9-calowy monitor samochodowy z ekranem dotykowym cofania + obsługa karty SD 256

Kod produktu: 15-039 Mam pytanie
Producent PROFIO
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 1 250,00 zł
Cena z VAT 1 500,00 zł
- +

Opis produktu 9-calowy monitor samochodowy z ekranem dotykowym cofania + obsługa karty SD 256

9-calowy monitor samochodowy z ekranem dotykowym cofania + obsługa karty SD 256 GB. Duży wyświetlacz samochodowy zapewniający wygodne parkowanie. Ekran dotykowy, nagrywanie na kartę micro SD (do 256 GB) oraz możliwość podłączenia do 4x kamer cofania FULL HD lub HD. Nowa generacja systemu parkingowego, który zapewnia wyraźny, ostry obraz w ciągu dnia, nawet przy słabym oświetleniu oraz wszystkie niezbędne środki techniczne do bezpiecznej obsługi i sterowania pojazdami mechanicznymi i maszynami. Dla jeszcze łatwiejszego użytkowania monitor wyposażono w ekran dotykowy. Monitor umożliwia przełączanie się między różnymi wariantami wyświetlania kamer, w zależności od tego, ile kamer podłączono i która z nich ma być wyświetlana jako główna. Monitor cofania zawiera menu, w którym dostępne są różne opcje konfiguracji monitora LCD i podłączonych do niego kamer.

Monitor dotykowy do kamer cofania z zapisem obrazu z kamery

monitor z ekranem dotykowym do samochodu 9 cali

Na każdej kamerze możesz ustawić np. odbicie lustrzane na monitorze lub włączyć linie prowadzące, które możesz precyzyjnie skalibrować na każdej kamerze bezpośrednio w menu. Monitor cofania oferuje kilka opcji wyświetlania kamer, dzięki czemu możesz wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada. Poradzisz sobie z przełączaniem obrazu między kamerami jednym palcem, ponieważ działa to na zasadzie przesuwania palcem po smartfonie. Dzięki temu systemowi dokładnie wiesz, co znajduje się za pojazdem lub wokół niego. Nadaje się do samochodów dostawczych, minibusów, przyczep kempingowych, autobusów, ciężarówek, naczep przyczep, maszyn rolniczych i innych pojazdów. Monitor wyposażony jest w regulowany wspornik, który można przymocować w żądanym miejscu.

monitor full hd do samochodów ciężarowych

Nagranie z kamer jest przechowywane na karcie micro SD , która obsługuje do 256 GB.

samochód z ekranem dotykowym - nagrywanie na kartę sd

Do monitora można podłączyć do 4 kamer FULL HD lub 4 kamery HD. Kamery z naszej oferty można dobierać i łączyć według własnych wymagań, w zależności od typu pojazdu. Kamery są połączone z monitorem za pomocą 4- pinowych kabli o opcjonalnych długościach 10m, 15m i 20m. 4-pinowe złącze łączące kamerę z kablem jest wodoodporne, pyłoszczelne i odporne na uszkodzenia. Instalacja systemu jest prosta. Na monitorze znajdują się kable do podłączenia kamer i zasilania monitora, który jest chroniony przed przepięciami wymiennym bezpiecznikiem. Kamery są zasilane bezpośrednio z monitora, dzięki czemu nie trzeba ich już oddzielnie podłączać do źródła, co ułatwia instalację i można umieścić kamerę w dowolnym miejscu w pojeździe. Monitor zawiera również 4 kable przełączające do podłączenia wybranych kamer do świateł cofania. Podczas cofania wybrana kamera automatycznie pojawi się na monitorze.

monitor cofania hd do maszyn rolniczych

Monitor posiada funkcję przełączania rozdzielczości podłączonych kamer. Dzięki temu można do niego podłączyć 4 kamery o rozdzielczości Full HD 1920x1080P lub 4 kamery o rozdzielczości HD 1080x720P. Jeśli potrzebujesz umieścić kamerę na przyczepie, którą można zdemontować z samochodu lub ciężarówki, możesz kupić w naszym e-sklepie kabel połączeniowy kamery cofania do przyczep i naczep. Zapewnia to łatwe odłączenie systemu cofania i ponowne podłączenie

Monitor do wygodnego cofania z ekranem dotykowym

monitor cofania z ekranem dotykowym

Cechy:

9-calowy monitor cofania
Ekran dotykowy
Szeroki zakres ustawień w menu wyświetlacza
Możliwość podłączenia do 4 kamer
Różne opcje wyświetlania kamery

Monitoruj specyfikacje techniczne:

Monitor: 9” ekran dotykowy IPS
System: PAL/NTSC
Proporcje obrazu: 16: 9
Rozdzielczość monitora: 1024 x 600
Rozdzielczość wideo: 1920x1080 @ 25fps lub 1080x720 @ 25fps
Wejścia: 4x kanał Full HD/HD
Jasność: 500 cd/㎡
Nagrywanie: tak, 4 kanały
Nagrywanie cykliczne: tak
Układ wyświetlacza: kamera 1/2/3/4
Format kompresji wideo: H.264
Format wideo: TSStreaming Media
Procesor: lunch V526, 2-rdzeniowy procesor A7
RAM: DDR3 512M
Obsługa kamery: 720P NTSC, 720P PAL, 1080P PAL
Pamięć: obsługa kart micro SD klasy 10, do 256 GB (karta pamięci nie jest dołączona)
Regulowane: jasność, kontrast, kolor, odwracalne linie prowadzące
Zasilanie: 9-36V
Obsługa noktowizora: tak
Wbudowany dźwięk: tak
Częstotliwość: 50/60Hz


Zawartość Paczki:

1x 9-calowy monitor dotykowy LCD
1x wspornik montażowy monitora
1x uchwyt przegubowy 3D
1x naklejka 3M
1x kabel zasilający z bezpiecznikiem
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty