Cloud Podwójny system monitoringu GPS w czasie rzeczywistym z kamerą samochodową PROFIO X5

Kod produktu: 55-208 Mam pytanie
Producent PROFIO
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 1 666,65 zł
Cena z VAT 2 000,00 zł
- +

Opis produktu Cloud Podwójny system monitoringu GPS w czasie rzeczywistym z kamerą samochodową PROFIO X5

Podwójna kamera samochodowa w chmurze System monitorowania GPS w czasie rzeczywistym PROFIO X5​ - Android box z obsługą 4G/LTE/WiFi dla aplikacji na żywo/sieci do monitorowania. Najnowszy system kamer firmy PROFIO Electronics X5 oferuje funkcje takie jak GPS Tracker , śledzenie na żywo GPS pojazdu online za pośrednictwem aplikacji na telefon lub komputer PC, a także wyświetlanie obrazu na żywo z kamery w czasie rzeczywistym. Jest to rejestrator z możliwością podłączenia 2 kamer (przód, tył), co umożliwia nagrywanie wideo z obu kamer jednocześnie (obsługa micro sd do 128GB ). Przedni aparat ma rozdzielczość FULL HD 1920x1080p . Kamery mają minimalne wymiary i nie ograniczają przestrzeni w pojeździe. Urządzenie android boxa można schować , dzięki czemu nie trzeba go umieszczać na desce rozdzielczej i nie zaburza widoku z pojazdu.

Docenisz również obsługę tworzenia hotspotu WiFi 4G za pomocą włożonej karty SIM 4G . Obrazy są przechowywane na obsługiwanej karcie pamięci micro SD o pojemności do 128 GB . Ten system kamer nie ma przycisków bezpośrednio na urządzeniu, dzięki czemu zapobiega wszelkim ewentualnym manipulacjom i próbom edycji/usuwania nagrań. Zasilanie systemu montuje się bezpośrednio w skrzynce bezpieczników pojazdu. Lokalizacja boxa z Androidem jest możliwa w dowolnym miejscu pojazdu, w miejscu, w którym box nie będzie widoczny. Daje możliwość zablokowania włożonej karty SIM oraz karty Micro SD przed nieautoryzowaną edycją nagrań. Kamera może również nagrywać dźwięk przez mikrofon znajdujący się w przycisku SOS na kablu zewnętrznym.

Podwójna kamera w chmurze/Android do Twojego pojazdu do zdalnego monitorowania w czasie rzeczywistym

system kamer samochodowych profio x5 pozycjonowanie samochodu na żywo

system dwóch kamer profio x5 do śledzenia na żywo

Na kablu znajduje się również zewnętrzny przycisk SOS, który w nagłych wypadkach można nacisnąć na 3 sekundy, aby aktywować alarm SOS. Analiza zachowania kierowcy — wbudowany 9-osiowy czujnik G umożliwia lepszą analizę zachowania kierowcy. W przypadku nieodpowiedniego zachowania kierowcy takiego jak gwałtowne przyspieszanie, mocne hamowanie czy duża prędkość silnika , kamera zaalarmuje o tym fakcie za pomocą aplikacji i jednocześnie zapisze zapis jazdy na karcie SD jak również na serwerze Cloud . Profio X5 to idealny i wyrafinowany sposób na zwiększenie bezpieczeństwa Twojego samochodu poprzez stały monitoring lub kompleksowe rozwiązanie dla firm w zakresie monitorowania ruchu ich floty.

Porównanie poszczególnych modeli systemów kamer PROFIO Cloud

modele kamer samochodowych pofio

Porównanie aparatów profo

System monitorowania z funkcjami ochrony pojazdu i zdalnego monitorowania w czasie rzeczywistym

Możesz oglądać wideo na żywo z kamery za pośrednictwem ogólnodostępnej aplikacji mobilnej (obsługa Android/iOS ) o nazwie „ Tracksolidlub za pośrednictwem platformy internetowej na komputerze PC. Dzięki tej aplikacji możliwe jest również śledzenie online pozycji GPS pojazdu na mapie w czasie rzeczywistym. Zestaw okablowania przeznaczony jest do bezpośredniego podłączenia do skrzynki bezpieczników 12/24V , co pozwala na stałe zasilanie kamery samochodowej. Zaletą jest system podwójnych kamer, który zapewnia zapis z przedniej lub tylnej kamery. Możesz połączyć się z pojazdem za pomocą aplikacji na telefon komórkowy, a także platformy PC lub tabletu. Mapa pokazuje Twoją aktualną pozycję z czasem, prędkością i współrzędnymi GPS. Aplikacja obsługuje również funkcję podglądu na żywo w czasie rzeczywistym.

system monitorowania samochodu

Z pojazdem można połączyć się za pośrednictwem aplikacji w telefonie komórkowym oraz platformy WEB na komputerze PC lub tablecie.

Mapa pokazuje Twoją aktualną pozycję z czasem, prędkością i współrzędnymi GPS. Aplikacja obsługuje również funkcję podglądu na żywo w czasie rzeczywistym.

system śledzenia tracksolid

Ciesz się śledzeniem GPS bezpośrednio przez interfejs internetowy www.tracksolid.com

Nie ma potrzeby instalowania żadnego oprogramowania. Wszystko jest dostępne przez Internet z przeglądarki internetowej na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie lub telefonie komórkowym. Podstawową funkcją jest śledzenie pojazdu mechanicznego, czy to samochodu osobowego, czy ciężarowego. Jeśli pojazd jest online, zobaczysz jego aktualną lokalizację na mapie i będziesz mógł kontynuować śledzenie jego trasy. Jeśli jest w trybie offline, zostanie wyświetlona jego ostatnia znana lokalizacja. Każdy pojazd po rejestracji posiada swój unikalny numer identyfikacyjny, dzięki któremu można znaleźć zapisy jazdy w historii jazdy (7-dniowej). Po uruchomieniu zarchiwizowanej jazdy możesz zobaczyć ruch na mapie. W szczegółowym harmonogramie możesz zobaczyć, o której godzinie i pod jakim adresem dokładnie znajdował się w tym momencie pojazd. Funkcja GEO FENCE umożliwia wysłanie powiadomienia e-mail o opuszczeniu oznaczonego miejsca (jeśli kierowca pojazdu przypadkowo opuści zaplanowaną trasę). Aby korzystać z funkcji, musisz zakupić licencję śledzenia.

śledzenie pojazdów profio x5 gps
podwójna kamera samochodowa profio x5 tracksolid

Wydarzenia wideo do chmury

W przypadku poważnego wypadku, kolizji lub nieprawidłowego zachowania wideo jest automatycznie przesyłane do chmury . Dzięki połączeniu 4G możesz osiągnąć wyższe prędkości transmisji danych i większy zasięg, co pozwala na natychmiastową reakcję lub działanie.

Profio x5 chmura i aparat z systemem Android


Różne scenariusze użytkowania

Android BOX Profio X5 to urządzenie, które pozwala na różnorodne zastosowania. Kamery można umieścić w dowolnym miejscu w pojeździe.

system kamer samochodowych profio scenariusz użytkowania profio x5

DBA — Analiza zachowania kierowcy

Monitorowanie danych dotyczących zachowania kierowcy, w tym silnego przyspieszania, gwałtownego hamowania i ekstremalnych zakrętów, pomoże zmniejszyć liczbę wypadków w Twojej flocie i zmniejszyć zużycie paliwa.

Analiza DBA profilu zachowania podczas jazdy x5

Zdalne sterowanie

Ten unikalny system pozwala na zdalne sterowanie odtwarzaniem nagrań z kamery. Alarm wibracyjny ostrzega o niepożądanych wstrząsach (wtargnięcie do samochodu, uderzenie lub wypadek).

pilot profio x5 za pośrednictwem aplikacji

WiFi HOTSPOT i szybki transfer danych 4G

Wystarczy włożyć kartę SIM 4G i łatwo połączyć się z internetem. Po włożeniu karty SIM do urządzenia zostanie stworzony dla Ciebie punkt dostępowy WiFi 4G (konieczne jest aktywowanie usług danych na karcie SIM), który pozwoli Ci połączyć się z systemem kamer. Profio X5 obsługuje transmisję danych 2G GSM, 3G WCDMA i 4G (LTE). Dzięki temu możesz łączyć się z szybkim Internetem prawie wszędzie. Po uruchomieniu silnika hotspot WiFi zostanie automatycznie włączony. Nazwa hotspotu to „IMEI”, a hasło to osiem ostatnich cyfr IMEI. Wystarczy otworzyć aplikację Car-Matrix, połączyć się z odpowiednią siecią Wi-Fi, a następnie łatwo odtworzyć nagrania lub edytować ustawienia.

hotspot wifi profio x5 i transmisja 4G

Śledzenie na żywo w czasie rzeczywistym

Oglądaj obrazy z obu kamer w dowolnym miejscu i czasie, korzystając z Internetu lub aplikacji mobilnej Tracksolid bezpośrednio na smartfonie.

profil śledzenia na żywo w czasie rzeczywistym x5

Wbudowany czujnik G

W przypadku nagłego hamowania, kolizji lub zderzenia, G-sensor ocenia sytuację jako poważną i automatycznie rozpoczyna nagrywanie. Następnie blokuje plik wideo podczas wypadku. Ten film może służyć jako dowód w razie wypadku.

Wbudowana kamera profio x5 g-sensor

Połączenie alarmowe SOS

W sytuacji awaryjnej możesz nacisnąć przycisk SOS przez 3 sekundy, aby aktywować alarm SOS. Następnie kamera wysyła sms SOS na zaprogramowane numery telefonów i rozpoczyna cykl ponownego wybierania zaprogramowanych numerów, aż do odebrania połączenia.

kamera samochodowa profio x5 - przycisk alarmowy sos

Zarządzanie flotą pojazdów

Jeśli posiadasz flotę pojazdów w swojej firmie, możesz je jednocześnie śledzić pod jednym kontem. Korzystając z naszej platformy Tracksolid, możesz śledzić dużą liczbę urządzeń na jednym koncie. Wygodne jest ciągłe obserwowanie swojej floty. System kamer Profio X5 pomoże Ci pozostać w kontakcie z kierowcami w Twojej flocie, dokładnie monitorując ich wydajność. Ten unikalny system może pomóc kierowcom doskonalić ich umiejętności i podejmować lepsze decyzje, a także chronić Ciebie jako właściciela floty przed fałszywymi roszczeniami i niewyjaśnionymi uszkodzeniami mienia.

podwójna kamera samochodowa - profil zarządzania flotą x5

Jakość wideo FULL HD 1080

Przednia kamera systemu Profio Tracking X5 zapewnia doskonałe możliwości obrazowania. Strzały zostaną uchwycone z wielką wyrazistością. Wszystko uchwycone przez tę kamerę zostanie przeniesione do płynnych i niesamowitych filmów. Nadszedł czas, aby cieszyć się ostrymi i pięknymi ujęciami..

kamera profio x5 - wideo w pełnej rozdzielczości

Nagrywanie w pętli

Filmy będą zapisywane na karcie micro SD co 3 minuty (w zależności od ustawień) Jeśli karta SD jest pełna, starsze nagrania zostaną automatycznie usunięte i zastąpione nowymi.

profesjonalne kamery samochodowe - nagrywanie w pętli

Dane techniczne:

Model: PROFIO X5
Procesor: czterordzeniowy ARM Cortex A53 1,4 GHz
System operacyjny: Android 8.1 GO
GPS + BDS, GSM i WCDMA, 4G LTE,
Przedni aparat o rozdzielczości wideo: Full HD 1080p, kąt widzenia 120°, kodowanie H.264
Przednia kamera o długości kabla: 2 metry
Tylna kamera o rozdzielczości wideo: 720p, kąt fotografowania 100°, kodowanie H.264
Długość kabla kamery tylnej: 2,45 m
Wi-Fi: 802.11 b/g/n, częstotliwość 2,4 GHz, hotspot
Zdalne monitorowanie: komputer i aplikacja-oprogramowanie komputerowe: www.tracksolid.com, aplikacja mobilna: Tracksolid
Czujnik G: BMI160 (6-kierunkowy)
Obsługa Micro SD: do 128 GB
Obsługa sieci: GSM, WCDMA, LTE
Interfejs danych: Micro USB 2.0, micro SIM
Bateria zewnętrzna: 600 mAh
Zasilanie: 9V - 30V
Temperatura pracy -20°C ~ 70°C
Pudełko DVR: szer. / wys. / gł. 12 x 2,7 x 9,5 cm
Kamera przednia: szer. / wys. / gł. 5,3 x 3,1 x 3,1 cm
Kamera tylna: szer. / wys. / gł. 7,2 x 3,2 x 2,5 cm

Zawartość Paczki:

1. Rejestrator PROFIO X5 + adapter karty SIM
2. Kamera zewnętrzna 1
3. Kamera zewnętrzna 2
4. Antena GPS/LTE/WIFI
5. Okablowanie zasilające + bateria
6. Przycisk SOS
7. Taśma do mocowania i łączenia
8. Taśmy samoprzylepne 3M
9. Zestaw instalacyjny i osłony

Zawartość opakowania profio x5 car dvr

profo elektronika System kamer Profio X5 to topowy produkt nowej marki PROFIO ELECTRONICS , która specjalizuje się w rozwoju i produkcji innowacyjnych kamer, które wnoszą nowy wymiar w ich codziennej praktyce.

Komentarze

Inne produkty