Tłumacz przez słuchawki bluetooth z etui Supreme BTLT 200

Kod produktu: 70-016 Mam pytanie
Producent NAJWYŻSZY
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 708,35 zł
Cena z VAT 850,00 zł
- +

Opis produktu Tłumacz przez słuchawki bluetooth z etui Supreme BTLT 200

Tłumacz przez słuchawki z etui i stacją ładującą oraz połączenie bluetooth ze smartfonem - Supreme BTLT 200. Tłumaczenie online i offline słuchawek bluetooth 2w1 dla Androida i iOS z dwukierunkową natychmiastową komunikacją w czasie rzeczywistym. Ten potężny Supreme BTLT 200 oferuje 6 różnych trybów tłumaczenia dla wszystkich Twoich potrzeb tłumaczeniowych, z dwukierunkowym tłumaczeniem w czasie rzeczywistym na ponad 33 języki. I ma łatwy w użyciu i wspaniałe funkcje. Tłumacz pomaga ludziom się zbliżyć, a podróżowanie po świecie jest znacznie łatwiejsze i bezpieczniejsze. Ten cyfrowy tłumacz może bez wątpienia stać się Twoim najcenniejszym narzędziem w obcym kraju. Aplikacja do obsługi tłumacza, jak również wszystkie przyszłe aktualizacje, są całkowicie bezpłatne dla właściciela tłumacza głosowego SUPREME.

Do najważniejszych cech kieszonkowego tłumacza należą: dwukierunkowe tłumaczenie głosowe w czasie rzeczywistym oraz możliwość odbierania połączeń i słuchania muzyki.

Internetowy tłumacz podróży ma mini-kompaktowe wymiary 38 x 22 x 54 mm, a waga etui ładującego to tylko 22,4 g. Posiada akumulator o pojemności 50 mAh przy ciągłej pracy do 3 godzin ( do 120 godzin w trybie czuwania ), ładowanie baterii zajmuje około 2 godzin. Dedykowana aplikacja jest kompatybilna z urządzeniami iOS i Android . Mów wszystkimi językami za pomocą tego tłumacza języka w czasie rzeczywistym, który może tłumaczyć języki mówione na Twój język ojczysty i odwrotnie. Dzięki dołączonej aplikacji mobilnej na Androida i iOS oraz dwukanałowej słuchawce Bluetooth 5.0 jest to naprawdę doskonałe doświadczenie technologiczne.
tłumacz bluetooth

Lubisz podróżować, pracować w międzynarodowym środowisku lub chcesz uczyć się nowych języków? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - przenośny tłumacz słuchawkowy SUPREME BTLT 200 , proste urządzenie, które tłumaczy Twoje rozmowy w czasie rzeczywistym! Podczas wizyty w obcym kraju bariera językowa jest jednym z największych problemów. Inteligentny tłumacz mowy z darmową aplikacją może błyskawicznie przetłumaczyć to, co mówisz w czasie rzeczywistym i odtworzyć je mieszkańcom w ich ojczystym języku. Następnie to, co mówią, zostanie natychmiast przetłumaczone z powrotem na słuchawkę. Dzięki tłumaczowi głosu Supreme BTLT 200 rozmowa jest łatwa nawet w języku, którego nigdy nie znasz.

Istnieje kilka trybów tłumaczenia. Tłumaczenie twarzą w twarz „FACE TO FACE” w przypadku, gdy użytkownik chce osobiście komunikować się z ludźmi podczas podróży. Tryb spotkania „SPOTKANIE” ,   komunikować się w czasie rzeczywistym z ludźmi na spotkaniu, konferencji lub seminarium, każdy mówi i słucha w swoim języku. Lub podczas spotkania biznesowego, na grupowe tłumaczenie do komunikacji w czasie rzeczywistym „GROUP TALK” z kilkoma osobami na całym świecie, każda w swoim własnym języku. "DIRECT TALK" - natychmiastowe tłumaczenie do prywatnej komunikacji werbalnej z każdym na całym świecie. I tryb transmisji „TRYB BROADCAST” , aby rozmawiać z grupą osób na spotkaniu, każda w swoim własnym języku. Tłumacz ma również wbudowany lektor języka „NAUKA JĘZYKA” , który może pomóc ludziom ćwiczyć i uczyć się języka obcego. Obecnie obsługuje ponad 33 języki i zapewnia tłumaczenia ustne i wizualne obejmujące wszystkie podstawy.

Praktyczny design - wygodny w noszeniu

Urządzenie to nie tylko doskonała słuchawka do tłumaczenia, ale także zapewnia wyraźne i stabilne rozmowy telefoniczne. Konstrukcja jest ergonomiczna i lekka, wygodna dla ucha.

bezprzewodowy tłumacz bluetooth

Obsługiwane języki do tłumaczenia słowa mówionego w czasie rzeczywistym - 44 języki

arabski, kantoński, kataloński, chorwacki, czeski , duński, holenderski, angielski (Australia), angielski (Kanada), angielski (Wielka Brytania), angielski (Indie), angielski (Irlandia), angielski (Stany Zjednoczone), fiński, francuski ( Kanada), francuski (Szwajcaria), francuski (Francja), niemiecki (Austria), niemiecki (Niemcy), niemiecki (Szwajcaria), grecki, hebrajski, hindi, węgierski, indonezyjski, włoski, japoński, koreański, malajski, mandaryński, norweski bokmal , polski, portugalski (Brazylia), portugalski (Portugalia), rumuński, rosyjski, słowacki , hiszpański (Meksyk), hiszpański (Hiszpania), hiszpański (USA), szwedzki, tajski, turecki i wietnamski.

tłumacz języków w słuchawce

Obsługiwane języki do tłumaczenia tekstu offline (słowa niemówione) - 60 języków

albański, afrikaans, arabski, białoruski, bułgarski, bangladeski, kataloński, chiński, chorwacki, czeski, duński, holenderski, angielski, esperanto, estoński, filipiński, fiński, francuski, galicyjski, gruziński, niemiecki, grecki, haitański, gudżarati, hebrajski, hindi, węgierski, islandzki, indonezyjski, irlandzki, włoski, japoński, kanadyjski, koreański, litewski, łotewski, macedoński, marathi, malajski, maltański, bokmal, perski, polski, portugalski, rumuński, rosyjski, słowacki, słoweński, hiszpański, suahili , szwedzki, tamilski, telugu, tajski, turecki, ukraiński, urdu, wietnamski i walijski

tłumacz bluetooth w słuchawce

Supreme BTLT 200 Translator Bluetooth - 6 trybów głównych i 2 tryby dodatkowe

tłumacz najwyższy BTLT 200

Tryb twarzą w twarz: komunikuj się w czasie rzeczywistym z ludźmi, których spotykasz po drodze, każdy mówi i słyszy w swoim własnym języku.
Tryb spotkań: komunikuj się w czasie rzeczywistym z ludźmi na spotkaniu, konferencji lub seminarium, każdy mówi i słyszy w swoim własnym języku.
Tryb rozmowy bezpośredniej: komunikuj się w czasie rzeczywistym z inną osobą w dowolnym miejscu, każdy mówi i słucha w swoim własnym języku.
Tryb rozmowy grupowej: komunikuj się w czasie rzeczywistym z grupą ludzi z różnych miejsc, każda z nich mówi i słucha we własnym języku.
Tryb transmisji: porozmawiaj z grupą ludzi, gospodarz mówi w swoim własnym języku, każda publiczność może usłyszeć w swoim własnym języku.
Tryb nauki języka: ćwicz i ucz się języków z najnowocześniejszym tłumaczem głosowym.
Tryb offline - wiadomości tekstowe: do wprowadzania tekstów i tłumaczenia ich na wymagany język.
Tryb offline - aparat fotograficzny: zrób zdjęcie z tekstami, a urządzenie natychmiast przetłumaczy je na żądany język.

najwyższy tłumacz w słuchawce

Dane techniczne:

Model: BTLT-200
Kolor: czarny, matowa powierzchnia
Bluetooth w wersji V. 5.0+ obsługiwany profil HEP, A2DP, HSP, AVRCP, zasięg 10 metrów
Akumulator Li-Polymer - pojemność 50 mAh (słuchawka), etui ładujące 300 mAh
Czas ładowania: 2 godziny, DC 5V
Czas czuwania do 120 godzin
Ciągły czas pracy do 3 godzin
Mikrofon: tak, wbudowany
Głośnik: głośnik z ruchomą cewką 7 mm
Typ wejścia/wyjścia: USB 2.0 mini, Micro USB * 1, MIC * 1
Ręczny przycisk włączania/wyłączania, MFB (przycisk tłumaczenia mowy, odbieranie połączeń/kończenie połączeń/ponowne wybieranie itp.)
Aplikacje i oprogramowanie: Android 5.0 i nowsze, IOS 10.0+
Wymiary słuchawki: 15 x 24 x 16 mm, etui ładujące 38 x 22 x 54 mm (ładowarka)
Waga produktu bez akcesoriów: słuchawka 4,2 g, etui 22,4 g

Pakiet zawiera:

1x tłumacz słuchawek dousznych
1x stacja ładująca
1x kabel ładujący USB
3x wymienna silikonowa osłona na słuchawki
1x instrukcja obsługi

Komentarze

Inne produkty