Dysk flash USB z kamerą szpiegowską z nagrywaniem wideo w jakości HD, dźwiękiem i wykrywaniem ruchu

Kod produktu: 10-621 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów Zamów
Czas dostawy 1 - 3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 345,85 zł
Cena z VAT 415,00 zł
- +

Opis produktu Dysk flash USB z kamerą szpiegowską z nagrywaniem wideo w jakości HD, dźwiękiem i wykrywaniem ruchu

Pamięć flash USB (klucz) kamery szpiegowskiej z ukrytym nagrywaniem wideo HD + dźwięku i wykrywaniem ruchu, z obsługą karty SD do 32 GB. Pamięć USB działa również jako szpiegowska ukryta kamera HD z wideo i mikrofonem. Ta przenośna, kieszonkowa mała kamera szpiegowska jest bardzo wygodna do przenoszenia i jest całkowicie dyskretna w kształcie dysku USB. Ta mini kamera może być używana do wielu celów , od potrzeb szpiegowskich, bezpieczeństwa osobistego, profesjonalnego monitoringu lub dowolnego nieobserwowanego monitoringu .

Na przykład miej oko na swojego niewiernego partnera, dzieci, lokatora, współlokatora, opiekunkę, dziadków, pracowników, w domu, w sypialni, w hotelu, w akademiku, w pracy, w biurze, w szpitalu lub gdziekolwiek indziej.

Kamera szpiegowska w pamięci USB (klucz pendrive) z nagrywaniem wideo HD + audio

Kamera szpiegowska w kluczu USB (pamięć flash) z nagrywaniem wideo HD + dźwięku

Urządzenie wielofunkcyjne - ukryta kamera, urządzenie może służyć do fotografowania, nagrywania wideo, kamery internetowej oraz czytnika kart TF. Oprócz wbudowanego akumulatora można również podłączyć przenośny power bank lub ładowarkę USB do ciągłej pracy . Kamera może nagrywać nawet podczas ładowania. Kamera posiada również nagrywanie z detekcją ruchu . Kamera z dyskiem USB ma rozdzielczość wideo HD 1280x960 pikseli , zapewniając wyraźny obraz i wideo w wysokiej rozdzielczości, urządzenie ma wbudowany mikrofon . Dzięki zewnętrznej karcie SD/TF o pojemności do 32 GB może pomóc w zapisywaniu różnego rodzaju danych, wideo jest zapisywane w formacie AVI, a zdjęcia w formacie JPG . Czas pracy baterii to ok. 60 minut na jednym ładowaniu (z zewnętrzną baterią można kilkukrotnie wydłużyć żywotność baterii).

USB FLASH DISK Kamera szpiegowska lub bezpieczeństwa o pojemności do 32 GB micro SD

Kamera szpiegowska z pamięcią USB i mikrofonem

Miniaturowa kamera szpiegowska z wbudowanym akumulatorem , który może zapewnić do godziny ciągłego nagrywania na jednym naładowaniu baterii, można ją szybko naładować z dowolnego komputera lub portu USB. Można go również ładować podczas nagrywania wideo.
Kamera bezpieczeństwa HD ma tylko jeden przycisk do obsługi i trzy kroki do nagrywania. Przed pierwszym użyciem pamiętaj o pełnym naładowaniu i upewnij się, że w napędzie USB znajduje się karta SD. Obsługuje karty TF/SD o pojemności do 32 GB (brak w zestawie).

Pendrive USB z mini kamerą szpiegowską

Specyfikacja produktu:

Aparat nie działa bez karty pamięci, dysk USB nie ma własnego miejsca do przechowywania, przed użyciem należy włożyć kartę TF/SD
Całkowicie naładuj aparat (około 3 godzin) przed pierwszym użyciem.
Niewłaściwy kierunek włożenia karty pamięci spowoduje również brak możliwości nagrywania filmów lub robienia zdjęć, a komputer nie będzie mógł jej rozpoznać.
W trybie czuwania i bez naciskania żadnego przycisku minikamera automatycznie wyłączy się po minucie, aby oszczędzać energię.


Cechy:

Prosta obsługa
Eleganckie wzornictwo
Kompaktowy rozmiar
Lekki i przenośny
Z wykrywaniem ruchu
Wbudowany akumulator
Może być używany jako kamera komputerowa
Możliwość zrobienia zdjęcia, nagrania wideo
Wbudowany mikrofon
Obsługa kart SD/TF do 32 GB

Dane techniczne:

Format wideo: AVI
Format obrazu: JPG
Rozdzielczość wideo: 1280 x 960
Szybkość klatek wideo: 30 klatek na sekundę
Rozdzielczość zdjęć: maks. 1600x1200
Czas pracy na baterii: ok. 60 minut
Napięcie ładowania: DV-5V
Typy portów: USB 2.0
Rodzaje pamięci: karta TF/SD (brak w zestawie, do 32 GB)
Mikrofon: wbudowany
Znacznik czasu/daty w filmie: Wsparcie
Czarny kolor
Wymiary (dł. x szer. x gł.): 48 x 18 x 12 mm

Pakiet zawiera:

1x dysk USB z aparatem
1x kabel USB
1x Wiszący brelok do kluczy
1x Instrukcja użytkowania

Komentarze

Inne produkty