2-kanałowy hybrydowy monitor samochodowy cofania 5" AHD/CVBS

Kod produktu: 15-040 Mam pytanie
Producent PROFIO
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 500,00 zł
Cena z VAT 600,00 zł
- +

Opis produktu 2-kanałowy hybrydowy monitor samochodowy cofania 5" AHD/CVBS

2 -kanałowy hybrydowy monitor samochodowy cofania 5" AHD/CVBS. Monitor samochodowy do wygodnego cofania dla 2 kamer samochodowych, z pilotem. Hybrydowy monitor obsługuje mieszany sygnał wejściowy AHD 720P / 960P / 1080P / CVBS w kilku formatach wideo oraz częstotliwościach PAL/ NTSC Nowa generacja systemu parkingowego, który zapewnia wyraźny, ostry obraz w ciągu dnia, nawet przy słabym oświetleniu oraz wszystkie niezbędne środki techniczne do bezpiecznej obsługi i sterowania pojazdami mechanicznymi i maszynami.Monitor umożliwia przełączanie między dwiema kamerami , (obraz wyświetlany oddzielnie z jednej lub drugiej kamery) Po włączeniu biegu wstecznego obraz automatycznie przełącza się na kamerę cofania (kanał 2), gdzie wyświetlane są również linie pomocnicze, które można włączyć lub wyłączyć w menu monitora.Pakiet zawiera również pilota, dla jeszcze łatwiejszego sterowania monitorem.Monitor hybrydowy obsługuje mieszany sygnał wejściowy AHD 720P/960P/1080P/CVBS w wielu formatach wideo, a także częstotliwości PAL/NTSC.

Monitory samochodowe (cofania lub parkowania) - 5"

5-calowy monitor samochodowy cofanie parkowania

Na każdej kamerze można ustawić np. odbicie lustrzane obrazu przez monitor, czy włączyć prowadnice cofania, które można precyzyjnie skalibrować dla każdej kamery osobno w menu. Dzięki temu systemowi będziesz dokładnie wiedzieć, co znajduje się za pojazdem lub wokół niego. Nadaje się do samochodów osobowych, dostawczych, minibusów, przyczep kempingowych, autobusów, ciężarówek, naczep, maszyn rolniczych i innych pojazdów. Monitor wyposażony jest w regulowany uchwyt, który mocujesz w wymaganym miejscu oraz w osłonę przeciwsłoneczną.

Monitor hybrydowy do kamer cofania - dwa wejścia AV

ahd i cvbs monitor parkowania cofania

Do monitora można podłączyć 2 kamery - AHD lub CVBS. W zależności od potrzeb i rodzaju pojazdu możesz wybrać i połączyć kamery z naszej oferty, aby spełnić Twoje wymagania. Kamery są połączone z monitorem za pomocą kabli 4pin. Monitor posiada kable do podłączenia kamer i zasilania monitora. Kamery zasilane są bezpośrednio z monitora, dzięki czemu nie ma już potrzeby podłączania ich osobno do źródła, co ułatwia instalację i można umieścić kamerę w dowolnym miejscu w pojeździe. Monitor zawiera również kable przełączające, za pomocą których można podłączyć kamerę do świateł cofania. Po włączeniu biegu wstecznego kamera cofania automatycznie pojawi się na monitorze. Drugie wejście na monitorze można oprócz kamery wykorzystać np. do DVD/VCR.

Monitor samochodowy do wygodnego cofania

hybrydowy monitor samochodowy do parkowania

W przypadku konieczności zamontowania monitora w inny sposób niż za pomocą uchwytu (co znajduje się w zestawie) w naszej ofercie znajdziesz kolejne trzy rodzaje podstawek, które pozwalają przymocować monitor np. do szyby lub w miejscu, w którym jest potrzebne. W przypadku, gdy potrzebujesz umieścić kamerę na przyczepie, która jest w stanie zdjąć z samochodu lub ciężarówki, możesz kupić w naszym e-sklepie kabel połączeniowy kamery cofania do przyczep i naczep . Zapewnia to łatwe odłączenie systemu cofania i ponowne podłączenie.

monitory samochodowe parkowanie cofania

Cechy:

5-calowy monitor cofania
zarówno dla sygnału AHD, jak i CVBS
Szeroki zakres ustawień w menu wyświetlacza
Możliwość podłączenia 2 kamer
Różne opcje wyświetlania kamery

Monitoruj specyfikacje techniczne:

Model: PROFIO-W50
Monitor: 5-calowy ekran LCD
System: PAL/NTSC 50/60Hz
Proporcje obrazu: 16:9/4:3
Rozdzielczość monitora: 800x480 RGB
Widoczność wyświetlacza: 70° z każdej strony
Zgodny sygnał: sygnał AHD720P/960P/1080P/CVBS (sygnał AHD + CVBS)
Wejścia: 2x kanał AHD/CVBS (AV1 dla DVD, VCR lub innego urządzenia w samochodzie, AV2 dla kamery cofania - po włączeniu biegu wstecznego obraz automatycznie przełącza się na AV2)
Jasność: 500 cd/㎡
Nagrywanie: nie
Układ wyświetlacza: 1/2 kamery
Możliwość regulacji OSD: jasność, kontrast, głośność, język
Zasilanie: DC 9-32 V
Wejście audio: tak 1x
Złącze: złącze 4-pinowe
Kolor czarny
Pilot zdalnego sterowania: tak
Wymiary wyświetlacza LCD: 14 x 10 x 2,5 cm
Osłona przeciwsłoneczna: tak


Zawartość Paczki:

1x5" monitor LCD
1x wspornik montażowy monitora
1x kabel z 2 wejściami dla kamer
1x pilot zdalnego sterowania
1x zestaw śrub
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty