Pióro do nagrywania dźwięku - Ukryty cyfrowy rejestrator głosu + 8 GB

Kod produktu: 09-096 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 500,00 zł
Cena z VAT 600,00 zł
- +

Opis produktu Pióro do nagrywania dźwięku - Ukryty cyfrowy rejestrator głosu + 8 GB

Pióro do nagrywania dźwięku - Cyfrowy ukryty rejestrator głosu + 8 GB + odtwarzacz MP3. Idealny dyktafon do przechwytywania dźwięków z większej odległości. Rejestrator długopisowy posiada 8 GB pamięci z funkcją wykrywania dźwięku oraz wyświetlacz do tajnego nagrywania dźwięku. Rejestrator jest zasilany za pomocą dołączonego kabla USB lub z akumulatora litowo-polimerowego, który jest w pełni naładowany i umożliwia ciągłe nagrywanie głosu i dźwięków do 38 godzin w formacie WAV. Dołączone słuchawki mogą służyć do odtwarzania plików audio. Dyskretne nagrywanie dźwięku w dowolnym miejscu.

cyfrowy dyktafon w piórze

Dyktafon cyfrowy posiada wyświetlacz LCD 1,2" na którym można zobaczyć przebieg poszczególnych poleceń i funkcji. Dzięki przenośnej kompaktowej konstrukcji możesz zawsze łatwo przechowywać dyktafon i schować go jako urządzenie szpiegowskie w kieszeni na przykład, dzięki czemu można nagrywać potajemnie lub dyskretnie Dyktafon jest idealnym mobilnym dyktafonem do rejestrowania dźwięków z dużych odległości, a także oferuje funkcję odtwarzacza MP3 do ulubionych utworów, które można przesłać do urządzenia za pomocą dołączonego USB kabel.

dyktafon w piórze ukryty szpieg

Dyktafon cyfrowy w eleganckim długopisie - pamięć wewnętrzna 8GB. Urządzenie oferuje 5 funkcji w jednym długopisie, nagrywanie dźwięku, odtwarzacz mp3, dysk USB, automatyczne nagrywanie dźwięku - uruchamia się po wykryciu zwiększonego poziomu hałasu . Jest to innowacyjne urządzenie, które łączy w sobie elegancki design i jednocześnie przyjemny design, aby wykorzystać wszystkie jego funkcje. Cyfrowy dyktafon ukryty w breloczku nagrywa dźwięk w najwyższej jakości dzięki redukcji szumów i dlatego jest doskonałym uzupełnieniem szkoleń, spotkań biznesowych, biznesowych i innych celów nagrywania rozmów. Zintegrowana pamięć o pojemności 8 GB zapewnia mnóstwo miejsca do nagrywania trwałych nagrań głosowych, także dzięki wbudowanej baterii litowej, która wystarczy na około 38 godzin ciągłego nagrywania.

pióro szpiegowskie - nagrywanie dźwięku audio

Funkcja wykrywania dźwięku jest ważna - automatyczne nagrywanie rozpoczyna się po nagraniu dźwięku

długopis z ukrytym dyktafonem szpiegowskim rejestratorem dźwięku

Pióro cyfrowe zawiera klasyczne pióro, dzięki czemu możesz pisać notatki i jednocześnie nagrywać dźwięk ze spotkań, rozmów, rozmów telefonicznych bez niczyjej uwagi. Pióro pełni również funkcję odtwarzacza MP3 dzięki zintegrowanej pamięci, do której za pomocą kabla USB można nagrywać ulubione piosenki lub odtwarzać nagrane rozmowy, a następnie słuchać ich przez słuchawki. Do zintegrowanej pamięci 8 GB można wgrać różne inne pliki, dzięki czemu pióro spełnia również klasyczną funkcję przenośnego pendrive'a. Pióro cyfrowe jest przenośne i praktyczne dzięki wymiarom klasycznego długopisu, sprawdzi się w różnych sytuacjach życiowych, gdy potrzebny jest również niepozorny sposób nagrywania dźwięku.

dyktafon w długopisie - nagrywanie automatyczne

Cechy:

W pełni funkcjonalny długopis
Dyktafon
Funkcja automatycznego nagrywania w przypadku wykrycia dźwięku
Odtwarzacz MP3, WMA i WAV
Pamięć flash USB
Słuchawki stereofoniczne

Specyfikacja:

Format nagrywania dźwięku: WAV
Materiał: stop cynku
Funkcje: nagrywanie dźwięku jednym dotknięciem, automatyczne nagrywanie dźwięku, odtwarzacz mp3, pióro
Pamięć wewnętrzna: 8 GB
Zasilanie: wbudowany akumulator litowy wielokrotnego ładowania
Waga: 50g
Czas nagrywania (pojemność pamięci): do 20 godzin
Czas nagrywania (żywotność baterii): do 38 godzin
Czas czuwania: do 60 godzin
Obsługiwane formaty odtwarzania: mp3, wav, wma
Wyświetlacz: OLED 1,2"
Częstotliwość: 48 KHZ
Jakość: 192 KBPS
Czarny kolor
Wymiary: 142x15mm

Zawartość Paczki:

1x długopis nagrywający
1x słuchawki
3x zapasowy wkład do długopisu
1x kabel USB
1x instrukcja

Komentarze

Inne produkty