DOD LS460W - Najlepszy rejestrator samochodowy z czujnikiem SONY EXMOR

Kod produktu: 55-017 Mam pytanie
zniżka DOD LS460W - Najlepszy rejestrator samochodowy z czujnikiem SONY EXMOR
Producent DOD
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 829,15 zł
Cena z VAT 995,00 zł 1 395,00 zł
- +

Opis produktu DOD LS460W - Najlepszy rejestrator samochodowy z czujnikiem SONY EXMOR

DOD LS460W - Najlepszy rejestrator do samochodu z czujnikiem SONY EXMOR, który podwaja światłoczułość do ISO 3200. Technologia WDR, redukcja szumów 3D, duża przysłona F/1.6 . Matryca o niezwykle wysokiej czułości w połączeniu z dużą przysłoną F/1,6. , zaawansowane przetwarzanie wideo WDR i redukcja szumów 3D plasują model LS460W w światowej klasie kamer i zapewnia niewiarygodną wydajność przy słabym oświetleniu. Uwolnij się od wszystkich obaw związanych z okropnymi filmami nagranymi w warunkach słabej widoczności bez świateł ulicznych. DOD LS460W jest jeszcze lepszy niż poprzedni model DOD LS430W dzięki ulepszonym komponentom.

DOD LS460W jest wyposażony w pierwszy czujnik Sony zaprojektowany specjalnie dla rejestratorów samochodowych, który podwaja światłoczułość do ISO 3200 . Doskonała matryca ma o 20% większy rozmiar obrazu i o 60% większy rozmiar piksela niż kiedykolwiek wcześniej, co umożliwia aparatowi bardziej efektywne przechwytywanie światła nawet w ciemności. Niezwykle czuły czujnik w połączeniu z dużą przysłoną F/1,6, zaawansowaną technologią WDR i redukcją szumów 3D plasuje model LS460W w światowej klasy kamerach i zapewnia niewiarygodną wydajność przy słabym oświetleniu. Plus 5-krotny procesor GPS, najszybsza technologia GPS w samochodowym rejestratorze wideo, która zapewnia dokładne śledzenie, teraz zasługujesz na krystalicznie czyste filmy w dowolnym oświetleniu i ultraszybkich pozycjach GPS podczas podróży.

kamera samochodowa dod LS460W

Największa czułość ISO w historii — im wyższa wartość ISO ma aparat, tym będzie miał jeszcze lepszą czułość. Najnowszy czujnik oferuje szeroki zakres czułości aż do ISO3200 , najwyższej czułości stosowanej w rejestratorach samochodowych, znacznie poprawia zdolność przechwytywania światła nawet przy słabym oświetleniu . Teraz, dzięki niezwykłej światłoczułości, nie ma obaw o okropnie ciemne filmy nagrane na drogach bez oświetlenia ulicznego.

kamera dod iso3200

Duża apertura obiektywu F1.6 - Im większa apertura, tym lepsza wydajność przy słabym oświetleniu!
Ostry obiektyw F/1,6 zwiększa zdolność transmisji światła w warunkach słabego oświetlenia, co pozwala uchwycić oszałamiającą głębię ostrości i doskonały widok w nocy.

apertura dod LS460W

Najnowszy model DOD LS460W to najlepsza kamera samochodowa na rynku.

Korzyści i innowacyjne funkcje kamery DOD LS460W:
Większy czujnik ls460w Doskonały czujnik ma o 20% większy rozmiar obrazu i o 60% większy rozmiar piksela niż kiedykolwiek wcześniej, co oznacza, że jest w stanie zebrać i wytworzyć o 60% więcej światła, aby zapewnić najlepsze wyniki przy doskonałej wydajności przy słabym oświetleniu i dokładnych kolorach. Duży czujnik i duży piksel tworzą wspaniały obraz z wyjątkowymi szczegółami, żywymi kolorami i ostrością jak brzytwa.
technologia dod wdr WDR to zaawansowana technologia obrazu zaprojektowana do nagrywania wyraźnych filmów nawet przy wysokim kontraście, silnym podświetleniu, odblaskach i odbiciach światła przy użyciu różnych poziomów ekspozycji, aby zapewnić wyraźny obraz, zarówno w jasnych, jak i ciemnych obszarach. Dzięki zaawansowanej technologii WDR sprawia, że nocne ujęcia są jaśniejsze i zmniejszają silne naświetlenie, aby uzyskać najpiękniejszy obraz.
dod auto aparat sześcioelementowy obiektyw Sześcioelementowy obiektyw aparatu skuteczniej wychwytuje światło. Dzięki precyzyjnemu zaprojektowaniu ścieżki światła, czuły obiektyw jest w stanie uzyskać ostrzejszy i krystalicznie czysty obraz.
Panoramiczny kąt ls460w Obraz panoramiczny do 140° Ultraszerokokątny. Całkowicie nowy obiektyw optyczny rejestruje obrazy z ultraszerokim kątem widzenia, do 140 stopni, bez żadnych zniekształceń, dzięki czemu jest w stanie uchwycić wszystko, co znajduje się przed Twoim samochodem.
kamera samochodowa o pełnej rozdzielczości HD Matryca Full HD CMOS zapewnia najczystsze szczegóły i wyrazistość w rozdzielczości HD 1080p , aby zapewnić najlepsze wyniki przy doskonałej wydajności przy słabym oświetleniu i dokładnych kolorach.
automatyczna kalibracja czasu dvr Automatyczna kalibracja czasu. Niezależnie od ustawień czasu. Dzięki wbudowanemu procesorowi GPS o prędkości 5X , dokładny czas lokalny jest kalibrowany i automatycznie zapisywany w rejestratorze samochodowym LS460W.
samochód dvr kompas hud Wyświetlacz prędkości i kompasu przez HUD. Dzięki wbudowanemu procesorowi GPS o prędkości 5X , elektroniczny kompas czasu rzeczywistego jest wyświetlany na ekranie i jest w stanie wskazać kierunek, w którym się wybierasz. Co więcej, 5- krotnie szybsza aktualizacja zapewnia dokładne śledzenie prędkości samochodu.
Ostrzeżenie o przekroczeniu prędkości dvr Inteligentne ostrzeżenie o przekroczeniu prędkości. Dzięki wbudowanemu procesorowi GPS o prędkości 5X, gdy prędkość samochodu przekroczy ustawiony limit prędkości, wyświetlany jest sygnał ostrzegawczy dla kierowców, aby zmniejszyć prędkość jazdy.
.
Układ procesora ls460w Układ procesora o 2X prędkości. Wbudowany nowy przetworzony chip zwiększa wydajność filmów do 2 razy szybciej w porównaniu z innymi dostępnymi na rynku. Zapewnia lepsze nagrywanie wideo i wysokowydajne przetwarzanie wideo.

Redukcja szumów 3D - Redukuje szumy i plamy z obrazów, filtrowanie zapewnia jeszcze skuteczniejszą redukcję szumów z obrazu, szczególnie w warunkach słabego oświetlenia. Czas pozbyć się denerwującego hałasu i cieszyć się wyraźnymi filmami

dod aparat redukcja szumów 3DNagrywanie poklatkowe dla bezpieczeństwa służy, gdy chcesz przechwycić obraz ze znacznie niższą liczbą klatek na sekundę niż była używana do oglądania sekwencji. Tę funkcję można włączyć podczas parkowania, co czyni LS460W gadżetem bezpieczeństwa.

dod aparat poklatkowy

Oprogramowanie komputerowe DOD LS460W - odtwarzacz DOD

Oprogramowanie komputerowe DOD LS460W

Specyfikacja produktu:

Rozdzielczość wideo : 1920x1080@30fps, 1280x720@60fps
Czujnik: Sony Exmor
Czułość ISO: do ISO 3200
Obiektyw: sześć elementów o szerokim kącie widzenia 140 °
Procesor GPS: 5x
Wyświetlacz: 2,7” 16:9 TFT LCD
Format wideo: MOV (H.264)
Czujnik G: 3 Acis, 4G
Interfejs nagrywania: Micro SD do 32 GB
Bateria: bateria litowo-jonowa 3,7 V 140 mAh;
Wymiary: 112,5(dł) x 59,5(szer) x 37,4(wys) mm
Waga: 100g

Cechy produktu:

Automatyczny wyzwalacz G-sensor do ochrony plików
Możliwość zapisania numeru tablicy rejestracyjnej lub nazwy użytkownika jako dowodu
Ochrona hasła
Detekcja ruchu
Szybki przycisk wyciszania
Funkcja blokowania plików SOS
Wyjście HDMI

Dołączone akcesoria:

1x wideorejestrator samochodowy DOD LS460W
1x ładowarka samochodowa
1x wspornik
1x przyssawka
1x instrukcja obsługi

Ocena sklepu internetowego

98 %

DOD LS460W jest jeszcze lepszy niż poprzedni wielokrotnie nagradzany model rejestratora samochodowego DOD LS430W z ulepszoną optyką Czujnik Sony Exmor podwaja światłoczułość do ISO 3200 . 20% większy rozmiar obrazu i 60% większy rozmiar piksela niż kiedykolwiek wcześniej. NAJLEPSZY rejestrator samochodowy na świecie jest gotowy dla Ciebie..

Komentarze

Inne produkty