Zestaw cofania - monitor 7" + kamera z 11 diodami IR + kamera AHD

Kod produktu: 10-576 Mam pytanie
Producent PROFIO
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 1 208,35 zł
Cena z VAT 1 450,00 zł 1 730,00 zł
- +

Opis produktu Zestaw cofania - monitor 7" + kamera z 11 diodami IR + kamera AHD

Zestaw cofania samochodu - monitor 7" + kamera 11 IR LED + kamera MINI AHD. Przednia kamera służy jako kamera bezpieczeństwa w pojeździe. Zestaw kamer z nagrywaniem zawiera monitor 7" HD, kamera z noktowizorem 11 IR LED + MINI Kamera szerokokątna AHD 720P. Tylna kamera z ochroną IR LED IP68 i kątem widzenia 145° oraz przednia kamera cofania HD o rozdzielczości 720P z konsolą i kątem widzenia 120° + IP67 i hybrydowy monitor 7" AHD to kompleksowy system kamer przeznaczony do prowadzenia i manewrowania pojazdami w wymagających i mylące sytuacje w każdym terenie.Może być również stosowany jako klasyczny system kamer w samochodzie lub innym pojeździe np. nagrywanie jazdy przed pojazdem za pomocą minikamery AHD bez noktowizora (nie ma odbić diod IR od przedniej szyby), a także jako kamera cofania czy rejestrująca zdarzenia za pojazdem.

Zaletą zestawu jest to, że oprócz kamery cofania zawiera również kamerę przednią, pełniąc tym samym funkcję kamery bezpieczeństwa w pojeździe.

zestaw do parkowania z kamerami cofania,

W ZESTAWIE znajdują się dwie kamery - Kamera marki PROFIO ELECTRONICS ma rozdzielczość AHD 1280x720p, dzięki czemu wyraźnie i ostro widać wszystkie szczegóły podczas cofania. Kamera AHD mierząca zaledwie 55x55x55 mm zadba o jakość obrazu nie tylko w dzień, ale dzięki noktowizorowi z 11 diodami IR (poświata do 15m) dobrze zobaczysz podczas cofania nawet w nocy. Kamera doskonale nadaje się do instalacji na zewnątrz na koniu dzięki ochronie IP68. Kamera cofania ma kąt skanowania do 145° , co jest wystarczającym zasięgiem na potrzeby cofania lub monitorowania ruchu pojazdu w środowisku, w którym wymagana jest zwiększona uwaga pod względem bezpieczeństwa. Ta kamera HD spełnia stopień ochrony IP68, dzięki czemu jest wodoszczelna, pyłoszczelna i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Sam korpus aparatu jest chroniony wytrzymałą aluminiową obudową.

Tylna kamera charakteryzuje się wysokiej jakości noktowizorem, wysoką wytrzymałością (IP68) - manewrowanie pojazdem będzie bezpieczniejsze i łatwiejsze.

zestaw cofania - kamera tylna do samochodu dostawczego, samochodu dostawczego

Druga kamera przeznaczona jest do montażu we wnętrzu pojazdu i służy jako kamera przednia pojazdu. Nie ma noktowizora LED na podczerwień i nie odbija się w przedniej szybie, dzięki czemu nadaje się jako kamera przednia. Jego wielką zaletą są miniaturowe wymiary wynoszące zaledwie 46x40,2x40,2 mm . Zapewnia transmisję wideo w jakości HD 720P przy nagrywaniu 30 kl /s - co gwarantuje wystarczająco wysokiej jakości i ostry obraz. Dzięki przesłonie F 1.2 może rejestrować obraz nawet w słabych warunkach oświetleniowych.   Kamera nie posiada noktowizora, co pozwala używać jej jako przedniej kamery, jeśli monitor posiada funkcję nagrywania (DVR). Ta kamera jest zatem odpowiednia w połączeniu z naszymi monitorami DVR, które pozwalają nagrywać jazdę (na włożonej karcie pamięci) na przedniej szybie i używać kamery jako czarnej skrzynki.

Przedni aparat ma wysoką przysłonę F1.2 (potrafi robić zdjęcia nawet w kiepskich warunkach oświetleniowych) i nie odbija się od przedniej szyby.

zestaw do parkowania samochodu - kamera przednia do samochodu + kamera nocna ir

Hybrydowy monitor samochodowy cofania 7" (maszyny) na 4 kamery AHD/CVBS (dzięki czemu można dodać jeszcze 2 kamery ) z zapisem na karcie SD do 256 GB, z możliwością podłączenia do 4x dowolnego typu kamer FULL HD, HD, CVBS itp. kamery cofania 7” ekran LCD sprawia, że zestaw ten jest idealną pomocą podczas cofania. Zasilanie kamery i transmisja sygnału odbywa się poprzez wysokiej jakości, ekranowane złącze z 4-pinową końcówką, która ma wodoodporne wykończenie. Kamera zasilana jest bezpośrednio z monitora cofania o napięciu 12-24V.

Możliwość podłączenia do 4 kamer z możliwością wyboru kolejności wyświetlanych kamer.

Poszczególne kamery można wyświetlać obok siebie lub w razie potrzeby łączyć rozmieszczenie kamer na monitorze.

zestaw monitora i kamery do cofania

Dzięki temu systemowi będziesz dokładnie wiedzieć, co znajduje się za, przed lub wokół pojazdu. Zestaw AHD cofania zawiera monitor LCD 7" + 1x tylna kamera zewnętrzna z noktowizorem IR + 1x szeroka przednia kamera wewnętrzna HD F1.2 + 2x (kabel 5m, 10m, 15m lub 20m) który jest wliczony w cenę zestawu i Ty może to wybrać Zestaw AHD jest wyjątkowy oprócz jakości obrazu, ponieważ można podłączyć do monitora do 4 kamer (AHD 1080P / AHD 720P / 960H ) jednocześnie.Monitor hybrydowy obsługuje mieszane wejścia w kilku formatach wideo a także częstotliwości PAL/ NTSC.Ten zestaw cofania ma szeroki zakres zastosowań.   Stopień ochrony IP tylnej kamery zewnętrznej wynosi do IP68 , co oznacza, że jest odporna na wodę, błoto, kurz i uszkodzenia mechaniczne.

Kamera parkowania z monitorem AHD SET - do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych maszyn roboczych

zestaw parkingowy pod maszyny budowlane i rolnicze

Monitor cofania zawiera menu, w którym dostępne są różne opcje konfiguracji monitora LCD i podłączonych do niego kamer. Monitor pełni również funkcję rejestratora DVR do nagrywania z kamer (jest przechowywany na karcie pamięci do 256 GB). Monitor hybrydowy obsługuje mieszane wejścia AHD 1080P / AHD 720P / 960H / CVBS w kilku formatach wideo, a także częstotliwości PAL / NTSC, do monitora można jednocześnie podłączyć do 4 kamer. Oznacza to, że możesz podłączyć do monitora kamerę 1080D AHD i drugą rozdzielczość 720P, a monitor będzie wyświetlać obraz z obu jednocześnie.

Nagranie z kamer jest zapisywane na karcie SD, która obsługuje do 256 GB.

Monitor samochodowy AHD 7 cali
Hybrydowy 7" monitor cofania samochodu (maszyny) na 4 kamery AHD/CVBS z zapisem na karcie SD do 256 GB, z możliwością podłączenia do 4x dowolnego typu kamer FULL HD, HD, CVBS itp. kamer cofania. Nowa generacja systemu parkingowego, który zapewnia wyraźny, ostry obraz w ciągu dnia, nawet przy słabym oświetleniu oraz wszystkie niezbędne środki techniczne do bezpiecznej obsługi i sterowania pojazdami samochodowymi i maszynami.W pakiecie również pilot zdalnego sterowania, dla jeszcze łatwiejszego sterowania monitora.

Zastosowanie kamery cofania z monitorem w rozdzielczości HD, odpowiednia również do maszyn budowlanych

kamera parkowania z noktowizorem IR
Do monitora można podłączyć do 4 kamer - AHD lub CVBS. W zależności od potrzeb i rodzaju pojazdu możesz wybrać i połączyć kamery z naszej oferty, aby spełnić Twoje wymagania. Kamery są połączone z monitorem za pomocą kabli 4pin. Monitor posiada kable do podłączenia kamer i zasilania monitora. Kamery zasilane są bezpośrednio z monitora, dzięki czemu nie ma już konieczności podłączania ich osobno do źródła , co ułatwia instalację i można umieścić kamerę w dowolnym miejscu w pojeździe. Monitor zawiera również 4 kable przełączające, za pomocą których można podłączyć wybrane kamery do świateł cofania. Po włączeniu biegu wstecznego wybrana kamera zostanie automatycznie wyświetlona na monitorze. Obsługa cyklicznego nagrywania wideo - (funkcja całodobowego monitorowania parkowania).
Jeśli potrzebujesz zamontować monitor w inny sposób niż wspornik będący częścią monitora, w naszej ofercie znajdziesz trzy inne rodzaje podstawek, które pozwolą na zamontowanie monitora np. na przedniej szybie lub w miejsce, w którym tego potrzebujesz. Jeśli potrzebujesz umieścić kamerę na przyczepie odłączanej od samochodu lub ciężarówki, możesz dokupić kabel połączeniowy do kamery cofania do przyczep i naczep. Zapewni to łatwe odłączenie i ponowne podłączenie systemu cofania.

Kamera tylna - stopień ochrony IP68 gwarantuje odporność na wodę, błoto, kurz i uszkodzenia mechaniczne

kamera tylna do cofania samochodu
Kamera cofania ma kąt skanowania do 145° , co jest wystarczającym zasięgiem na potrzeby cofania lub monitorowania ruchu pojazdu w środowisku, w którym wymagana jest zwiększona uwaga pod względem bezpieczeństwa. Ta kamera HD spełnia stopień ochrony IP68, dzięki czemu jest wodoszczelna, pyłoszczelna i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Sam korpus aparatu jest chroniony wytrzymałą aluminiową obudową. Kamerę można montować na różnych powierzchniach , co umożliwia zastosowanie metalowego wspornika, dzięki któremu można ją odchylić i zamocować w żądanej pozycji. Zasilanie kamery i transmisja sygnału odbywa się poprzez wysokiej jakości, ekranowane złącze z 4-pinowym złączem, które posiada wodoodporne wykończenie, co ułatwi pracę podczas montażu. Kamera zasilana jest bezpośrednio z monitora cofania o napięciu 12-24V.

Kamera przednia - Nadaje się jako kamera przednia do prowadzenia nagrań dzięki aperturze F1.2 i szerokiemu kątowi widzenia 120°.

przednia kamera do samochodów
Jasność obiektywu to F 1,2, co pozwala aparatowi kompensować słabe oświetlenie i nagrywać nawet w złych warunkach oświetleniowych. Przy kącie widzenia do 120° będziesz mieć dobrą widoczność i bezpiecznie cofać. Kamera cofania AHD spełnia stopień ochrony IP67, dzięki czemu jest wodoszczelna, pyłoszczelna i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Kamera posiada wytrzymałą aluminiową obudowę z metalową podstawą i można ją montować na różnych powierzchniach. Zasilanie kamery i transmisja sygnału odbywa się poprzez wysokiej jakości, ekranowane złącze z 4-pinowym złączem, które posiada wodoodporne wykończenie, co ułatwi pracę podczas montażu. Kamera zasilana jest bezpośrednio z monitora cofania o napięciu 12V.

Monitoruj specyfikacje techniczne:

Model: Profio-W70
Monitor: 7 "ekran HD
System: PAL/NTSC 50/60Hz
Proporcje obrazu: 16: 9
Rozdzielczość monitora: 1024 x 600 RGB
Widoczność wyświetlacza: 180 ° z każdej strony
Rozdzielczość wideo podczas nagrywania: 1280x720P, 1280x960P, 960H
Kompatybilny sygnał: AHD 720P @ 25/30, 960P @ 50/60, 1080P @ 25/30, CVBS 960H
Wejścia: 4x kanał AHD / CVBS
Podświetlane przyciski: tak, niebieskie światło
Jasność: 500-700cd/m2
Nagrywanie: tak, 4 kanały
Nagrywanie cykliczne: tak
Układ wyświetlacza: kamera 1/2/3/4
Format wideo: AVI
Pamięć: obsługuje karty SD klasy 10, do 256 GB (karta pamięci nie jest dołączona)
Ustawienia OSD: jasność, kontrast, głośność, język
Zasilanie: DC 12-36V (do zasilania wymagane jest napięcie 13V nawet z kamerą)
Napięcie wyjściowe: DC + 11,5 V / 3 A
Wejście audio: tak 1x
Złącze: złącze 4-pinowe
Czarny kolor
Pilot zdalnego sterowania: tak
Kurtyna świetlna: tak, odpinana
Temperatura pracy: -20 do 70 ° C
Wymiary: 18 x 12 x 2,5 cm

Dane techniczne tylnej kamery:

Przetwornik obrazu: CMOS 1/4"
Rozdzielczość: HD 1280x720
System: PAL/NTSC
Minimalne oświetlenie: 0 LUX (IR włączona)
Widzenie w nocy w podczerwieni: tak 11 diod podczerwieni
Odległość widzenia w nocy: 15 m
Kąt widzenia: 145 °
Stopień ochrony IP: IP 68 wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na uszkodzenia
Pobór mocy: 3W
Temperatura pracy: -20 do 70 ° C
Zasilanie DC: 12-24V
Materiał korpusu aparatu: aluminium, metal
Wymiary: 55x55x55 mm

Dane techniczne kamery przedniej:

Model: Profio SI862
Typ: kamera z konsolą
Czujnik: 1/2,9" CMOS
system TV: PAL
Widzenie w nocy: nie
Rozdzielczość: HD 720 P
Kąt widzenia: 120 °
Trwałość: IP67
Migawka elektroniczna: 1/50-1/100000S, 1/60-1/100000s
Strzelanie: 25 kl./s, 30 kl./s przy 1080P
Minimalne oświetlenie: 0,01 luksa / f1,2
AGC: automatyczny
Balans bieli: automatyczny
Balans podświetlenia: automatyczny
Wyjście sygnału: AHD
Złącze: 4 pinowe
Zasilanie: DC12V
Pobór mocy: do 2W (do 150mA)
Temperatura pracy: -20 do 75 ° C
Temperatura przechowywania: -30 do 85 ° C
Materiał korpusu aparatu: aluminium, metal
Wymiary: 46x40,2x40,2mm

Zawartość Paczki:

1x Hybrydowy monitor cofania 7"
1x kamera cofania AHD
1x kamera przednia AHD
2x Kabel połączeniowy 5m, 10m, 15m, 20m w zależności od wyboru
1x pilot zdalnego sterowania
1x osłona przeciwsłoneczna
1x wspornik montażowy monitora
2x wspornik montażowy kamery
1x Instrukcja

Długość przewodów można dobrać według własnych potrzeb 5m, 10m, 15m i 20m. Określ długość kabla w nocie zamówienia.

Komentarze

Inne produkty