Zestaw cofania AHD - monitor 5" 2CH + kamera HD IR

Kod produktu: 19-115 Mam pytanie
Producent PROFIO
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 666,65 zł
Cena z VAT 800,00 zł 1 050,00 zł
- +

Opis produktu Zestaw cofania AHD - monitor 5" 2CH + kamera HD IR

Zestaw kamer cofania AHD/CVBS HD - 5" hybrydowy monitor samochodowy 2CH + kamera HD z noktowizorem 11 IR LED . Kamera cofania z monitorem to system przeznaczony do poruszania pojazdów w trudnych i dezorientujących sytuacjach w każdym terenie. marka posiada rozdzielczość AHD 720p (1280x720 pikseli) , dzięki czemu wyraźnie i ostro widać wszystkie szczegóły.Kamera AHD o naprawdę bardzo małych wymiarach zaledwie 55x55x55 mm zadba o jakość obrazu nie tylko w dzień, ale także dzięki noktowizorowi z 11 diod IR , które dobrze widać podczas cofania w nocy.

Rozmiar ekranu LCD sprawia, że zestaw ten jest idealnym pomocnikiem podczas cofania. Ten system AHD to połączenie najlepszej technologii opracowanej dla samochodów dostawczych, minibusów, przyczep kempingowych, autobusów, ciężarówek, naczep, ciągników, kombajnów i innych maszyn i pojazdów rolniczych lub budowlanych. Szczególnie docenisz system AHD, gdy zostanie zainstalowany w większych pojazdach silnikowych, gdzie potrzebujesz więcej widoków pod różnymi kątami.

Możliwość podłączenia do 2 kamer z możliwością wyboru kolejności wyświetlania kamer.

Monitor umożliwia przełączanie między dwiema kamerami (oddzielnie wyświetlany obraz z jednej lub drugiej kamery).

kamera cofania z monitorem samochodowym 5"

Kamera cofania z monitorem samochodowym 5"

Dzięki temu systemowi będziesz dokładnie wiedział, co znajduje się za lub wokół pojazdu. Zestaw AHD/CVBS cofania zawiera hybrydowy monitor LCD 5" + 1x kamera z noktowizorem IR + 1x kabel (5m, 10m, 15m lub 20m) , który jest wliczony w cenę zestawu i można go dobrać wg. Twoje potrzeby (notuj przy zamówieniu) Zestaw AHD jest wyjątkowy nie tylko pod względem jakości obrazu, ale także możliwości podłączenia do monitora do 2 kamer AHD jednocześnie.Ten zestaw odwracający ma szerokie zastosowanie.   Stopień ochrony IP kamery wynosi do IP 68, co oznacza, że jest odporna na wodę, błoto, kurz i uszkodzenia mechaniczne.

system samochodowy ahd

Kompaktowy hybrydowy 5-calowy monitor cofania samochodu na 2 kamery samochodowe z sygnałem AHD lub CVBS + pilot. Nowa generacja systemu parkingowego, który zapewnia wyraźny, ostry obraz w ciągu dnia, nawet przy słabym oświetleniu oraz wszystkie niezbędne środki techniczne do bezpiecznej obsługi i sterowania pojazdami mechanicznymi i maszynami. Monitor umożliwia przełączanie pomiędzy dwiema kamerami (oddzielnie wyświetlany obraz z jednej lub drugiej kamery). Po włączeniu biegu wstecznego obraz automatycznie przełącza się na kamerę cofania (kanał 2), gdzie wyświetlane są również linie pomocnicze, które można włączyć lub wyłączyć w menu monitora. Oczywiście odbicie lustrzane obrazu z wybranej kamery jest sprawą oczywistą. W zestawie znajduje się również pilot, dla jeszcze łatwiejszego sterowania monitorem. Monitor hybrydowy obsługuje mieszany sygnał wejściowy AHD 720P/960P/1080P/CVBS w wielu formatach wideo, a także w częstotliwościach PAL/NTSC.

5-calowy hybrydowy monitor cofania samochodu

Do monitora można podłączyć do 2 kamer - AHD lub CVBS. W zależności od potrzeb i rodzaju pojazdu możesz wybrać i połączyć kamery z naszej oferty, aby spełnić Twoje wymagania. Kamery są połączone z monitorem za pomocą kabli 4pin. Monitor posiada kable do podłączenia kamer i zasilania monitora. Kamery zasilane są bezpośrednio z monitora, dzięki czemu nie ma już potrzeby podłączania ich osobno do źródła, co ułatwia instalację i można umieścić kamerę w dowolnym miejscu w pojeździe. Monitor zawiera również kable przełączające, za pomocą których można podłączyć kamerę do świateł cofania. Po włączeniu biegu wstecznego kamera cofania automatycznie pojawi się na monitorze. Drugie wejście na monitorze można, oprócz kamery, wykorzystać np. na DVD/VCR.

Monitor hybrydowy do kamer cofania - dwa wejścia AV

monitor samochodowy ahd cvbs

W przypadku konieczności zamontowania monitora w inny sposób niż za pomocą uchwytu (co znajduje się w zestawie) w naszej ofercie znajdziesz kolejne trzy rodzaje podstawek , które pozwalają przymocować monitor np. do szyby lub w miejscu, w którym jest potrzebne. Jeśli potrzebujesz umieścić kamerę na przyczepie, którą można zdemontować z samochodu lub ciężarówki, możesz kupić w naszym e-sklepie kabel połączeniowy kamery cofania do przyczep i naczep. Zapewnia to łatwe odłączenie systemu cofania i ponowne podłączenie.

Zastosowanie kamery cofania z monitorem w rozdzielczości HD, odpowiednia również do maszyn budowlanych

zestaw kamer cofania do samochodów ciężarowych i maszyn

Mini kamera cofania 55x55x55 mm z rozdzielczością HD 720P i noktowizorem 15m - 11 IR LED i ochroną IP68 oraz kątem widzenia 145°. Ta wydajna kamera cofania to właściwe rozwiązanie do monitorowania otoczenia pojazdu. Daje przegląd tego, co dzieje się wokół pojazdu, gdy się porusza lub cofa. Kamera cofania ma noktowizor z 11 diodami podczerwieni i 15-metrową poświatą. Kamera ma szerokie zastosowanie, ponieważ nadaje się do większych samochodów osobowych, dostawczych, minibusów, autobusów, naczep, przyczep, maszyn rolniczych czy ciężarówek. Przetwornik obrazu 1/4 CMOS o rozdzielczości HD 1280x720 pikseli umożliwia wysokiej jakości i ostrą transmisję obrazu.

Minikamery cofania samochodów z diodą IR

mini kamera cofania samochodu z diodą IR

Kamera cofania posiada kąt skanowania do 145° , co jest wystarczającym zasięgiem na potrzeby cofania lub monitorowania ruchu pojazdu w środowisku, w którym wymagana jest zwiększona uwaga pod względem bezpieczeństwa. Ta kamera HD spełnia stopień ochrony IP68, dzięki czemu jest wodoszczelna, pyłoszczelna i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Sam korpus aparatu jest chroniony wytrzymałą aluminiową obudową. Kamerę można montować na różnych powierzchniach, co jest możliwe za pomocą metalowego wspornika, dzięki któremu można ją odchylić i zamocować w żądanej pozycji. Zasilanie kamery oraz transmisja sygnału odbywa się poprzez wysokiej jakości, ekranowane złącze z 4-pinowym złączem, które posiada wodoodporne wykończenie, co ułatwi pracę podczas montażu. Kamera zasilana jest bezpośrednio z monitora cofania o napięciu 12-24V.


kamera parkowania do dostawy

Hybrydowy monitor LCD AHD/CVBS 5"
Możliwość podłączenia do 2 kamer cofania
Noktowizor do 15m
Kąt widzenia kamery 145°
Możliwość przełączania między dwiema kamerami na monitorze
Rozdzielczość wyświetlacza 1080x720px

Monitoruj specyfikacje techniczne:

Model: PROFIO-W50
Monitor: 5-calowy ekran LCD
System: PAL/NTSC 50/60Hz
Proporcje obrazu: 16:9/4:3
Rozdzielczość monitora: 800x480 RGB
Widoczność wyświetlacza: 70° z każdej strony
Zgodny sygnał: sygnał AHD720P/960P/1080P/CVBS (sygnał AHD + CVBS)
Wejścia: 2x kanał AHD / CVBS (AV1 dla DVD, VCR lub innego urządzenia w samochodzie, AV2 dla kamery cofania - po włączeniu biegu wstecznego obraz automatycznie przełącza się na AV2)
Jasność: 500cd/m2
Nagrywanie: nie
Układ wyświetlacza: 1/2 kamery
Możliwość regulacji OSD: jasność, kontrast, głośność, język
Zasilanie: DC 9-32 V
Wejście audio: tak 1x
Złącze: złącze 4-pinowe
Kolor czarny
Pilot zdalnego sterowania: tak
Wymiary wyświetlacza LCD: 14 x 10 x 2,5 cm
Osłona przeciwsłoneczna: tak

Dane techniczne aparatu:

Przetwornik obrazu: CMOS 1/4"
Rozdzielczość: HD 1280x720 (500 linii TV)
System: PAL/NTSC
Minimalne oświetlenie: 0 LUX (włączona IR)
Noktowizor IR: tak 11 diod IR
Odległość widzenia w nocy: 15 m
Kąt widzenia: 145°
Stopień ochrony IP: IP 68 wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na uszkodzenia
Pobór mocy: 3W
Temperatura pracy: -20 do 70 ° C
Zasilanie DC: 12-24V
Interfejs: RCA
Wymiary: 55x55x55 mm

Zawartość Paczki:

1x hybrydowy monitor LCD AHD/CVBS 5"
1x kamera cofania AHD
1x kabel połączeniowy 5m, 10m, 15m, 20m do wyboru
1x pilot zdalnego sterowania
1x osłona przeciwsłoneczna
1x wspornik montażowy monitora
1x wspornik do montażu kamery
1x Instrukcja

Długość przewodów można dobrać według własnych potrzeb 5m, 10m, 15m i 20m. Określ długość kabla w nocie zamówienia.

Komentarze

Inne produkty