza, że jest wodoszczelna, pyłoszczelna i odporna na uszkodzenia.Tylna lub przednia kamera parkowania nadaje się również do samochodów dostawczych typu fiat ducato, mercedes sprinter i inne.

Obraz z kamer może być wyświetlany pojedynczo lub ze wszystkich czterech kamer obok siebie.

system cofania dla kombajnu

Do monitora WiFi można podłączyć jednocześnie do 4 kamer WiFi , co szczególnie docenisz w przypadku instalacji w większych pojazdach mechanicznych, gdzie potrzebujesz więcej widoków pod różnymi kątami. Dzięki temu systemowi będziesz dokładnie wiedział, co znajduje się za lub wokół pojazdu. Monitor LED ma jasność 500:1 przy rozdzielczości 1024x600. Obiektyw kamery o szerokim kącie fotografowania do 150° jest również wyposażony w noktowizor IR. Monitor posiada proste menu OSD, za pomocą którego można regulować kolor, jasność i kontrast. Wyświetlacz LCD może wyświetlać wszystkie 4 kamery jednocześnie lub możesz przełączać się między poszczególnymi kamerami. Kamera Wi-Fi ma również funkcję dublowania obrazu, która pozwala ustawić wyświetlanie prawdziwej prawej i lewej strony z twojego punktu widzenia. Możesz regulować odbicie lustrzane obrazu dla każdej kamery bezpośrednio za pomocą przycisku na monitorze. Możesz również łatwo aktywować pomocnicze linie cofania, a za pomocą specjalnego przycisku monitor automatycznie paruje podłączone kamery WiFi AHD.

Kamera cofania WiFi z monitorem - zestaw cofania AHD o rozdzielczości HD

kamera cofania z monitorem ahd do samochodów ciężarowych

Monitor LED AHD WiFi 7" z wyraźnym i ostrym obrazem
Kamera cofania AHD WiFi o zasięgu sygnału do 200m
Instalacja bez konieczności ciągnięcia kabli, automatyczne parowanie za pomocą dotknięcia przycisku
Monitor z możliwością podłączenia do 4 kamer WiFi jednocześnie
Funkcja kamery noktowizyjnej na podczerwień

Monitoruj specyfikacje techniczne:

Model: Profio Ultra View S7
7-calowy monitor LED AHD
System: PAL/NTSC
Proporcje obrazu: 16: 9
Rozdzielczość monitora: 1024x600
Wejścia: 4-kanałowe wejście sygnału wideo 2.4G WiFi
Kontrast: 500:1
Możliwość ustawienia: jasności, kontrastu, koloru
Zasilanie: DC 12 V-24 V
Pobór mocy: 5W
Temperatura pracy: -10 do 60°C
Temperatura przechowywania: -20 do 70° C
Wymiary: 180x121x24mm

Dane techniczne kamery:

Model: Kamera parkowania Profio S9
Przetwornik obrazu: SHARP 1/4 CMOS
Rozdzielczość: 720 P
Połączenie WiFi: WiFi 2,4G o zasięgu 100m
Minimalne oświetlenie: 1 LUX
Noktowizor w podczerwieni: tak
Kąt widzenia: 150°
Stopień ochrony IP: IP 66 wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na uszkodzenia
Pobór mocy: 3W
Temperatura pracy: -10 do 60°C
Temperatura przechowywania: -20 do 70° C
Wymiary: 86,5 x 77 x 75 mm

Zawartość Paczki:

1x7-calowy monitor LED AHD WiFi
3x kamera cofania AHD WiFi
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty