Przenośny kieszonkowy tłumacz z translacją 4G e-SIM + FOTO - Timekettle Fluentalk T1

Kod produktu: 70-023 Mam pytanie
Producent CZASOMIERZ
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 1 541,65 zł
Cena z VAT 1 850,00 zł
- +

Opis produktu Przenośny kieszonkowy tłumacz z translacją 4G e-SIM + FOTO - Timekettle Fluentalk T1

Przenośny tłumacz kieszonkowy z translacją 4G e-SIM + FOTO - Timekettle Fluentalk T1 - 40 języków ONLINE + 8 języków OFFLINE. NIEOGRANICZONE tłumaczenia w dowolnym miejscu na świecie przez 2 lata. Tłumacz języka T1 (tłumacz cyfrowy) pozwoli Ci podróżować po świecie bez bariery językowej. Dzięki 40 językom i 93 akcentom możesz komunikować się ze sobą wszędzie. Tłumacz języka T1 umożliwiający połączenie i zrozumienie prawie każdego za pomocą jednego kliknięcia . Za pomocą aparatu możesz przetłumaczyć dowolny tekst na dowolne zdjęcie (idealne jako fototłumaczenie tekstów). Z dokładnością ponad 95% i sztuczną inteligencją czyni to dosłownie małym cudem.

Cyfrowy tłumacz głosowy - Timekeetle Fluentalk T1 (Tłumaczenie z 40 języków). Z obsługą karty E-SIM, z którą możesz komunikować się na całym świecie (z ponad 200 operatorami sieci bezprzewodowych) przez 2 LATA BEZ LIMITU (po upływie 2 lat wystarczy zakupić lub przedłużyć ważność karty SIM). Wbudowane anteny są profesjonalnie modulowane, aby zapewnić pełnopasmowe i mocne połączenie w dowolnym miejscu na świecie. T1 automatycznie łączy się w parę z operatorem w kraju, w którym się znajdujesz i po prostu zaczynasz tłumaczyć.

Tłumacz obsługuje tłumaczenie do 40 języków ONLINE

tłumacz kieszonkowy do nieograniczonego tłumaczenia w podróży

Tłumaczenie ONLINE w 40 językach

arabski, angielski, bułgarski, chiński, czeski, duński, fiński, francuski, grecki, hebrajski, hindi, holenderski, chorwacki, węgierski, indonezyjski, japoński, kantoński (Hongkong), kataloński, koreański, malajski, niemiecki, norweski, polski, Portugalski, rumuński, rosyjski, hiszpański, słowacki, słoweński, szwedzki, włoski, tamilski, telugu (Indie), tajski, turecki, wietnamski itp.

W języku angielskim możesz wybrać do 13 różnych akcentów, takich jak (USA, Australia, Kanada, Wielka Brytania inne...) Również w języku hiszpańskim możesz wybrać do 20 różnych akcentów (Hiszpania, USA, Dominikana, Meksyk, Wenezuela i inne. ..) również w języku arabskim możesz wybrać do 15 różnych akcentów, takich jak (Zjednoczone Emiraty Arabskie, Egipt, Izrael, Maroko i inne...)

Tłumaczenie offline w 8 językach

T1 Translator obsługuje tłumaczenie offline w 8 językach. Więc nawet jeśli jesteś w windzie lub w samolocie ze złym sygnałem, możesz szybko przełączyć się na tłumaczenie offline i kontynuować rozmowę.

Dostępne są następujące języki tłumaczenia OFFLINE:

Z chińskiego na angielski, japoński, francuski, hiszpański, koreański, rosyjski i niemiecki,
Od angielskiego po japoński, francuski, hiszpański, koreański, chiński, rosyjski i niemiecki

timekettle T1 - nieograniczony tłumacz głosowy

Dwukierunkowe tłumaczenie głosowe z bezpośrednim tłumaczeniem głosowym głosu, dzięki któremu nie będzie problemu z porozumiewaniem się podczas podróży po świecie. Lubisz podróżować i poznawać nowe miejsca? A może pracujesz za granicą? Potrzebujesz przetłumaczyć jakąś wypowiedź? Na pewno zapamiętasz nieprzyjemne sytuacje, które powstały z powodu bariery językowej. To koniec na zawsze! Z tym tłumaczem zdań FLUENTALK T1, zawierającym aż do niewiarygodnych 40 języków, komunikacja za granicą będzie dla Ciebie łatwa. Ciekawostką będzie z pewnością żywotność baterii, która wytrzymuje do 4 dni w trybie czuwania.

tłumacz podróży online i offline

Pozostań w kontakcie z tłumaczem T1

T1 Translator to arcydzieło zaprojektowane i opracowane przez Timekettle z najnowszą technologią tłumaczenia, która obsługuje tłumaczenie głosu i obrazu online i offline. Bez względu na to, gdzie jesteś, T1 jest Twoim najlepszym towarzyszem w dokładnym tłumaczeniu, dzięki czemu zawsze masz kontakt z innymi. Jest również zbudowany z wielu mikrofonów obsługiwanych przez algorytm redukcji szumów EDC, który dokładnie przechwytuje ludzki głos z hałaśliwego otoczenia, w połączeniu z Timekettle UniSmart AITP, T1 został przetestowany i udowodniono, że zapewnia poziom dokładności do 95% Twoje tłumaczenia.

przenośny tłumacz języka do ręki

Wysoka wydajność w prostej konstrukcji

T1 z 12-nanometrowym procesorem tłumaczy szybko i bezbłędnie. 4-calowy wyświetlacz LCD pokazuje wszystko, czego potrzebujesz. Pasuje idealnie do kieszeni , z T1 jesteś zawsze gotowy. Dzięki automatycznej regulacji czasu zawsze wiesz, która jest godzina w dowolnym miejscu na świecie. Dzięki integracji z wiodącą technologią Streaming ASR firmy Timekettle oraz obsłudze ponad 150 serwerów i akceleratorów na całym świecie, T1 może przetłumaczyć język obcy w 0,2 sekundy.

Timekettle T1 tłumaczenie głosu i tekstu

4-calowy ekran dotykowy HD + kompaktowy rozmiar

Tłumacz T1 jest wyposażony w 4-calowy duży ekran dotykowy , który jest dwa razy większy niż zwykłe przenośne tłumacze. Oferuje bardzo wyraźną rozdzielczość 540*1080P i jest tak duży jak karta kredytowa i waży tylko 115g. kieszonkowy tłumacz wszędzie tam, gdzie potrzebujesz podczas podróży.

tłumacz kieszonkowy

ZDJĘCIE Tłumaczenie

Tłumacz T1 integruje najnowocześniejsze tłumaczenie offline z technologią OCR i 8-megapikselowym tylnym aparatem do natychmiastowego tłumaczenia obrazów w 39 językach. Zrób zdjęcie, a tłumaczenie zostanie natychmiast wyświetlone.

tłumacz tekstu do tłumaczenia zdjęć

tłumaczenie zdjęć i tekstów

Niezwykle łatwy do kontrolowania

Możesz rozmawiać w innym języku z każdym za pomocą jednego kliknięcia. Rzeczywiście, interfejs użytkownika jest bardzo prosty i intuicyjny.

tłumacz - niezwykle łatwy w użyciu

Bezpłatna i stabilna mobilna transmisja danych - na całym świecie

Elektroniczny tłumacz T1 zapewnia do 2 lat bezpłatnej mobilnej transmisji danych (po 2 latach wystarczy kupić lub przedłużyć ważność karty SIM) z połączeniem z ponad 200 operatorami sieci bezprzewodowych na całym świecie. Wbudowane anteny są profesjonalnie modulowane, aby zapewnić pełnopasmowe i mocne połączenie w dowolnym miejscu na świecie.

tłumacz - bezpłatna i stabilna mobilna transmisja danych - na całym świecie

4 tryby do wyboru
tłumacz - 4 tryby użytkowania

1. Tryb Zapytaj o drogę - zapytaj nieznajomych o drogę w prostym trybie
2. Tryb słuchania — słuchaj, co chcą ci powiedzieć
3. Tryb tłumaczenia czatu - Tłumacz T1 automatycznie rozpoznaje głosy i dokładnie je tłumaczy
4. Tryb notatki głosowej - T1 automatycznie przechwytuje głos i zapisuje go w formie tekstowej


1. Tryb Zapytaj o drogę

Zapytaj o drogę

Masz problem z rozmową z nieznajomym za granicą? Nigdy więcej zmartwień. Zapytaj nieznajomych o drogę w trybie łatwym. Kliknij dwukrotnie przycisk zasilania, aby uruchomić ten tryb i zapewnić płynną rozmowę.

przenośny min tłumacz

2. Tryb — tryb słuchania

Przetłumacz to, co jest dla Ciebie ważne

W środowisku obcojęzycznym może pomóc ci wychwycić to, co mówią inni, a następnie przetłumaczyć to na swój język, dzięki czemu nigdy nie poczujesz się odizolowany. Posłuchaj, co inni mają do powiedzenia.

tłumacz interpretator

3. Tryb - Tłumaczenie czatu

Automatyczne wykrywanie i tłumaczenie głosu

Masz dość ciągłego naciskania przycisków na tłumaczu? Żaden problem. W trybie tłumaczenia na czacie tłumacz automatycznie przechwytuje to, co mówisz, i natychmiast tłumaczy to na język docelowy partnera i odwrotnie.

tłumacz - automatyczne wykrywanie i tłumaczenie głosu

4. Tryb — notatka głosowa

Ręczny tłumacz głosowy Timkeetle Fluentalk T1 obsługuje tłumaczenie głosu na tekst i automatycznie zapisuje je w telefonie. Automatycznie przechwytuje głos i zapisuje go w formie tekstowej.

nagrywanie i tłumaczenie głosu z dyktafonu

Pasuje prosto do kieszeni

Tłumacz T1 jest mniej więcej wielkości karty kredytowej i waży tylko 115 g. Noś tego kieszonkowego tłumacza, gdziekolwiek potrzebujesz i używaj go podczas podróży.

kompaktowy tłumacz mieści się w kieszeni

Niesamowita wydajność procesora

T1 jest pierwszym tłumaczem, który zintegrował wysokowydajny czterordzeniowy procesor komputera wykonany w procesie technologicznym 12 nm. Zapewnia moc obliczeniową 1,2 GHz dla urządzenia tłumaczącego, zapewniając najwyższą prędkość kodowania mowy, znacznie przewyższającą rynek. Dzięki zastrzeżonemu oprogramowaniu i algorytmowi Fluentalk, rozpoznawanie głosu i wydajność tłumaczenia T1 znacznie przewyższają rynek.

potężny tłumacz procesora procesora

Zegar światowy - Przegląd czasu międzynarodowego + Aktualne kursy różnych walut

Sprawdź aktualny czas lokalny za pomocą dostosowanych zegarów światowych i porównaj różnicę czasu między miastami. Czas jest ustawiany automatycznie w zależności od tego, gdzie jesteś.
Chcesz zobaczyć, ile wydajesz w obcej walucie? Sprawdź bezpłatne aktualne dane walutowe, aby uzyskać najdokładniejsze kursy w tłumaczu T1.

tłumacz języka - kursy walut i czas

Specyfikacja

 • Model: T1
 • Wymiary: 116,8*58,6*11,2mm
 • Waga: 115 g
 • Procesor: Czterordzeniowy ARM 14nm 2,0GHz
 • Pamięć RAM: 3G
 • ROM: 32 GB
 • System operacyjny: Android10
 • Rozmiar ekranu: 4 cale - 540 * 1080
 • Aparat: 8 megapikseli
 • Mikrofon: Wiele mikrofonów
 • Głośnik: Podwójne głośniki
 • Ładowanie: Typ C
 • Bateria: 1500mAh
 • Łączność: Wi-Fi/Nano-sim/E-sim
 • Technologia sieci bezprzewodowej 2G/3G/4G LTE
 • Ciągły czas tłumaczenia do 3,5 godz
 • Czas czuwania do 96 godz
 • Czas ładowania ok. 210 min.

Zawartość Paczki:

1x tłumacz T1
1x kabel USB typu C
1x opaska na nadgarstek
1x instrukcja obsługi

Komentarze

Inne produkty