Ładowarka samochodowa 2x USB z lokalizatorem GPS + monitoring głosowy

Kod produktu: 09-051 Mam pytanie
Producent PROFIO
Dostępność produktów Zamów
Czas dostawy 1 - 3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 416,65 zł
Cena z VAT 500,00 zł
- +

Opis produktu Ładowarka samochodowa 2x USB z lokalizatorem GPS + monitoring głosowy

Ładowarka samochodowa 2x USB z lokalizatorem GPS + monitoring głosowy . Ładowarka jest kompatybilna ze wszystkimi pojazdami na rynku , ponieważ jest podłączona do zapalniczki w samochodzie. Zapewni wystarczającą ilość informacji w czasie rzeczywistym o monitorowanym pojeździe. Na pierwszy rzut oka wygląda jak klasyczna ładowarka samochodowa, ale skrywa w sobie lokalizator GPS. Kompaktowy i stylowy design urządzenia idealnie komponuje się z wnętrzem Twojego pojazdu , dzięki czemu nie musisz się martwić, że zostanie ujawniony.

Z tą ładowarką samochodową nie będziesz miał problemu z zlokalizowaniem swojego pojazdu, jeśli pożyczysz go swojemu przyjacielowi lub dziecku, dzięki czemu unikniesz niechcianych emocji i strachu lub zmartwień, czy załoga jest z auta jest w porządku. Do urządzenia dołączona jest ogólnodostępna aplikacja „TrackSolid” (iOS, Android) na telefon komórkowy, dzięki której możesz śledzić aktualną lokalizację pojazdu, w którym znajduje się ładowarka samochodowa, a także masz przegląd alarmów .

lokalizator GPS w samochodzie w ładowarce samochodowej

Prosta instalacja

Większość urządzeń na rynku lokalizatorów GPS posiada bardzo skomplikowaną instalację. Nie martw się, ponieważ ten model nie wymaga konfiguracji. Po prostu podłącz ładowarkę samochodową do zapalniczki w samochodzie i możesz zacząć korzystać ze wszystkich jej funkcji.

lokalizator GPS w instalacji ładowarki samochodowej

Połączenie alarmowe SOS

W sytuacji awaryjnej możesz nacisnąć odpowiedni przycisk SOS przez 3 sekundy, aby aktywować alarm. Następnie urządzenie wysyła wiadomość SMS na domyślny numer telefonu komórkowego, a także będzie go wybierał, dopóki nie zostanie odebrane połączenie.

GPS tracker awaryjny przycisk SOS

Monitorowanie głosu

Po wysłaniu do urządzenia SMS-em polecenia „Monitoruj”, urządzenie odpowie „OK”, a następnie wybierze domyślny numer telefonu komórkowego SOS. Po odebraniu połączenia osoba na numerze SOS będzie mogła usłyszeć, co dzieje się wokół ładowarki samochodowej lub wnętrza pojazdu. Podczas odsłuchu urządzenie nie emituje żadnych sygnałów dźwiękowych ani świetlnych i dlatego jest to słuchanie całkowicie nieobserwowane.

Ładowarka samochodowa lokalizatora GPS z monitorowaniem głosu

Wykrywanie stanu pojazdu

Urządzenie obsługuje wykrywanie stanu pojazdu, niezależnie od tego, czy jest włączony, czy wyłączony. Jeśli nieupoważniona osoba uruchomiła pojazd bez Twojej wiedzy, natychmiast otrzymasz powiadomienie na swój telefon.

wykrywanie stanu pojazdu z wieloma ładowarkami samochodowymi

Alarm niskiego poziomu baterii

Ładowarka samochodowa ma wbudowaną baterię litową 130 mAh, dzięki czemu może działać nawet po wyjęciu ze stacyjki. Gdy poziom naładowania baterii spadnie do 10%, urządzenie wyśle ostrzegawczy SMS „Uwaga! Bateria jest słaba, naładuj ją na czas!” na domyślny numer telefonu komórkowego SOS. Jeśli poziom naładowania baterii będzie niższy niż 1%, pojawi się następny komunikat tekstowy „Uwaga! Bateria jest za słaba, zasilanie wyłączy się automatycznie”.

lokalizator GPS w akumulatorze ładowarki samochodowej

Alarm przekroczenia prędkości

Jeśli pojazd porusza się z prędkością większą niż dozwolona, urządzenie wyśle SMS na domyślny numer telefonu komórkowego.

ładowarka samochodowa z wykrywaniem prędkości lokalizatora GPS

Alarm dźwiękowy

Jeśli nagrany dźwięk wokół ładowarki samochodowej przekroczy 70 dB, urządzenie automatycznie powiadomi Cię dzwoniąc na domyślny numer telefonu komórkowego. Ładowarka samochodowa z lokalizatorem GPS jest zatem idealnym rozwiązaniem do ochrony Twojego pojazdu.

wykrywanie dźwięku lokalizatora GPS

Cechy:

Ładowarka samochodowa USB z lokalizatorem GPS
Alarm przy dźwiękach powyżej 70 dB
Podsłuch wnętrza pojazdu przez telefon
Zintegrowany akumulator, który zapewnia jego funkcjonalność nawet po wyjęciu z zapalniczki
Przycisk SOS

Dane techniczne:

Bateria: litowa 3,7 V/130 mAh
Połączenie sieciowe: GSM/GPRS
Częstotliwość: GSM 850/900/1800/1900 MHz
2x wyjście USB: 5V
Napięcie robocze: 9-15 V DC
Temperatura pracy: -20 ~ 60 ° C w pojeździe;
Maksymalna wilgotność: 5% - 95%
Wymiary: 84mm x 44mm x 38mm
Waga: 81g

Pakiet zawiera:

1x ładowarka samochodowa z lokalizatorem GPS
1x instrukcja obsługi

Komentarze

Inne produkty