Monitor cofania 10" LCD BSD z zapisem na 4 kamery

Kod produktu: 15-048 Mam pytanie
Producent PROFIO
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 1 083,35 zł
Cena z VAT 1 300,00 zł
- +

Opis produktu Monitor cofania 10" LCD BSD z zapisem na 4 kamery

Monitor cofania 10" TFT LCD BSD z zapisem na kartę micro sd z podłączeniem 4 kamer, wykrywaniem osób i pojazdów lub obiektów (BSD). Do tego monitora masz możliwość podłączenia do 4 kamer cofania z martwym punktem system monitorowania, dzięki czemu monitor ten jest idealnym pomocnikiem podczas cofania lub orientacji w różnych zadaniach z mniejszymi i większymi pojazdami.BSD - system monitorowania zapewni, że będziesz mieć podgląd martwych punktów.System BSD wykrywa ludzi i samochody pod kątem widzenia kamery Jest obsługiwana przez dwie kamery na kanałach 3 i 4. Ta funkcja pokazuje osoby w żółtej ramce i samochody w czerwonej ramce.

Jeśli osoba lub samochód porusza się bezpośrednio w kierunku kamery, żółta lub czerwona ramka będzie cały kolorowa , co oznacza, że przeszkoda zmierza bezpośrednio do Ciebie . W ustawieniach możesz także włączyć lub wyłączyć powiadomienie dźwiękowe . Bezpośrednio na monitorze masz przyciski, za pomocą których możesz przełączać obraz między kamerami, lub wyświetlać wszystkie 4 kamery na raz. Monitor umożliwia przełączanie się między różnymi opcjami wyświetlania kamer, w zależności od liczby podłączonych kamer i tych, które mają być wyświetlane jako główne. Masz również pilota, który zapewnia jeszcze lepszą kontrolę nad monitorem. Do kamery można podłączyć tylko kamery HD i FULL HD Monitor LCD DVR;

Funkcja BSD - wykrywa OSOBY w żółtej ramce i SAMOCHODY w czerwonej ramce

cofania i parkowania 10-calowy monitor bsd

Monitor obsługuje również wyświetlanie pomocniczych linii pomocniczych , nie tylko na tylnej kamerze cofania, ale także na prawej i lewej kamerze (numery kanałów 3 i 4) . Linie prowadzące można skalibrować w zależności od pojazdu, w którym są zainstalowane. Monitor służy również jako rejestrator DVR z obsługą kart pamięci do 128GB . Filmy z kamery są przechowywane w oddzielnych plikach zgodnie z kanałami od 1 do 4 . Dzięki swoim funkcjom ten system cofania ma szerokie zastosowanie.

Możliwość podłączenia do 4 kamer z możliwością wyboru kolejności wyświetlania kamer.

Poszczególne kamery można wyświetlać obok siebie lub w razie potrzeby łączyć rozmieszczenie kamer na monitorze.

monitor - na 4 kamery

Do monitora DVR można podłączyć tylko kamery z podświetleniem LED (nie ma możliwości podłączenia kamer z noktowizorem IR). Dzięki temu systemowi będziesz dokładnie wiedzieć, co znajduje się za pojazdem lub wokół niego. Nadaje się do samochodów osobowych, dostawczych, minibusów, przyczep kempingowych, autobusów, ciężarówek, naczep, maszyn rolniczych i innych pojazdów. Monitor wyposażony jest w regulowany wspornik, który można przymocować w wybranym miejscu. Dostępna jest również osłona przeciwsłoneczna , która zapewnia wyraźny obraz, a brak odblasków i podświetlane przyciski ułatwiają obsługę w ciemności.

Monitor BSD do kamer cofania z zapisem obrazu z 4 kamer (obsługa microSD do 128GB)

monitor parkingowy 10" dla ciężarówek

Do monitora można podłączyć do 4 kamer , które możesz wybrać z naszej oferty (tylko kamery bez noktowizora IR) i podłączyć je do monitora za pomocą 4-pinowych kabli o długości 5, 10, 15 lub 20 metrów. 4-pinowe złącze łączące kamerę z kablem jest wodoodporne, a kamera pyłoszczelna i odporna na uszkodzenia. Instalacja jest prosta. Kable zasilające znajdują się bezpośrednio na monitorze, a poszczególne kamery są zasilane za pomocą 4-pinowego kabla bezpośrednio z monitora, więc nie ma potrzeby podłączania każdej kamery do źródła. Monitor zawiera również 3 kable połączeniowe do podłączenia jednej kamery do świateł cofania. Podczas cofania wybrana kamera zostanie automatycznie wyświetlona na monitorze.

monitor cofania maszyn

W przypadku konieczności zamontowania monitora w inny sposób niż za pomocą uchwytu (co znajduje się w zestawie), w naszej ofercie znajdziesz inne typy podstawek , które pozwalają przymocować monitor np. do szyby lub tam, gdzie jest to potrzebne. Jeśli potrzebujesz umieścić kamerę na przyczepie, którą można zdemontować z samochodu lub ciężarówki, możesz kupić w naszym e-sklepie kabel połączeniowy kamery cofania do przyczep i naczep. Zapewnia to łatwe odłączenie systemu cofania i ponowne podłączenie.

monitor parkowania samochodu

Cechy:

10-calowy monitor LCD
BSD - system monitorowania martwego pola (martwe punkty)
Możliwość podłączenia do 4 kamer cofania
Odbicie lustrzane obrazu
Możliwość jednoczesnego wyświetlania wszystkich 4 kamer na monitorze
Menu OSD z pilotem
Rozdzielczość wyświetlacza 1024x600 pikseli

Specyfikacja techniczna:

Model: Profio - W100BSD
Monitor: 10" LED HD 16:9 RGB
Rozdzielczość: 1024x600 pikseli
Podświetlenie: 500cd/m2
Kąt widzenia: 180 °
Wejście AV: 4 kanały AHD, obsługa 720p @ 25/30
Wyzwalacz: 4 kanały
Tryby wyświetlania: 4 kamery, 2 kamery, 1 kamera
Funkcje: 3-kanałowy system monitorowania martwych punktów (martwych punktów) z alarmem (lewa, prawa strona, tył), odległość monitorowania może być ustawiana przez użytkownika
DVR: nagrywanie 4 kanały, rozdzielczość AHD 1280x720 / format TS
Nagrywanie: obsługa karty SD do 128 GB
System: PAL/NTSC
OSD: jasność, kontrast, kolor, głośność, język, odbicie lustrzane obrazu, opóźnienie
Zasilanie: wejście 9-40 V, wyjście 12 V
Zużycie: do 7W
Temperatura pracy: -20 do 70° C
Złącze wideo: RCA/4-stykowe
Rozmiar: 250x160x26 (75) mm

Zawartość Paczki:

1x 10-calowy monitor LCD
1x pilot zdalnego sterowania
1x osłona przeciwsłoneczna
1x wspornik montażowy monitora
1x śruby montażowe monitora
1x przewód zasilający
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty