Kamera inspekcyjna USB o rozdzielczości HD

Kod produktu: 92-007 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 333,35 zł
Cena z VAT 400,00 zł
- +

Opis produktu Kamera inspekcyjna USB o rozdzielczości HD

Kamera inspekcyjna USB o rozdzielczości HD oraz inne kamery inspekcyjne w sprzedaży online - dobra cena. Jesteśmy specjalistami w świecie kamer. Endoskop o średnicy 8,5 mm i rozdzielczości wideo HD 1280*720 pikseli. Dla doskonałego nagrywania nawet w trudnych warunkach oświetleniowych kamera endoskopowa posiada wbudowane 6 sztuk diod LED.

Odkrywaj nawet niedostępne miejsca i twórz wyraźny obraz o nich dzięki połączeniu z komputerem. Elastyczna gęsia szyja o długości 83 cm jest idealna do oględzin trudno dostępnych miejsc. Ściemniane światło kamery z 6szt. diodami LED zapewnia optymalne oświetlenie. Zasilanie dostarczane jest bezpośrednio przez USB. Nadaje się do wszystkich zastosowań, w których konieczne jest zobaczenie najdrobniejszych szczegółów. Do działania niezbędny jest komputer zgodny z systemem Windows®. Długość kabla USB wynosi do 2 metrów, co jest wystarczające dla większości zastosowań.

Endoskop USB HD

Zastosowanie: Nadaje się do stosowania w przekroju rur geodezyjnych, obiektach, wyposażeniu urządzeń, eksploracji podwodnej, instalacji, montażu, konstrukcji, warsztatach, laboratoriach, edukacji, konserwacji i naprawach samochodów, sprawdzaniu miejsc niedostępnych itp.

Dane techniczne:

Model: 88AS
Interfejs: USB1.1 i 2.0
Czujnik: 1/5 CMOS 2 mega
Maksymalna rozdzielczość: 1600*1200px
Rozdzielczość wideo: 1280x720px
Szybkość klatek: 30/fps - klatki na sekundę
Średnica głowicy kamery: 8,5 mm
Średnica rury: 4,8 mm
Źródła światła: LED (6 szt)
Długość rurki kamery: 830 mm
Odporność: IP67
Długość kabla USB: 2000 mm
Kąt widzenia: 65 °
Ogniskowa: 2-10 cm

Akcesoria: lustro, haczyk, magnes

Komentarze

Inne produkty