Tłumacz cyfrowy WT2 Plus - tłumaczenie przez słuchawki

Kod produktu: 70-001 Mam pytanie
Producent CZASOMIERZ
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 1 125,00 zł
Cena z VAT 1 350,00 zł
- +

Opis produktu Tłumacz cyfrowy WT2 Plus - tłumaczenie przez słuchawki

Tłumacz cyfrowy WT2 Plus - tłumaczenie online przez słuchawki bluetooth to NAJLEPSZY tłumacz na rynku i najbardziej oczekiwany tłumacz głosowy przyszłości. Bezprzewodowe słuchawki z inteligentnym tłumaczem, które przynoszą ewolucję komunikacji, niezależnie od barier językowych. Tłumacz mowy ze sztuczną inteligencją do wygodnego tłumaczenia w czasie rzeczywistym bezpośrednio przez słuchawki, co oznacza , że nie musisz tłumaczyć bezpośrednio przez smartfon .

Ten profesjonalny tłumacz on-line łączy w sobie najlepszy algorytm głosu i technologię tłumaczenia maszynowego. WT2 Plus na nowo zdefiniował tłumaczy w znaczący i innowacyjny sposób, dając nowe możliwości swoim użytkownikom i firmom na rynku. Elektroniczny tłumacz tekstów i zdań , który zmieni Twoje spojrzenie na komunikację i podróżowanie po świecie, jeśli musisz coś przetłumaczyć. Koniec z korzystaniem z tłumacza Google lub tłumacza Lingo Peiko będzie bardziej potrzebne.

Tłumacz WT2 to absolutna nowość i jeden z najlepszych produktów w 2019 roku

wt2 plus tłumacz

Translator obsługuje tłumaczenie do 36 języków (w tym 84 różne akcenty)

Listę wszystkich obecnie obsługiwanych języków tłumaczenia znajdziesz tutaj:

arabski, angielski, bułgarski, chiński, czeski, duński, fiński, francuski, grecki, hebrajski, hindi, holenderski, chorwacki, węgierski, indonezyjski, japoński, kantoński, kataloński, koreański, malajski, niemiecki, norweski, polski, portugalski, rumuński, rosyjski, hiszpański, słowacki, słoweński, szwedzki, włoski, tamilski, telugu (Indie), tajski, turecki, wietnamski

Możesz wybrać do 13 różnych akcentów w języku angielskim (USA, Australia, Kanada, Wielka Brytania itd.). Również w języku hiszpańskim masz do 20 różnych akcentów (Hiszpania, USA, Dominikana, Meksyk, Wenezuela itp.) Możesz wybrać do 15 różnych akcentów w języku arabskim (Zjednoczone Emiraty Arabskie, Egipt, Izrael, Maroko itp.) .

obsługa języków w2t tłumacz

WIDEO promocyjne dla tłumacza WT2

Dostępne są 3 tryby tłumaczenia

wt2 plus aplikacja mobilny tłumacz przez słuchawki

Tryb automatyczny

Ten tryb działa na zasadzie natychmiastowego tłumaczenia przy użyciu 2 słuchawek bluetooth ( najlepiej w cichszym otoczeniu bez hałasu otoczenia ). Wszystko, co powiesz, jest automatycznie tłumaczone bezpośrednio na ustawiony język i otrzymujesz dźwiękowe tłumaczenie przez włożoną słuchawkę. Dzięki temu możesz wygodnie komunikować się bez konieczności bezpośredniego tłumaczenia za pomocą smartfona . Cała Twoja komunikacja jest oczywiście wyświetlana i archiwizowana w aplikacji za pośrednictwem telefonu komórkowego, gdzie możesz również sprawdzić poprawność rozpoznawania głosu. Nadaje się do dłuższych rozmów, spotkań biznesowych.

Tryb ręczny

Ten tryb działa na zasadzie natychmiastowego tłumaczenia z 2 słuchawkami bluetooth ( do komunikacji z osobą w hałaśliwym otoczeniu ). W celu tłumaczenia wystarczy dotknąć bezpośrednio zestawu słuchawkowego Bluetooth (który aktywuje tłumaczenie), a następnie wszystko, co powiesz, zostanie automatycznie przetłumaczone bezpośrednio na ustawiony język i otrzymasz tłumaczenie dźwiękowe za pomocą włożonej słuchawki. Dzięki temu możesz wygodnie komunikować się bez konieczności bezpośredniego tłumaczenia za pomocą smartfona . Cała Twoja komunikacja jest oczywiście wyświetlana i archiwizowana w aplikacji za pośrednictwem telefonu komórkowego, gdzie możesz również sprawdzić poprawność rozpoznawania głosu.

Tryb mówienia

Ten tryb działa na zasadzie natychmiastowego tłumaczenia przy użyciu 1 zestawu słuchawkowego bluetooth i telefonu ( idealny do krótkiej rozmowy twarzą w twarz z drugą osobą ). Druga osoba, z którą się komunikujesz, będzie rozmawiała bezpośrednio z Twoim smartfonem i zostanie automatycznie przetłumaczona bezpośrednio na wybrany przez Ciebie język, a Ty otrzymasz tłumaczenie dźwiękowe za pośrednictwem włożonej słuchawki. Aby móc komunikować się bez konieczności używania słuchawki przez osobę, której nie znasz (co prawdopodobnie nie jest właściwe i uprzejme), wystarczy, że masz włożoną tylko jedną słuchawkę. Cała Twoja komunikacja jest oczywiście wyświetlana i archiwizowana w aplikacji za pośrednictwem telefonu komórkowego, gdzie możesz również sprawdzić poprawność rozpoznawania głosu.

Korzystanie z translatora WT2 Plus jest dość proste, wystarczy pobrać darmową aplikację „WT2 Plus” (iOS, Android) na swój telefon komórkowy, aby sparować ze słuchawką przez połączenie Bluetooth (min. Bluetooth w wersji 4.2 i nowszej), a następnie dwie osoby wkładają jedną słuchawkę do ucha i mogą się natychmiast komunikować. Zasada komunikacji polega na tym, że mówisz we własnym języku, a druga osoba usłyszy w słuchawce tłumaczenie na swój język. Dlatego prawdziwa komunikacja twarzą w twarz nie będzie już problemem. Rewolucyjny tłumacz znajdzie swoje zastosowanie w podróży, w interesach, podczas wizyt w międzynarodowych sklepach czy hotelach, a także przy wielu innych okazjach, w których komunikacja w obcym języku jest przeszkodą.

WT2 Plus zdobył prestiżową nagrodę Design Award 2018 za doskonały design

nagrody wt2

 

Przedstaw się światu!

Wyjeżdżając za granicę nie ma nic gorszego niż utknięcie w nieznanym miejscu bez możliwości skutecznej komunikacji. Dzięki WT2 Plus nigdy nie będziesz w takiej sytuacji, ponieważ zapewnia naturalną komunikację w czasie rzeczywistym bez użycia rąk. Zanurz się w lokalną kulturę podczas podróży, otwarcie wyrażaj siebie i twórz bardziej znaczące relacje z ludźmi, których spotykasz.

wt2 plus tłumacz głosowy

Natychmiastowa aktywacja - tłumacz gotowy do użycia w każdej chwili

WT2 Plus jest wyjątkowy pod względem technologii przetwarzania sygnału, która różni się od innych konkurentów na rynku. Do komunikacji nie jest konieczne aktywowanie telefonu ani inna osoba nie musi pobierać inteligentnej aplikacji. Wszystko, czego potrzebujesz do komunikacji, to to, że oboje włożycie bezprzewodową słuchawkę do ucha, a WT2 zadba o wygodne tłumaczenie.

tłumacz cyfrowy wt2 plus słuchawki

Inteligentny algorytm ON-THE-GO

Główny algorytm umożliwia komunikację nawet w najbardziej hałaśliwym środowisku zewnętrznym. Dzięki automatycznemu wykrywaniu głosu i odbieraniu sygnału, WT2 zapewnia absolutną komunikację bez użycia rąk w różnych językach .
Komunikacja za granicą będzie dla Ciebie łatwa, bez względu na bariery językowe.

tłumaczenie głosowe online wt2 plus

Podwójna redukcja szumów – liczy się każde słowo!

W oparciu o algorytmy i redukcję szumów WT2 Plus ma do 95% dokładność tłumaczenia , dzięki czemu rozmowa z obcokrajowcem jest całkowicie naturalna.

wt2 plus słuchawki głosowe

Obsługa wielu języków z globalizacją

WT2 Plus obsługuje obecnie 36 języków i 84 dialekty , które zostaną dodane i zaktualizowane w przyszłości.

Obsługa języków WT2 Plus

Długa żywotność baterii - dłużej niż potrzebujesz!

WT2 zapewnia do 5 godzin pracy na jednym ładowaniu, ponad 12 godzin pracy na baterii z ładowalnym etui - stacja dokująca i do 30 dni w trybie czuwania.

Etui z akumulatorem WT2 plus

Zachwyć się WT2 Plus!

Tryby interakcji wbudowane w WT2 Plus spełniają wszystkie wymagania, aby marzenia się spełniły. Zapewnia wyjątkową i bezbłędną komunikację.

wt2 plus elektroniczny tłumacz słuchawki

Jednorazowa inwestycja!

Korzystając z technologii OTA (over the air), WTA2 Plus obsługuje aktualizacje on-line, których aktualizacja zajmuje tylko do 3 minut zarówno dla oprogramowania, jak i sprzętu.
Rozwój się nie skończy, a tłumacz będzie nadal dostarczał użytkownikom najlepszą technologię, a nawet udoskonalał tłumaczenie.

najlepszy tłumacz online wt2

Zaprojektowany do udostępniania!

Projekt WT2 Plus opiera się na idei „dzielenia się”. Niezależnie od tego, czy wyjeżdżasz na wakacje, czy w podróż służbową, gdy nadchodzi możliwość nawiązania komunikacji z obcokrajowcem, zaoferuj mu jedną ze słuchawek i rozpocznij komunikację w sposób naturalny jednym z najprostszych sposobów.

wt2 plus tłumacz do ucha

Cechy: jak korzystać z translatora wt2

Świetny projekt
Żywotność baterii do 12 godzin
Połączenie automatyczne
Ponad 36 języków i akcentów w każdym języku
Kompatybilny z iOS i Androidem
95% dokładność tłumaczenia

Dane techniczne:

Produkt: Tłumacz WT2 Plus
Kolor biały
Obsługa języków: 36
Wsparcie: Bluetooth 4.2 i nowsze (połączenie z aplikacją mobilną)
Ładowanie baterii: litowo-polimerowa/90 minut
Żywotność baterii do 15 godzin/na 3 ładowanie ze stacji dokującej
Obsługa systemu: iOS 11.0 / Android 7.0 i nowsze
Napięcie: DC 5 +/- 0,25 V
Zasilanie: 110 mA (słuchawki) 320 mA (stacja dokująca)
Wymiary produktu: Długość: 20 mm/Szerokość: 10 mm/Wysokość: 35 mm
Wymiary opakowania: Długość: 75 mm/Szerokość: 75 mm/Wysokość: 36 mm
Waga produktu netto: 93,5g
Waga produktu brutto: 404g
Temperatura pracy: 0 - 35°C

Paczka zawiera:

1x główna słuchawka bluetooth
1x słuchawka bluetooth dla gości
1x ładowalna stacja dokująca
1x kabel zasilający USB
1x torba do przechowywania
2x zaczep na ucho
6x nauszniki
1x instrukcja obsługi

wt2 tłumacz na zawartość ucha w pakiecie!

Komentarze

Inne produkty