Ultra mały dyktafon 3,5 cm 8GB jako znaczek + odtwarzacz MP3

Kod produktu: 09-104 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 416,65 zł
Cena z VAT 500,00 zł
- +

Opis produktu Ultra mały dyktafon 3,5 cm 8GB jako znaczek + odtwarzacz MP3

Ultra mały 3,5cm dyktafon szpiegowski 8GB (rejestrator dźwięku) jako identyfikator + odtwarzacz MP3 + słuchawki stereo. Dyktafon można łatwo przymocować do ubrania jako odznakę. Szpieg (dyktafon) - ultra mały 3,5cm + ultralekki 10g z pamięcią 8 GB, odtwarzaczem MP3 i słuchawkami stereo do tajnego nagrywania dźwięku. Rejestrator dźwięku - przenośny, ultra cienki o grubości zaledwie 1 cm. Rejestrator jest zasilany za pomocą dołączonego kabla USB lub akumulatora litowo-polimerowego, który po pełnym naładowaniu zapewnia ciągłe nagrywanie głosu i dźwięków do 17 godzin w formacie WAV. Dołączone słuchawki mogą służyć do odtwarzania plików audio. Dyskretne nagrywanie dźwięku w dowolnym miejscu.

Mini dyktafon - Szpiegowski dyktafon - Ultra lekki

Mini dyktafon - Szpiegowski rejestrator dźwięku

Miniaturowe wymiary i niewielka waga gwarantują dyskretne nagrywanie dźwięku w dowolnym miejscu. Dzięki przenośnej, kompaktowej konstrukcji możesz zawsze łatwo przechowywać dyktafon lub schować go jako urządzenie szpiegowskie np. w kieszeni, aby nagrywać tajne lub dyskretne rozmowy lub różne szczegóły audio. Dyktafon to idealny mobilny dyktafon do rejestrowania dźwięków z większej odległości. Urządzenie oferuje również funkcję odtwarzacza MP3 do ulubionych utworów, które można przesłać do urządzenia za pomocą dołączonego kabla USB do transmisji danych.

Dyktafon - mini rejestrator dźwięku

Dyktafon cyfrowy - pamięć wewnętrzna 8 GB . Urządzenie oferuje 3 funkcje w jednym - nagrywanie dźwięku, odtwarzacz mp3, pamięć USB . Jest to innowacyjne urządzenie, które łączy w sobie elegancki design i jednocześnie przyjemny design, aby wykorzystać wszystkie jego funkcje. Dyktafon cyfrowy nagrywa dźwięk w najwyższej jakości dzięki redukcji szumów otoczenia i dlatego jest doskonałym uzupełnieniem szkoleń, spotkań biznesowych, biznesowych i innych celów nagrywania rozmów. Zintegrowana pamięć 8 GB zapewnia mnóstwo miejsca do nagrywania trwałych nagrań głosowych - do 96 godzin nagrań, również dzięki wbudowanej baterii litowej, która może służyć do około 17 godzin ciągłego nagrywania.

Dyktafon cyfrowy - pamięć wewnętrzna 8 GB

Dyktafon pełni również funkcję odtwarzacza MP3 dzięki zintegrowanej pamięci, do której za pomocą kabla USB można nagrywać ulubione piosenki, czy odtwarzać nagrane rozmowy, a następnie słuchać ich przez słuchawki. Do wbudowanej pamięci 8 GB można wgrać różne inne pliki, dzięki czemu pełni ona również klasyczną funkcję przenośnego pendrive'a. Dzięki miniaturowym wymiarom mini dyktafon jest przenośnym i praktycznym urządzeniem nagrywającym, które można wykorzystać w różnych sytuacjach życiowych, gdy potrzebny jest również niepozorny sposób nagrywania dźwięku.

Automatyczne nagrywanie, gdy bateria jest słaba

automatyczne przechowywanie zapisów baterii

Tylko 1 cm grubości - niepozorny, super lekki i wszechstronny dyktafon - po prostu przyczepiasz go do ubrania jako odznakę

dyskretny, super lekki i kompaktowy dyktafon

Cechy:

Rozpocznij nagrywanie jednym dotknięciem
Dyktafon głosowy - miniaturowy rozmiar i waga tylko 10g
Odtwarzacz MP3, WMA i WAV
Pamięć flash USB z pamięcią wewnętrzną 8 GB
Słuchawki stereofoniczne

Specyfikacja:

Format nagrywania dźwięku: WAV
Odtwarzanie - format: WAV / WMA / MP3
Szybkość transmisji: 192 KBPS
Częstotliwość: 48 KHz
Funkcje: nagrywanie dźwięku jednym dotknięciem, odtwarzacz mp3
Pamięć wewnętrzna: 8 GB
Obsługa kart Micro SD: nie
Zasilanie: wbudowany akumulator litowy wielokrotnego ładowania
Czas nagrywania (pojemność pamięci): do 96 godzin
Czas nagrywania (żywotność baterii): do 17 godzin
Czarny kolor
Wymiary: 3,5x3,5x1 cm
Waga: 10g

Zawartość Paczki:

1x dyktafon cyfrowy
1x słuchawki stereofoniczne
1x kabel Micro USB
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty