Kamera WiFi P2P w napędzie USB z wykrywaniem ruchu FULL HD + + obsługa 128 GB

Kod produktu: 10-634 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 625,00 zł
Cena z VAT 750,00 zł
- +

Opis produktu Kamera WiFi P2P w napędzie USB z wykrywaniem ruchu FULL HD + + obsługa 128 GB

Kamera WiFi P2P w napędzie USB z detekcją ruchu FULL HD + + obsługa 128 GB z obsługą zdalnego monitoringu i baterią 3,7 V 700 mAh. Mini kamera wifi z detekcją ruchu w kluczu USB. Ta kamera służy do monitorowania obrazu online na telefonie komórkowym, gdziekolwiek jesteś. Ma rozdzielczość wideo Full HD (1920x1080px) i oglądanie strumieniowe LIVE .

Sterowanie tą mini kamerą jest całkowicie proste - za pomocą jednego przycisku. Wystarczy sparować kamerę Wi-Fi z domową siecią Wi-Fi i oglądać transmisję na żywo z obiektywu kamery poprzez aplikację, którą można pobrać na telefony z systemem Android oraz iPhone . Pamięć flash USB z aparatem służy nie tylko do przenoszenia danych, ale także do możliwości dyskretnego nagrywania wideo z dźwiękiem w dowolnym miejscu.

FULL HD z kamerą Wifi P2P w napędzie USB

Nagrywanie z dźwiękiem jest możliwe na karcie pamięci o max. obsługuje do 128 GB. Możesz nagrywać nagrania w sposób ciągły lub po wykryciu ruchu nagrywanie jest również możliwe podczas ładowania. Jeśli chcesz zabezpieczyć dom, biuro, magazyn lub monitorować swoje dziecko, ta mini kamera Wi-Fi z detekcją ruchu w kluczu USB to doskonały wybór. Jest niepozorna, ma miniaturowe wymiary, jest łatwa do przenoszenia, a główną zaletą jest to, że jest ukrytą kamerą Wi-Fi, która służy również jako kamera bezpieczeństwa do zabezpieczenia domu.

Nagrywanie z dźwiękiem - kamera w kluczu USB

Ta kieszonkowa mini kamera może przydać się do dyskretnego nagrywania wykładów w szkole, ukrytego nagrywania obrad, czy też do wykrycia złodzieja w biurze. Oprócz nowoczesnego wyglądu , ta lampa błyskowa z aparatem posiada również opcję automatycznego uruchamiania nagrywania po wykryciu ruchu, czy opcję zdalnego sterowania wbudowaną kamerą z poziomu aplikacji mobilnej.

Przed użyciem dysk USB należy najpierw naładować, podłączając go do komputera lub adaptera sieciowego USB i wkładając do niego kartę micro SD. Zainstaluj aplikację „HDlivecam” , którą można bezpłatnie pobrać ze Sklepu Play (Android) lub AppStore (iOS), a uzyskasz dostęp do pełnej konfiguracji wbudowanej kamery WiFi. Pendrive z kamerą posiada funkcję detekcji ruchu , czyli gdy tylko urządzenie wykryje ruch, powiadamia o tym powiadomieniem i tworzy nagranie wideo.

Kamera Wi-Fi p2p w zdalnym monitorowaniu dysku flash USB

Aby pobrać uzyskane dane, wystarczy podłączyć pendrive'a do portu USB komputera, gdzie pojawi się jako zwykły dysk wymienny. Następnie możesz wykonać wszystkie niezbędne operacje na przesłanych plikach (usuwanie, kopiowanie, przenoszenie, odtwarzanie). Pendrive'a z aparatem można również używać bez konieczności instalowania aplikacji mobilnej, przesuwając suwak w odpowiednią pozycję, urządzenie rozpocznie nagrywanie wideo. Aby oglądać tylko strumień wideo na żywo przez aplikację mobilną bez konieczności zapisywania nagrań, nie jest konieczne wkładanie karty pamięci SD.

kamera na dysku USB prosta obsługa jednym przyciskiem

Cechy:

Kamera wideo Full HD 1920x1080p
Rozpocznij nagrywanie po wykryciu ruchu
Nagrywanie wideo z detekcją ruchu
Bezprzewodowe zdalne nagrywanie wideo za pośrednictwem aplikacji
Transmisja wideo online na żywo na smartfonie
Nagrywanie wideo w pętli
Data i godzina są automatycznie synchronizowane
Jednoczesne wideo na żywo na urządzeniu mobilnym
Odtwarzanie wideo na telefonie komórkowym
Jeden przesuwany przycisk
Obsługa kart TF (Micro SD), maks. 128 GB


Dane techniczne:

Rozdzielczość: 1920x1080p
Rozmiar pliku wideo: około 1MB-40MB na minutę
Zasilanie: polimerowy akumulator litowo-jonowy 3,7V 700mah
Żywotność baterii: Czas pracy wideo do 120 minut
Odtwarzanie wideo: odtwarzanie na komputerze lub telefonie komórkowym
Dodatkowe funkcje: powiadomienie o ruchu
Transmisja na żywo
Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi, obsługa AP i zdalna obserwacja)
Obsługa kart TF: maksymalnie 128 GB
Wymiary: 89 x 29 x 10,5 mm
Waga: 36 g

Zawartość Paczki:

1x pamięć flash USB
1x instrukcja

Komentarze

Inne produkty