Podwójna kamera samochodowa 4G WiFi i SIM z aplikacją Live + GPS - PROFIO X4

Kod produktu: 55-209 Mam pytanie
Producent PROFIO
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 1 537,50 zł
Cena z VAT 1 845,00 zł
- +

Opis produktu Podwójna kamera samochodowa 4G WiFi i SIM z aplikacją Live + GPS - PROFIO X4

Podwójna kamera samochodowa 4G HOTSPOT WiFi i SIM z aplikacją Live + GPS - PROFIO X4. Samochód z dwoma kamerami w chmurze do zdalnego monitorowania w czasie rzeczywistym. Urządzenia śledzące GPS do pojazdów z obsługą WiFi i 4G SIM dla doskonałego przeglądu jazdy. Podwójna kamera samochodowa ze zdalnym monitoringiem GPS - PROFIO X4 1080p i 720p + 4G + aplikacja do śledzenia na żywo . Ta kamera samochodowa firmy PROFIO Electronics Tracking Cam X4 oferuje funkcje takie jak GPS Tracker , śledzenie na żywo GPS online pojazdu za pośrednictwem aplikacji na telefon lub komputer PC, a także wyświetlanie obrazu na żywo z kamery w czasie rzeczywistym. Jest to podwójna kamera samochodowa (przednia i zewnętrzna), która umożliwia nagrywanie z obu kamer , przednia kamera ma rozdzielczość FULL HD 1920x1080p z kątem 120°. Docenisz również obsługę tworzenia hotspotu WiFi 4G za pomocą włożonej karty SIM 4G . Kamera może również nagrywać dźwięk przez mikrofon umieszczony bezpośrednio w korpusie głównej kamery.

Obrazy są przechowywane na obsługiwanej karcie pamięci micro SD o pojemności do 128 GB . Korpus aparatu wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest odporny na wysokie temperatury czy ekstremalne zimno . Daje możliwość zablokowania karty SIM i Micro SD przed nieautoryzowaną edycją nagrań. Bardzo ciekawą funkcją jest również możliwość zdalnego wyłączenia silnika pojazdu (za pomocą przekaźnika) w przypadku kradzieży pojazdu. W razie potrzeby (SOS, odłączenie zasilania, awaria automatycznego akumulatora) kamera działa również na dołączonej baterii zewnętrznej na kablu o pojemności 450 mAh. Ta kamera nie posiada przycisków bezpośrednio na urządzeniu, dzięki czemu zapobiega wszelkim ewentualnym manipulacjom i próbom edycji/usuwania nagrań.

Podwójne kamery samochodowe w chmurze do zdalnego monitorowania + monitorowania w czasie rzeczywistym

podwójny system kamer samochodowych w chmurze profio x4 z GPS

Na kablu znajduje się również zewnętrzny przycisk SOS, który w nagłych wypadkach można nacisnąć na 3 sekundy, aby aktywować alarm SOS. Następnie kamera wysyła SMS SOS na zaprogramowane numery telefonów i rozpoczyna wybieranie numeru tel. numerów do momentu odebrania połączenia. Docenisz również funkcję Alarm wibracyjny - Alarm wibracyjny aktywuje się, gdy silnik zostanie zatrzymany po 5 minutach. Jeśli w zaparkowanym pojeździe zostaną wykryte jakiekolwiek wibracje , aplikacja Tracksolid powiadomi Cię powiadomieniem. Analiza zachowania kierowcy — wbudowany 9-osiowy czujnik G pozwala kamerze lepiej przeprowadzać analizę zachowania kierowcy. W przypadku nieodpowiedniego zachowania kierowcy, takiego jak gwałtowne przyspieszanie, mocne hamowanie lub wysoka prędkość obrotowa silnika, kamera samochodowa zaalarmuje Cię za pomocą aplikacji i jednocześnie zapisze zapis jazdy na karcie SD oraz w chmurze serwer. Profio Tracking CAM X4 to idealny i wyrafinowany sposób na zwiększenie bezpieczeństwa Twojego samochodu poprzez stały monitoring lub kompleksowe rozwiązanie dla firm w zakresie monitorowania ruchu ich floty.

Porównanie poszczególnych modeli systemów kamer PROFIO Cloud

profesjonalne systemy kamer samochodowych w chmurze

profesjonalne kamery samochodowe profio - porównanie

Kamera samochodowa PROFIO X4 z funkcjami ochrony pojazdu i zdalnym monitorowaniem w czasie rzeczywistym

Możesz oglądać wideo na żywo z kamery za pośrednictwem ogólnodostępnej aplikacji mobilnej (obsługa Android/iOS ) o nazwie „ Tracksolidlub za pośrednictwem platformy internetowej na komputerze PC. Dzięki tej aplikacji możliwe jest również śledzenie online pozycji GPS pojazdu na mapie w czasie rzeczywistym. Zestaw okablowania przeznaczony jest do bezpośredniego podłączenia do skrzynki bezpieczników 12/24V , co pozwala na stałe zasilanie kamery samochodowej. Zaletą jest system podwójnych kamer, który zapewnia zapis z przedniej lub tylnej kamery. Możesz połączyć się z pojazdem za pomocą aplikacji na telefon komórkowy, a także platformy PC lub tabletu. Mapa pokazuje Twoją aktualną pozycję z czasem, prędkością i współrzędnymi GPS. Aplikacja obsługuje również funkcję podglądu na żywo w czasie rzeczywistym.

funkcja ochrony pojazdu - kamera profio x4

Z pojazdem można połączyć się za pośrednictwem aplikacji w telefonie komórkowym oraz platformy WEB na komputerze PC lub tablecie.

Mapa pokazuje Twoją aktualną pozycję z czasem, prędkością i współrzędnymi GPS. Aplikacja obsługuje również funkcję podglądu na żywo w czasie rzeczywistym.

aplikacja mobilna tracksolid - profio x4

Ciesz się śledzeniem GPS bezpośrednio przez interfejs internetowy www.tracksolid.com

Nie ma potrzeby instalowania żadnego oprogramowania. Wszystko jest dostępne przez Internet z przeglądarki internetowej na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie lub telefonie komórkowym. Podstawową funkcją jest śledzenie pojazdu mechanicznego, czy to samochodu osobowego, czy ciężarowego. Jeśli pojazd jest online, zobaczysz jego aktualną lokalizację na mapie i będziesz mógł kontynuować śledzenie jego trasy. Jeśli jest w trybie offline, zostanie wyświetlona jego ostatnia znana lokalizacja. Każdy pojazd po rejestracji posiada swój unikalny numer identyfikacyjny, dzięki któremu można znaleźć zapisy jazdy w historii jazdy (7-dniowej). Po uruchomieniu zarchiwizowanej jazdy możesz zobaczyć ruch na mapie. W szczegółowym harmonogramie możesz zobaczyć, o której godzinie i pod jakim adresem dokładnie znajdował się w tym momencie pojazd. Funkcja GEO FENCE umożliwia wysłanie powiadomienia e-mail o opuszczeniu oznaczonego miejsca (jeśli kierowca pojazdu przypadkowo opuści zaplanowaną trasę). Aby korzystać z funkcji, musisz zakupić licencję śledzenia.

GPS do śledzenia samochodu - profio x4
aplikacja mobilna tracksolid profio x4

Wydarzenia wideo do chmury

W przypadku poważnego wypadku, kolizji lub nieprawidłowego zachowania wideo jest automatycznie przesyłane do chmury . Dzięki połączeniu 4G możesz osiągnąć wyższe prędkości transmisji danych i większy zasięg, co pozwala na natychmiastową reakcję lub działanie.

transmisja w chmurze viedo - kamera profio x4

DBA — Analiza zachowania kierowcy

Monitorowanie danych dotyczących zachowania kierowcy, w tym silnego przyspieszania, gwałtownego hamowania i ekstremalnych zakrętów, pomoże zmniejszyć liczbę wypadków w Twojej flocie i zmniejszyć zużycie paliwa.

analiza zachowania kierowcy podczas jazdy - profio x4

Zdalne sterowanie

Ten unikalny system pozwala na zdalne sterowanie odtwarzaniem nagrań z kamery. Również możliwość wykonania migawki zdjęcia lub wideo zdalnie bezpośrednio z aparatu. Funkcja zdalnego wyłączania silnika sprawia, że jest to doskonałe narzędzie jako zabezpieczenie przed kradzieżą. Alarm wibracyjny ostrzega o niepożądanych wstrząsach (wtargnięcie do samochodu, uderzenie lub wypadek).

zdalne sterowanie pojazdem - profio cam x4

HOTSPOT Wi-Fi

Po uruchomieniu silnika hotspot WiFi zostanie automatycznie włączony. Nazwa hotspotu to „IMEI”, a hasło to osiem ostatnich cyfr IMEI. Wystarczy otworzyć aplikację Car-Matrix, połączyć się z odpowiednią siecią Wi-Fi, a następnie łatwo odtworzyć nagrania lub edytować ustawienia.
Wi-Fi hotspot 4G - kamera samochodowa profio x4

Szybki transfer danych 4G

Wystarczy włożyć kartę SIM 4G i łatwo połączyć się z internetem. Profio Tracking Cam X4 obsługuje transmisję danych 2G GSM, 3G WCDMA i 4G. Dzięki temu możesz łączyć się z szybkim Internetem prawie wszędzie.

Kamera do szybkiej transmisji danych 4G profio x4

Wibracyjny alarm przeciwkradzieżowy

Gdy ACC jest włączony, alarm i wskaźniki natychmiast się zatrzymują. Urządzenie przełącza się w tryb ochrony pojazdu 5 minut po zatrzymaniu silnika pojazdu. Jeżeli czujniki w kamerze wykryją wibracje w pojeździe, w ciągu 10 sekund włączy się alarm i powiadomi Cię w formie powiadomienia poprzez aplikację w smartfonie.

Alarm wibracyjny antykradzieżowy - kamera samochodowa profio x4

Odcięcie paliwa/zasilania

Gdy telefon odbierze alarm włamaniowy poprzez powiadomienie, możliwe jest wysłanie polecenia wyłączenia silnika. Jest to możliwe tylko ze względów bezpieczeństwa i tylko w przypadku, gdy urządzenie posiada zidentyfikowaną pozycję GPS, a prędkość pojazdu jest mniejsza niż 20 km/h.

Wyłączenie dopływu paliwa - kamery samochodowe profio x4

Śledzenie na żywo w czasie rzeczywistym

Oglądaj obrazy z kamery samochodowej w dowolnym miejscu i czasie, korzystając z aplikacji mobilnej CarMatrix bezpośrednio na smartfonie.

Nadzór na żywo w czasie rzeczywistym - kamera profio x4

Wbudowany czujnik G

W przypadku nagłego hamowania, kolizji lub zderzenia, G-sensor ocenia sytuację jako poważną i automatycznie rozpoczyna nagrywanie. Następnie blokuje plik wideo podczas wypadku. Ten film może służyć jako dowód w razie wypadku.

funkcja g-sensor profio x4 kamera samochodowa;

Połączenie alarmowe SOS

W sytuacji awaryjnej możesz nacisnąć przycisk SOS przez 3 sekundy, aby aktywować alarm SOS. Następnie kamera wysyła sms SOS na zaprogramowane numery telefonów i rozpoczyna cykl ponownego wybierania zaprogramowanych numerów, aż do odebrania połączenia.

przycisk alarmowy sos - profesjonalny samochód z kamerą x4

Zarządzanie flotą pojazdów

Jeśli posiadasz flotę pojazdów w swojej firmie, możesz je jednocześnie śledzić pod jednym kontem. Korzystając z naszej platformy Tracksolid, możesz śledzić dużą liczbę urządzeń na jednym koncie. Wygodne jest ciągłe obserwowanie swojej floty.

zarządzanie flotą pojazdów - profesjonalna kamera x4

Jakość wideo FULL HD 1080

Profio Tracking Cam X4 zapewnia doskonałe możliwości obrazowania. Strzały zostaną uchwycone z wielką wyrazistością. Wszystko uchwycone przez tę kamerę zostanie przeniesione do płynnych i niesamowitych filmów. Nadszedł czas, aby cieszyć się ostrymi i pięknymi ujęciami.

Jakość wideo FULL HD 1080 - kamera profio x4 cam

Nagrywanie w pętli

Filmy będą zapisywane na karcie micro SD co 3 minuty (w zależności od ustawień) Jeśli karta SD jest pełna, starsze nagrania zostaną automatycznie usunięte i zastąpione nowymi.

Nagrywanie w pętli na karcie SD - profio x4

Obsługa WDR (szerokiego zakresu dynamiki)

Ta kamera obsługuje funkcję WDR. WDR to najnowocześniejsza technologia zastosowana w kamerze, niezależnie od tego, czy otoczenie jest zbyt jasne, czy ciemne. Obraz z kamery jest zawsze wyraźny i jasny.

Obsługa funkcji WDR - kamera samochodowa profio x4

Pełne pokrycie 3 pasów

Aby zredukować martwe pola, kamera śledząca Profio X4 wykorzystuje szerokokątny szklany obiektyw 120°, który wygodnie rejestruje 3 pasy na drogach. Kamera jest bardzo czuła i umożliwia dokładne i szczegółowe rejestrowanie obrazu.

Szerokokątny, całoszklany obiektyw 120 stopni profio x4

Dane techniczne:

Model: krzywka śledząca PROFIO X4
Procesor: czterordzeniowy ARM Cortex A53 1,4 GHz
System operacyjny: Android 8,1 GO
Pamięć flash: eMMC 16G
Pamięć RAM: LPDDR3 1 GB
GPS + BDS, GSM i WCDMA, 4G,
Przedni aparat o rozdzielczości wideo: Full HD 1080p z 30 klatkami na sekundę, kodowanie H.264, kąt fotografowania 120°
Rozdzielczość wideo kamery zewnętrznej: 720p, kąt fotografowania 100°
Wi-Fi: 802.11 b/g/n, częstotliwość 2,4 GHz, hotspot
Zdalne monitorowanie: PC i aplikacja-interfejs PC: www.tracksolid.com, aplikacja mobilna: Tracksolid
Monitorowanie na żywo: obie kamery internetowe lub przez aplikację
Czujnik G: Tak (6-kierunkowy)
Mikrofon: Tak
Wbudowane głośniki: Tak
Obsługa Micro SD: do 128 GB
Interfejs danych USB: Micro USB 5 Pin
Bateria zewnętrzna: 450 mAh
Zasilanie: 12V - 24V
Temperatura pracy -20°C ~ 65°C, (-4°F ~ 149°F)
Wymiary aparatu głównego: szer. / wys. / gł. 6,8 x 4,8 x 10,9 cm
Wymiary kamery zewnętrznej: szer. / wys. / gł. 5,3 x 3,1 x 3,1 cm
Waga aparatu: 225 g

zawartość opakowania - cam profio x4

profo elektronika Profio Tracking Cam X4 to topowy produkt nowej marki PROFIO ELECTRONICS , która specjalizuje się w rozwoju i produkcji innowacyjnych kamer, które wnoszą nowy wymiar w ich codziennej praktyce.

Komentarze

Inne produkty