Kamera Wifi FULL HD ze zdalnym monitorowaniem i zestawem głośnomówiącym

Kod produktu: 10-088 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 662,50 zł
Cena z VAT 795,00 zł
- +

Opis produktu Kamera Wifi FULL HD ze zdalnym monitorowaniem i zestawem głośnomówiącym

Kamera Wifi w budziku FULL HD ze zdalnym monitoringiem i zestawem głośnomówiącym oraz inne kamery szpiegowskie do sprzedaży online – za rozsądną cenę. Kupuj od profesjonalistów. Bezprzewodowa kamera alarmowa to idealne rozwiązanie do długotrwałego i dyskretnego monitoringu. Nagrywa wideo w czasie rzeczywistym w rozdzielczości 1280x720P z szybkością 30 klatek na sekundę.

Obiektyw 1/4 CMOS posiada kąt widzenia do 160° , co pozwala na monitorowanie dużego obszaru. Kamera posiada również noktowizyjne diody podczerwieni IR , które umożliwiają oglądanie obrazu nawet w całkowitej ciemności. Wideo jest przechowywane na zewnętrznej karcie micro SD/TF do maksymalnie 32 GB. Budzik z kamerą zasilany jest baterią litową 4000 mAh , która jest w stanie nagrywać do 6 godzin. Można również skorzystać z możliwości stałego zasilania przez przejściówkę USB, co pozwala na nieprzerwane nagrywanie 24/7.

Kamera WiFi z budzikiem HD

Alarm kamery posiada również funkcję detekcji ruchu, co pozwala zaoszczędzić miejsce na karcie, ponieważ kamera jest w trybie czuwania i rozpoczyna nagrywanie dopiero po wykryciu ruchu. Strumień danych nagrywania wideo wynosi 1 GB na godzinę. Poprzez połączenie WiFi można podłączyć budzik z aparatem do tabletu telefonu komórkowego lub komputera PC, wystarczy pobrać aplikację CAMWF obsługującą system operacyjny Android, iOS lub na dołączonej płycie instalacyjnej znajdziesz oprogramowanie na komputer PC. Umożliwia to nagrywanie i oglądanie strumieniowego przesyłania wideo przez Wi-Fi w czasie rzeczywistym.

Kamera HD z budzikiem

Budzik posiada wbudowany głośnik i mikrofon, które w połączeniu z aplikacją mogą służyć do zdalnego słuchania. Dzięki temu słyszysz wszystko, co dzieje się wokół alarmu, a głośnik będzie używał do zdalnej komunikacji. Aplikacja może również ustawić określony przedział czasowy , w którym aparat ma nagranie plwociny lub sesję zdjęciową. Ten budzik jest odpowiedni dla osób mniej sprawnych technicznie. Ze względu na jego konfigurację i podłączenie do routera Wi-Fi jest bardzo proste (podobnie jak połączenie telefonu komórkowego z siecią Wi-Fi). Po takim podłączeniu do lokalnego routera wifi można podłączyć kamerę z dowolnego miejsca na świecie , gdzie jest dostępny Internet.

Aplikacja mobilna

Cechy:

  • Kamera ukryta w budziku
  • Bezprzewodowa transmisja obrazu w czasie rzeczywistym
  • Możliwość stałego zasilania
  • Funkcja wykrywania ruchu
  • Noktowizor IR LED w całkowitej ciemności

Dane techniczne:

Przetwornik obrazu: HD 1280x720p
Obiektyw: 1/4 CMOS
Szybkość klatek: 30 kl/s
Format: MP4
Format kompresji: dwustrumieniowy H.264
Karta pamięci: karta Micro SD / TF do max. 32 GB
Zasilanie: bateria litowa 4000 mAh;
Połączenie bezprzewodowe: IEEE802.11
Tryb bezprzewodowy: AP/STA

Zawartość:

1x Budzik z kamerą WiFi
1x kabel USB
1x zasilacz
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty