4-kanałowa kamera samochodowa Rejestrator DVR + GPS/WIFI/4G + monitoring w czasie rzeczywistym - PROFIO X6

Kod produktu: 55-229 Mam pytanie
Producent PROFIO
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 2 083,35 zł
Cena z VAT 2 500,00 zł
- +

Opis produktu 4-kanałowa kamera samochodowa Rejestrator DVR + GPS/WIFI/4G + monitoring w czasie rzeczywistym - PROFIO X6

4-kanałowa kamera samochodowa Rejestrator DVR + GPS/WIFI/4G + kąt widzenia 120°. Monitoring z kamer w czasie rzeczywistym - PROFIO X6 od PROFIO ELECTRONICS. Kompletny system monitorowania samochodu osobowego lub dostawczego, ciężarówki itp. jako urządzenie śledzące GPS z obsługą WIFI i 4G SIM dla doskonałego przeglądu jazdy w czasie rzeczywistym.

Kamera samochodowa ze zdalnym monitoringiem GPS - oferuje funkcje takie jak GPS Tracker i śledzenie online pojazdów GPS na żywo przez aplikację na telefon (Android/iOS) lub platformę internetową PC, a także nagrywanie dźwięku w obszarze, w którym znajduje się główna kamera. Aby skonfigurować kamerę, musisz użyć monitora kompatybilnego z AHD 5"/7"/10" (do wyboru bezpośrednio z naszej oferty)

PROFIO X6 - 4-kanałowa kamera samochodowa WiFi 4G SIM FULL HD

PROFIO X6 - 4-kanałowa kamera samochodowa WiFi 4G SIM FULL HD

System oferuje również obraz LIVE z kamer w czasie rzeczywistym. Jest to 4-kanałowy wideorejestrator samochodowy z wbudowaną przednią kamerą FULL HD 1080P o kącie widzenia 120° oraz możliwością podłączenia dowolnych 3 kamer na zewnątrz lub wewnątrz pojazdu (bocznych, tylnych, cofania), które możesz również zakupić bezpośrednio w naszym sklepie ze złączem 4PIN (istnieje również możliwość wykorzystania wbudowanych kamer w pojeździe). Można podłączyć zewnętrzne kamery o rozdzielczości 3x Full HD lub kombinację 1x Full HD + 2x HD . Wbudowany rejestrator umożliwiający nagrywanie ze wszystkich czterech kamer jednocześnie. Slot na 2x kartę pamięci SD do 256GB , czyli max 512GB przestrzeni dyskowej. Kamerę można podłączyć do zasilacza 12/24V

System monitoringu z obsługą 4G SIM i podłączeniem dodatkowych 3 kamer do podglądu LIVE i nagrywania z nich

kamera samochodowa profio x6 4 wejścia kamery

Z pewnością ciekawa będzie obsługa tworzenia hotspotu Wifi 4G za pomocą włożonej karty SIM 4G . Kamera może również nagrywać dźwięk przez mikrofon , który znajduje się bezpośrednio w korpusie głównego aparatu. Zdjęcia zapisywane są na obsługiwanej karcie pamięci SD o pojemności do 256 GB – urządzenie posiada dwa sloty na karty SD . Korpus aparatu wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest odporny na wysokie temperatury lub ekstremalnie niskie temperatury (od -20°C do 70°C). Wbudowany G-Sensor, nagrywanie cykliczne, obracanie, odwracanie i dublowanie obrazu z kamery to oczywistość. Kamerę mocujesz na szybie dzięki naklejce 3M.

Śledzenie lokalizacji GPS na żywo w czasie rzeczywistym i śledzenie obrazu na żywo za pomocą maksymalnie 4 kamer

4-kanałowa kamera samochodowa Wi-Fi

Akcesoria opcjonalne - możliwość podłączenia do 3 zewnętrznych kamer ze złączem 4 PIN

Możliwość dokupienia (podłączenia) do 3 kamer zewnętrznych ze złączem 4PIN, co umożliwia dowolną kombinację kamer ( w zależności od rodzaju mocowania lub wymiarów i preferowanej konstrukcji kamery, z noktowizorem lub bez, itp.). W przypadku samochodu osobowego istnieje możliwość skonfigurowania kamer tak, aby rejestrowały boki pojazdu oraz przestrzeń za pojazdem. W przypadku środka transportu innego niż autobus można łączyć kamery, które 2 kamery rejestrują drzwi wejściowe do autobusu, a 1 kamera może rejestrować przestrzeń za pojazdem lub zachowanie kierowcy. Aby ustawić kamerę konieczne jest podłączenie do kamery dowolnego MONITORA ze złączem 4PIN , na którym kierowca będzie miał podgląd z kamer i ich zapis (lub może też służyć jako pomocnik przy cofaniu) lub można zmienić ustawienia aparatu. Podczas korzystania z monitora aparat można regulować za pomocą dołączonego pilota. Monitor i kamery zewnętrzne nie wchodzą w skład zestawu, ale można je u nas zamówić.

Schemat elektryczny systemu PROFIO X6 - uniwersalnego systemu kamer do pojazdów

profio x6 - uniwersalna kamera do samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych

Zamykana konstrukcja

Odporna na manipulacje konstrukcja z blokadą zapewnia bezpieczne dopasowanie, które uniemożliwia fizyczny dostęp do gniazda karty microSD i gniazda karty SIM , znacznie zmniejszając ryzyko manipulacji danymi.

blokada kamery profio x6 na kartę SD i SIM

Wbudowany przycisk SOS

Przycisk SOS jest wbudowany w kamerę na desce rozdzielczej, która pozwala kierowcom powiadomić kierownictwo floty lub inną osobę o sytuacji awaryjnej lub potencjalnie niebezpiecznym scenariuszu. Po naciśnięciu przycisku szybko wysyła powiadomienie do systemu.

Alarmy awaryjne - Po naciśnięciu przycisku SOS administrator lub inna upoważniona osoba otrzyma automatyczne alerty z dokładnymi współrzędnymi GPS samochodu za pośrednictwem pulpitu oprogramowania, umożliwiając im szybką interwencję i pomoc kierowcy.

profio x6 - pełny system kamer fd do samochodu

Podwójne gniazdo kart pamięci

Aparat posiada 2 gniazda na kartę pamięci o pojemności do 256 GB na gniazdo. W sumie aparat może mieć do 512 GB miejsca na dane . Nagranie zapisane na karcie to około 2 GB na godzinę na 1 nagrany kanał w rozdzielczości Full HD. Karty pamięci nie są dołączone do zestawu.

Kamera samochodowa Wi-Fi Profio x6 z podwójnym gniazdem na kartę SD

Zewnętrzny moduł GPS z kablem 3m

Większość kamer samochodowych posiada moduł GPS wbudowany bezpośrednio w korpus kamery, co czasami może powodować problemy podczas wyszukiwania sygnału GPS, zwłaszcza jeśli przednia szyba ma dodatkową obróbkę powierzchniową, np. ogrzewanie przedniej szyby itp. Kamera samochodowa Profio X6 wyposażona jest w zewnętrzny moduł GPS, który posiada długi 3-metrowy przewód , dzięki czemu moduł GPS można umieścić w dowolnym miejscu w pojeździe.

4-kanałowy rejestrator DVR do ciężarówki, furgonetki, autobusu, maszyny roboczej - doskonałe nagrywanie wideo - brak martwego pola

System dvr

Możesz połączyć się z pojazdem za pomocą aplikacji na telefon komórkowy , a także platformy WEB na komputerze PC lub tablecie.

Mapa pokaże Ci jego aktualną lokalizację wraz z czasem, prędkością i współrzędnymi GPS. Aplikacja obsługuje również funkcję podglądu na żywo w czasie rzeczywistym. W systemie monitoringu (aplikacja, platforma webowa, oprogramowanie PC) można monitorować wiele urządzeń.

Przekierowanie do Platformy WEB

Aplikacja platformy internetowej profio x6

Aplikacja CMSV7 na AndroidaAplikacja CMSV7 IOS
Aplikacja na Androida Aplikacja IOS

Monitorowanie na żywo w czasie rzeczywistym - Oglądaj materiał z kamery samochodowej w dowolnym miejscu i czasie

Monitoring na żywo w czasie rzeczywistym - kamera profio x6

Internet Wi-Fi w pojeździe - HOTSPOT 4G

Wystarczy włożyć kartę SIM 4G i można łatwo łączyć się z Internetem. Po włożeniu karty SIM do urządzenia można aktywować funkcję hotspot, która utworzy punkt dostępowy WiFi 4G (usługi transmisji danych muszą być włączone na karcie SIM). Obsługuje transmisję danych 2G GSM, 3G WCDMA i 4G (LTE). Dzięki temu możesz łączyć się z szybkim Internetem niemal wszędzie, gdzie masz zasięg. Po uruchomieniu silnika hotspot Wi-Fi zostanie automatycznie włączony.
Internet Wi-Fi w pojeździe - 4G HOTSPOT profio x6

Nagrywanie w pętli - Nagrywanie cykliczne

Gdy miejsce na włożonej karcie micro SD jest pełne, może automatycznie zastępować starsze pliki nowszymi, dzięki czemu pliki są stale odnawiane.

kamera profio x6 - Nagrywanie w pętli - nagrywanie cykliczne

Wiarygodny świadek wypadku - wbudowany czujnik G

Dzięki wbudowanemu G-sensorowi kamera samochodowa Profio X6 jest niezawodnym partnerem nawet w sytuacjach kryzysowych. Aparat automatycznie wykrywa uderzenie i blokuje plik, aby nie został automatycznie usunięty. Taki plik jest przechowywany w dedykowanym folderze, skąd nie może zostać usunięty przez funkcję nagrywania w pętli.

kamery samochodowe g sensor profio x6

Nagrywanie w pętli

Filmy będą zapisywane na karcie micro SD co 5 minut. Jeśli karta SD jest pełna, starsze nagrania zostaną automatycznie usunięte i zastąpione nowymi.

nagrywanie z kamery samochodowej full hd w pętli

Obsługa funkcji WDR (szeroki zakres dynamiki)

Ta kamera samochodowa obsługuje funkcję WDR, WDR to najlepsza technologia stosowana w kamerach, niezależnie od tego, czy otoczenie jest zbyt jasne, czy ciemne, czy występuje cień, odbicie, przyciemnienie itp. WDR to różnica poziomów światła w obrazie między najciemniejsze i najjaśniejsze obszary.

obsługa funkcji WDR Profio X6

WDR - szeroki zakres dynamiczny - kamery samochodowe

profio elektronika Kamera Profio Tracking Cam X6 to topowy produkt nowej marki PROFIO ELECTRONICS , która ściśle specjalizuje się w rozwoju i produkcji innowacyjnych kamer, które nadają nowy wymiar ich zastosowaniu w codziennej praktyce.

Specyfikacja:

Procesor: Hi3521A
System operacyjny: Linuks
System telewizyjny: PAL
Kompresja wideo: H.264
Rozdzielczość: 1080P/720P/960H/D1/CIF
Liczba kanałów: 4
Kompresja dźwięku: G.726
Nagrywanie dźwięku: tak
Przechowywanie: 2xkarta SD maks. 256 GB (brak w zestawie)
Przedni aparat: tak, AHD 1080P
Wyjście AV: CVBS
Wejście alarmowe: 4
GPS: tak
Wi-Fi: tak, 802.11b/g/n, 2,4 GHz
Zasilanie: prąd stały: 8 V ~ 36 V
Wymiary głównego aparatu: 141,5 mm (szer.) x 83 mm (wys.) x 47,5 mm (gł.)
Temperatura robocza: -20°C do 70°C


Zawartość Paczki:

1x System DVR Profio X6
1x Zewnętrzny moduł GPS z 3-metrowym kablem
1x zestaw montażowy
1x Przedłużacz zasilający (długość 5m)
1x Kable zasilające
1x Pilot zdalnego sterowania
2x klucz do aparatu
1x Instrukcja

Zawartość opakowania profio x6

Komentarze

Inne produkty