Profesjonalny rejestrator na 32 kamery - Hybrydowy, HD, Internet, VGA

Kod produktu: 41-009 Mam pytanie
Producent Wizja X
Dostępność produktów Zamów
Czas dostawy 1 - 3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 6 245,85 zł
Cena z VAT 7 495,00 zł
- +

Opis produktu Profesjonalny rejestrator na 32 kamery - Hybrydowy, HD, Internet, VGA

Profesjonalny rejestrator DVR na 32 kamery - wyjątkowe produkty do monitoringu w najlepszej cenie. Sprzedawca internetowy z certyfikatem ISO EN 9001:2008. Rejestrator na 32 kamery w konkurencyjnej cenie i wysokiej jakości obrazu w rozdzielczości Full HD. Wysoką wydajność zapewniają 2 procesory. Dyktafon dysponuje pojemnością wewnętrzną do 24TB. Ten potężny hybrydowy rejestrator może nagrywać do 32 kamer16 analogowych i 16 IP, z rozdzielczością do 1080p full HD. Rejestrator jest wyposażony w dwa wydajne procesory, które zapewniają wysoką wydajność i super szybkie zdalne monitorowanie. Posiada do 24 TB wewnętrznej pojemności , a do rejestratora można podłączyć 4 zewnętrzne dyski eSATA o łącznej pojemności do 36 TB.

Posiada wyjścia VGA, BNC i HDMI o wysokiej rozdzielczości, a wszystkie wyjścia mogą pracować jednocześnie (dla wielu monitorów). Wyjście jest do 1080p.

Kamery analogowe nagrywane są w pełnej rozdzielczości D1 (704x576) iw czasie rzeczywistym wraz ze ścieżką dźwiękową dla każdej kamery. Kamery IP nagrywają w rozdzielczości do 1080p czyli full HD. 16 kamer może nagrywać w rozdzielczości D1 w czasie rzeczywistym, 8 kamer w 720p lub 4 w 1080p.

Tworzenie kopii zapasowej jest szybkie i łatwe dzięki wbudowanemu portowi USB do podłączenia dysku twardego USB lub klucza USB.

Dwustrumieniowa łączność z Internetem i siecią jest standardem, podobnie jak podgląd na żywo za pośrednictwem systemu Android, iOS (iPhone / iPad) i telefonów komórkowych z systemem Windows.

Aplikacje na iPhone'a / iPada i Androida udostępniają zaawansowane funkcje , które pozwalają na podgląd z kamery, odtwarzanie, konfigurację rejestratora oraz odbiór PUSH VIDEO, co oznacza, że ​​rejestrator powiadomi Cię o wykryciu ruchu. Gdy otrzymasz powiadomienie na telefonie, wystarczy nacisnąć jeden przycisk, a aplikacja rozpocznie odtwarzanie nagrania, które wywołało alarm.

Do rejestratora DVR można podłączyć się z komputera z systemem Windows, co pozwala na oglądanie i odtwarzanie DVR oraz tworzenie kopii zapasowych nagrań.

Aby ułatwić obsługę i konfigurację, rejestrator DVR ma ekranowy interfejs użytkownika i można nim sterować za pomocą panelu przedniego, pilota lub myszy (opcjonalnie).

Rejestrator na 32 kamery, Hybrydowy, HD, Internet, VGA, HDMI

Specyfikacja techniczna:

Wejścia wideo / audio: 16 analogowych wejść kamer, 16 wejść audio
Wejścia / wyjścia alarmowe: 16/1
Rekord kompresji: H264
Nagrywanie / Rozdzielczość: 400 fps/704x576, 200 fps/1280x720, 100fps/1920x1080
Tryby nagrywania: Alarm / Detekcja ruchu, ciągły, planowany
Maksymalna pojemność zapisu: 24 TB

Rejestrator na 32 kamery, Hybrydowy, HD, Internet, VGA, HDMI
Multiplay 16 kamer
Metody tworzenia kopii zapasowych: Pendrive, DVD (opcjonalnie), eSATA, Sieć / Internet
Monitor - Wyjścia: VGA, HDMI
Wyjścia monitora punktowego: BNC
Sterowanie: Panel przedni, pilot na podczerwień, mysz USB (opcjonalnie)
Sieć / Internet: tak
Sieć / Internet: Z komputera z systemem Windows lub Mac: Podgląd na żywo, Sterowanie PTZ Wiele lokalizacji/DVR, dźwięk, odtwarzanie, tworzenie kopii zapasowych, obrazy, konfiguracja, dwukierunkowy dźwięk, przesyłanie wideo.
Dla systemu Android: podgląd na żywo, dźwięk, odtwarzanie, obrazy, PTZ, dwukierunkowy dźwięk, kopia zapasowa, sterowanie wieloma lokalizacjami/rejestratorami DVR, przesyłanie wideo w trybie Push.
Dla iPhone'a / iPada: alert e-mail, podgląd na żywo, dźwięk, odtwarzanie, obrazy, PTZ, dwukierunkowy dźwięk, ustawienia kopii zapasowej.
Z alertów e-mail Blackberry, obrazów Live View, sterowania PTZ w wielu lokalizacjach/DVR.
Z systemu Windows Mobile: podgląd na żywo, sterowanie PTZ w wielu lokalizacjach/rejestratorach DVR, alerty e-mail, dźwięk, odtwarzanie, tworzenie kopii zapasowych, ustawienia.
Uwaga E - mail: Tak (ze zdjęciami)
Funkcje oprogramowania CMS: podgląd na żywo, odtwarzanie, tworzenie kopii zapasowych, konfiguracja, wykrywanie ruchu alarmowego/alarmowego, sterowanie PTZ, Emap kompatybilny z: XPR6A, XPR12A i XPR20A
Inne funkcje: Sterowanie PTZ (Speed ​​Dome) - max. 8 użytkowników, POS, E-SATA
Wymiary produktu (szer. - wys. w mm): 440x89x460
Waga (kg): 6 bez HHD
Wymiary transportowe (szer. - wys. w mm): 540x240x545
Waga przesyłki (kg): 9,4
Napięcie robocze: 100-240 V AC

Komentarze

Inne produkty