Dyktafon w pęku kluczy - szpiegowskie nagrywanie dźwięku (wykrywanie głosu) z pamięcią 16 GB

Kod produktu: 09-063 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 333,35 zł
Cena z VAT 400,00 zł
- +

Opis produktu Dyktafon w pęku kluczy - szpiegowskie nagrywanie dźwięku (wykrywanie głosu) z pamięcią 16 GB

Dyktafon w pęku kluczy - szpiegowskie nagrywanie dźwięku (wykrywanie głosu) z pamięcią 16 GB. Podczas nagrywania nie emituje dźwięku ani światła, co gwarantuje jej dyskrecję. Kompaktowe urządzenie stworzone z myślą o niepozorności. Często prowadzisz wykłady na różnych imprezach? Potrzebujesz dyskretnie i niezauważalnie uchwycić rozmowę? Chcesz mieć zawsze pod ręką dyktafon? Rejestrator audio pomoże Ci w każdej sytuacji. Urządzenie podsłuchowe działa w dwóch trybach.

Tryb aktywacji dźwiękowej nagrywa wypowiadane słowo tylko wtedy, gdy uczestnicy naprawdę mówią, w przeciwnym razie przełączy się w tryb gotowości. Tryb ciągłego nagrywania jest nagrywany non-stop w odstępach 60 minut. Przełączanie trybów jest intuicyjne za pomocą przycisku przewijania n. Gdy przycisk zostanie wciśnięty do pozycji górnej, tryb zostanie aktywowany dźwiękiem lub głosem. Gdy przycisk jest wciśnięty do pozycji środkowej, urządzenie zapisuje nagranie i wyłącza się. A gdy przycisk zostanie wciśnięty w dolne położenie, ponownie włączany jest tryb nagrywania ciągłego.

Rejestrator zasilany jest przez wbudowany zasilacz, dzięki czemu nie musisz martwić się o baterie. W trybie pełnego naładowania może pracować około 60 godzin w trybie aktywowanym dźwiękiem i około 6 godzin w trybie ciągłego nagrywania, dzięki czemu jest zawsze gotowy, gdy go potrzebujesz. Urządzenie z podsłuchem jest oczywiście kompatybilne z systemami Mac i Windows.

Dyktafon w breloku - rejestrator rozmów szpiegowskich

Dyktafon w breloku - rejestrator rozmów szpiegowskich

Inteligentny dyktafon znajduje zastosowanie u szerokiego grona osób i ma wiele cech jakościowych. Jeśli pojemność baterii spadnie do poziomu krytycznego, automatycznie zapisze dźwięk przed wyłączeniem . Posiada również inteligentną redukcję szumów - nagrywanie z szybkością bitową do 192kbps. Do przenoszenia plików między rejestratorem a komputerem nie potrzebujesz dodatkowego oprogramowania - wystarczy podłączyć je kablem USB i przesyłać pliki. Aby odtworzyć nagrany dźwięk, wystarczy wyłączyć i podłączyć słuchawki do gniazda 3,5 mm. Nigdy nie ryzykuj utraty ważnej rozmowy, wykładu lub innego materiału audio.

Specyfikacja techniczna:

  • Częstotliwość: Mp3-8KHz-48Khz 320Kbps, 32KHz-48KHz 48Kbps-192Kbps
  • VMA: 32 Khz-48 Khz 48 Kb/s-192 Kb/s
  • Pamięć: 16 GB
  • Wejście: MicroUSB
  • Kompatybilne systemy: Windows, Mac, Linux

Zawartość Paczki:

1x Rejestrator dźwięku w kółku na klucze
1x kabel USB
1x Słuchawki
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty