Słuchawki do tłumaczenia TIMEKETTLE M3 - tłumaczenie ONLINE/OFFLINE/muzyka/rozmowy telefoniczne

Kod produktu: 70-024 Mam pytanie
Producent CZASOMIERZ
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 916,65 zł
Cena z VAT 1 100,00 zł
- +

Opis produktu Słuchawki do tłumaczenia TIMEKETTLE M3 - tłumaczenie ONLINE/OFFLINE/muzyka/rozmowy telefoniczne

Słuchawki do tłumaczenia TIMEKETTLE M3 - tłumaczenie ONLINE/OFFLINE/muzyka/rozmowy telefoniczne. Tłumacz obsługuje tłumaczenie do 40 języków ONLINE. Możesz kupić u nas unikalnego tłumacza do dwukierunkowego tłumaczenia głosowego w czasie rzeczywistym na całym świecie. Pozwolą Ci podróżować po świecie bez bariery językowej. Bezprzewodowe słuchawki z inteligentnym tłumaczem, które rewolucjonizują komunikację bez względu na bariery językowe . Wygodne tłumaczenie w czasie rzeczywistym bezpośrednio przez słuchawki, tak jakby tłumacz tłumaczył bezpośrednio do słuchawek.

Obsługa 40 języków online + 8 języków offline . Gdy tylko wyciągniesz tłumacza, natychmiast łączy się on ze smartfonem (obsługa iOS/Android). Odtwórz swój ulubiony styl muzyczny lub odbierz telefon, a gdy potrzebujesz tłumaczenia, szybko przełącz się do naszej aplikacji. Słuchawki z klapką są kompatybilne z aplikacjami iOS i Android i wyposażone w unikalną technologię Qualcomm Bluetooth 5.2 o zasięgu do 10 metrów. Inteligentne słuchawki mają ergonomiczną, bezpieczną konstrukcję, pewnie i wygodnie leżą w uchu oraz są odporne na pot i wodę dzięki pokryciu IPX4.

Tłumacz głosowy (tłumacz) Słuchawki Timekettle M3 (również do słuchania muzyki lub rozmów telefonicznych)

timekettle m3 - tłumaczący aparat słuchowy

3 w 1: tłumaczenie, muzyka i rozmowy telefoniczne

Słuchasz muzyki i nagle ktoś do ciebie podchodzi? Po prostu przełącz tryb, dotykając słuchawki i jesteś w trybie tłumaczenia! Podczas zagranicznego wyjazdu nie ma nic gorszego niż utknięcie w nieznanym miejscu bez możliwości skutecznego porozumiewania się. Z tłumaczem M3 nigdy nie znajdziesz się w takiej sytuacji, ponieważ zapewni on naturalną komunikację w czasie rzeczywistym bez użycia rąk. Zanurz się w lokalnej kulturze podczas podróży, wyrażaj się otwarcie i nawiązuj bardziej znaczące kontakty z ludźmi, których spotykasz.
kieszonkowy tłumacz m3 timekettle

Dokładność 95%, krótki czas reakcji 0,5 s, aktywne blokowanie szumów, długi czas pracy na baterii

Dzięki 6 światowej klasy tłumaczom (DeepL, Google, Microsoft, iFlytek, AmiVoive, Hoya) słuchawki zapewniają szybkie i dokładne tłumaczenie . Z precyzyjnym aktywnym blokowaniem szumów zapewniającym niezastąpioną jakość dźwięku, dzięki któremu można zredukować dźwięk z zewnątrz nawet o 30 dB. M3 zapewnia do 7,5 godziny pracy na baterii na jednym ładowaniu, ponad 24 godziny pracy na baterii z etui ładującym (stacja dokująca) i około 30 dni w trybie czuwania

tłumacz języka głosowego

Tłumacz obsługuje tłumaczenie do 40 języków ONLINE (w tym różne 93 akcenty)

Lista obsługiwanych języków do tłumaczenia ONLINE:

arabski, angielski, bułgarski, chiński, czeski, duński, fiński, francuski, grecki, hebrajski, hindi, holenderski, chorwacki, węgierski, indonezyjski, japoński, kantoński (Hongkong), kataloński, koreański, malajski, niemiecki, norweski, polski, Portugalski, rumuński, rosyjski, hiszpański, słowacki, słoweński, szwedzki, włoski, tamilski, telugu (Indie), tajski, turecki, wietnamski itp.

W języku angielskim możesz wybrać do 13 różnych akcentów, takich jak (USA, Australia, Kanada, Wielka Brytania inne...) Również w języku hiszpańskim możesz wybrać do 20 różnych akcentów (Hiszpania, USA, Dominikana, Meksyk, Wenezuela i inne. ..) również w języku arabskim możesz wybrać do 15 różnych akcentów, takich jak (Zjednoczone Emiraty Arabskie, Egipt, Izrael, Maroko i inne...)

tłumaczenie do 40 języków ONLINE - timekettle m3

Tłumaczenie offline w 8 językach

M3 Translator obsługuje tłumaczenie offline w 8 językach. Więc nawet jeśli jesteś w windzie lub w samolocie ze złym sygnałem, możesz szybko przełączyć się na tłumaczenie offline i kontynuować rozmowę.

Dostępne są następujące języki tłumaczenia OFFLINE:

Z chińskiego na angielski, japoński, francuski, hiszpański, koreański, rosyjski i niemiecki
Od angielskiego po japoński, francuski, hiszpański, koreański, chiński, rosyjski i niemiecki

tłumaczenie offline na 8 języków

3 tryby dla wszystkich Twoich potrzeb

Tryb dotykowy – nigdy więcej przerw między zdaniami do tłumaczenia, słuchawki M3 automatycznie wybierają zdania i tłumaczą je logicznie, aby zapewnić płynną rozmowę
Tryb słuchania – ten tryb może automatycznie rozpoznawać, wybierać zdania i tłumaczyć je na wybrane języki w sposób ciągły w twoim uchu.
Tryb głośnika – ten tryb jest przeznaczony do prostych krótkich zdań typu pytanie-odpowiedź.

timekettle m3 - trzy tryby tłumaczenia

6 wiodących narzędzi tłumaczeniowych na świecie

Słuchawki są zasilane przez 6 wiodących narzędzi tłumaczeniowych na świecie (DeepL, Google, Microsoft, iFlytek, AmiVoive, Hoya) oraz autorskiego translatora Timekettle. Razem zapewniają szybsze i dokładniejsze tłumaczenia, których można używać podczas spotkań lub rozmów.
Tłumacz podróżnych aparatów słuchowych timekettle m3

Komunikuj się wszędzie bez ograniczeń

Elektroniczny tłumacz mowy M3 otworzy przed Tobą nowe możliwości na całym świecie! Jest przeznaczony dla absolutnie wszystkich, niezależnie od tego, czy są to dzieci, czy osoby starsze, które z pewnością docenią łatwość obsługi. Tłumacz głosowy, który będzie z Tobą, gdziekolwiek się udasz. Bez problemu tłumaczy długie zdania (nie tylko krótkie frazy). Mówiący tłumacz online M3 jest bezpośrednio na sprzedaż w naszym e-sklepie - cena jest więcej niż wystarczająca do jego użycia

tłumacz timekettle m3 douszny aparat słuchowy


Precyzyjna aktywna redukcja szumów zapewniająca bezkompromisową jakość dźwięku

M3 może osiągnąć maksymalną głębokość 30 dB aktywnej redukcji szumów dzięki naszemu precyzyjnemu kontrolerowi ANC, a wszystko to przy zachowaniu komfortu w uchu. Więc nie idź na kompromis w sprawie hałasu.

translator M3 timekettle - redukcja szumów

Porównanie poszczególnych modeli tłumaczy Timekeetle

Różnica w stosunku do starszej wersji M2 polega na tym, że M3 jest wyposażony w podwójny mikrofon (M2 ma tylko jeden mikrofon), zwiększoną żywotność baterii do 7,5 godzin (M2 do 5 godzin), aktywny szum tłumienie podczas słuchania muzyki i wysokiej jakości algorytm tłumaczenia.

czasomierz m3 - porównanie produktów

Specyfikacja:
 • Model: M3
 • Wymiary: 155×101×45 mm
 • Waga: 178 g
 • Bateria: 50mAh
 • Ochrona IP: IPX4
 • Zasięg Bluetooth: do 10 m
 • Czas ładowania: ok. 1,5 godz
 • Typ złącza: USB typu C
 • Połączenie: Bluetooth 5.2
 • Żywotność baterii do 16 godzin/po 4 ładowaniach ze stacji dokującej
 • do 7,5 godzin pracy na baterii na jednym ładowaniu, ponad 24 godziny pracy na baterii z etui ładującym (stacja dokująca)
 • około 30 dni w trybie czuwania
timekettle m3 translator - zawartość opakowania
Zawartość Paczki:
2x zestaw słuchawkowy Bluetooth M3
1x Ładująca stacja dokująca
1x kabel zasilający USB
2x zaczep na ucho
2x Zapasowe zatyczki do uszu (nauszniki)
1x instrukcja obsługi

Komentarze

Inne produkty