Tłumacz języka w czasie rzeczywistym - słuchawka Supreme BTLT 160

Kod produktu: 70-015 Mam pytanie
Producent NAJWYŻSZY
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 583,35 zł
Cena z VAT 700,00 zł
- +

Opis produktu Tłumacz języka w czasie rzeczywistym - słuchawka Supreme BTLT 160

Bezprzewodowy tłumacz 33 różnych języków w czasie rzeczywistym Supreme BTLT 160 - Połączenie Bluetooth zestawu słuchawkowego (słuchawki) ze smartfonem . Tłumacz słuchawkowy, z którego można korzystać w trybie online lub offline . Tłumacz Supreme BTLT160 to kompaktowy tłumacz, który może być używany i używany jako słuchawki. Inteligentny tłumacz mowy obsługuje 33 języki, takie jak angielski, chiński i arabski, w tym słowacki i czeski . Możesz korzystać z różnych funkcji, łącząc się z dedykowaną aplikacją na smartfona i możesz korzystać z 8 trybów, takich jak „TRYB TWARZ W TWARZ” , który tłumaczy głos i tekst na smartfonie podczas rozmowy ze słuchawką, oraz „TRYB SPOTKANIA” , który przechowuje historię do przeglądu konferencji.

Supreme BTLT160 — wkładki douszne do tłumacza głosowego, wygodny tłumacz cyfrowy, natychmiastowe i łatwe tłumaczenie na 33 języki!

Podróżny tłumacz kieszonkowy ma mini-kompaktowe wymiary około 68 mm x 18 mm x 25 mm, a waga to tylko 8,6 g. Posiada baterię o pojemności 90 mAh przy ciągłej pracy do 5 godzin , ładowanie baterii zajmuje około 2 godzin. Dedykowana aplikacja jest kompatybilna z urządzeniami iOS i Android . Mów wszystkimi językami za pomocą tego tłumacza języka w czasie rzeczywistym, który może tłumaczyć języki mówione na Twój język ojczysty i odwrotnie. Dzięki chmurze, towarzyszącej aplikacji mobilnej na Androida i iOS oraz dwukanałowej słuchawce Bluetooth 5.0 , jest to naprawdę doskonałe doświadczenie technologiczne.
tłumacz bluetooth

Kochasz podróżować, pracować za granicą lub chcesz uczyć się nowych języków? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - przenośny telefon Supreme , proste urządzenie, które tłumaczy Twoje rozmowy w czasie rzeczywistym! Wkładając słuchawkę do ucha, możesz zrozumieć każdego, kto mówi prawie każdym językiem. Jeśli dwie osoby korzystają z tego urządzenia, mogą rozmawiać ze sobą, nawet jeśli żadna z nich nie zna wspólnego języka. Platforma ta działa w chmurze, ale do dyspozycji jest zestaw słuchawkowy Bluetooth V.4.2 , który zwiększa wrażenia i obsługuje dwukierunkową komunikację z aplikacją tłumaczeniową . Przetłumaczony dźwięk można wysłać do zestawu słuchawkowego. Ogromną zaletą korzystania z tego zestawu słuchawkowego jest elastyczność oferowana przez usługi tłumaczeniowe. Możesz użyć tego systemu, aby rozpocząć dyskusję z grupą osób. Każda osoba może mieć tłumaczenie na inny język, z kierunkiem przez własny zestaw słuchawkowy.

bezprzewodowy tłumacz

Jeśli potrzebujesz tłumaczenia głosowego w czasie rzeczywistym, masz dostępne 33 języki . Jeśli chcesz przełączyć się na pisanie tekstu, łączna liczba języków wzrośnie do 59 . Wybór języków stale się powiększa. Po wypróbowaniu tego systemu zobaczysz, że działa on niesamowicie dobrze. Nawet w hałaśliwym otoczeniu tłumacz nie będzie miał problemu z rozpoznawaniem, tłumaczeniem i tłumaczeniem różnych języków. Wygląda na to, że przyszłość już nadeszła i nic nie stoi na przeszkodzie, abyś rozmawiał z inną osobą w czasie rzeczywistym prosto do ucha.

tłumacz języka

Łatwy w użyciu

Ten bezprzewodowy tłumacz Bluetooth współpracuje z aplikacją zgodną z systemami iOS i Android, która po połączeniu tłumaczy każdą rozmowę, w tym elementy werbalne i wizualne. Ponadto zestaw słuchawkowy może być używany do bezpośredniego odbierania połączeń.

tłumacz w słuchawce

Praktyczny design - wygodny w noszeniu

Słuchawka Supreme to nie tylko świetna słuchawka do tłumaczenia, ale także zapewnia czyste i czyste rozmowy telefoniczne. Konstrukcja jest miękka i lekka, wygodna dla ucha. Bateria działa do 5 godzin i można ją łatwo naładować.

tłumacz w czasie rzeczywistym

33 języki do tłumaczenia w czasie rzeczywistym - 59 języków w formie tekstowej

Tłumaczenie głosowe w czasie rzeczywistym, masz dostępne 33 języki, a kolejne będą dodawane stopniowo. Jeśli chcesz przełączyć się na pisanie tekstu, łączna liczba języków wzrośnie do 59.

Języki tłumaczenia: arabski, chiński (mandaryński), chiński (kantoński), Czeski , duński, holenderski, angielski (Australia), angielski (Kanada), angielski (Wielka Brytania), angielski (Stany Zjednoczone), fiński, francuski, niemiecki, grecki, hebrajski, hindi, węgierski, indonezyjski, włoski, japoński, koreański, polski, portugalski (Brazylia), portugalski (Portugalia), rumuński, rosyjski, słowacki, hiszpański (Hiszpania), hiszpański (Stany Zjednoczone), szwedzki, tajski, turecki i wiele innych...


Najwyższy translator Bluetooth - 6 trybów głównych i 2 tryby dodatkowe

tłumacz 33 języki
bezprzewodowy tłumacz języków

Tryb twarzą w twarz: komunikuj się w czasie rzeczywistym z ludźmi, których spotykasz po drodze, każdy mówi i słyszy w swoim własnym języku.
Tryb spotkań: komunikuj się w czasie rzeczywistym z ludźmi na spotkaniu, konferencji lub seminarium, każdy mówi i słyszy w swoim własnym języku.
Tryb rozmowy bezpośredniej: komunikuj się w czasie rzeczywistym z inną osobą w dowolnym miejscu, każdy mówi i słucha w swoim własnym języku.
Tryb rozmowy grupowej: komunikuj się w czasie rzeczywistym z grupą ludzi z różnych miejsc, każda z nich mówi i słucha we własnym języku.

Tryb transmisji: porozmawiaj z grupą ludzi, gospodarz mówi w swoim własnym języku, każda publiczność może usłyszeć w swoim własnym języku.
Tryb nauki języka: ćwicz i ucz się języków z najnowocześniejszym tłumaczem głosowym.
Tryb offline - wiadomości tekstowe: do wprowadzania tekstów i tłumaczenia ich na wymagany język.
Tryb offline - aparat fotograficzny: zrób zdjęcie z tekstami, a urządzenie natychmiast przetłumaczy je na żądany język.

tłumacz słuchawki

Dane techniczne:
Model: BTLT-160
Wersja Bluetooth: V 5.0, zasięg 10 metrów
Obsługiwany profil Bluetooth: HEP, A2DP, HSP, AVRCP
Typ wejścia/wyjścia: USB 2.0 mini, Micro USB * 1, MIC * 1
Wbudowana bateria: bateria litowo-polimerowa 90 mAh;
Czas ładowania: 2 godziny, DC 5V
Czas czuwania: 120 godzin
Ciągły czas pracy: 5 godzin
Mikrofon: tak, wbudowany
Głośnik: głośnik z ruchomą cewką 8 mm
Klawisze ręczne: klawisz zasilania, klawisz mowy, klawisze głośności +/-.
Klawisz dotykowy
Zgodny system operacyjny (dla aplikacji): Android 5.0+, IOS 10.0+
Dostępne kolory: czarny
Obróbka powierzchni: powłoka gumowa
Wymiary produktu: 68 x 18 x 25 mm
Waga produktu (bez akcesoriów): 8,6 g

Pakiet zawiera:

1x tłumacz zestawu słuchawkowego
1x kabel ładujący USB
3x wymienna silikonowa osłona na słuchawki
1x instrukcja obsługi

Komentarze

Inne produkty