4-kanałowa kamera samochodowa – system kamer samochodowych + obsługa GPS/WIFI/4G SIM – dysk twardy 256 GB/2 TB – PROFIO X7

Kod produktu: 55-231 Mam pytanie
Producent PROFIO
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 2 312,50 zł
Cena z VAT 2 775,00 zł
- +

Opis produktu 4-kanałowa kamera samochodowa – system kamer samochodowych + obsługa GPS/WIFI/4G SIM – dysk twardy 256 GB/2 TB – PROFIO X7

4-kanałowa kamera samochodowa - najlepszy system kamer samochodowych + obsługa GPS/WIFI/4G SIM - Dysk twardy 256 GB / 2 TB - PROFIO X7 ze zdalnym monitorowaniem GPS + widok z kamery w czasie rzeczywistym. 4-kanałowy system z obsługą kart SD o pojemności do 256 GB lub 2 TB HDD, monitorujący obraz z kamer i pozycję GPS w czasie rzeczywistym - PROFIO X7 firmy PROFIO ELECTRONICS.   Kompletny system monitorowania samochodu osobowego, dostawczego, ciężarówki, maszyny rolniczej itp., ponieważ urządzenie śledzące GPS z obsługą Wi-Fi i 4G SIM zapewnia doskonały podgląd jazdy w czasie rzeczywistym. Kamera samochodowa ze zdalnym monitoringiem GPS - oferuje funkcje takie jak GPS Tracker i śledzenie pojazdów GPS na żywo online za pośrednictwem aplikacji na telefon (Android/iOS) lub strony internetowej na PC platformy CMSV, a także nagrywanie dźwięku (jeśli pozwalają na to podłączone kamery).

Do skonfigurowania kamer należy użyć monitora 5"/7"/10" kompatybilnego z AHD (do wyboru bezpośrednio z naszej oferty). Do zestawu można podłączyć dowolne 4 kamery monitorujące (w zestawie 2 kamery wewnętrzne AHD FULL HD) w tym zestawie) można podłączyć 2 dodatkowe kamery AHD z naszej oferty. W zamówieniu można także wybrać preferowaną długość przewodów do kamer od 5, 10, 15 lub 20 metrów.

4-kanałowy rejestrator mobilny z obsługą 4G SIM i rozdzielczością FULL HD - PROFIO X7

4-kanałowy rejestrator mobilny z obsługą 4G SIM i rozdzielczością FULL HD - PROFIO X7

System oferuje także obraz NA ŻYWO z kamer w czasie rzeczywistym. Jest to rejestrator samochodowy 4-kanałowy z możliwością podłączenia 4 dowolnych kamer na zewnątrz lub wewnątrz pojazdu (boczne, tylne, cofania), który można również zakupić bezpośrednio w naszym sklepie ze złączem 4PIN (istnieje również możliwość korzystać z kamer wbudowanych w pojeździe). Można podłączyć kamery zewnętrzne o rozdzielczości 4x Full HD lub kamery HD. Wbudowany rejestrator umożliwiający nagrywanie ze wszystkich czterech kamer jednocześnie. Slot na 1x kartę pamięci SD do 256GB + możliwość podłączenia dysku SSD lub dysku HDD 2,5" . Rejestrator można podłączyć do zasilania 12/24V.

System monitoringu z obsługą 4G SIM i podłączeniem 4 kamer do monitorowania i nagrywania NA ŻYWO

4 kamery do samochodu dostawczego z obsługą 4G SIM PROFIO X7

Ciekawostką z pewnością będzie obsługa tworzenia hotspotu Wifi 4G poprzez włożoną kartę SIM 4G . Rejestrator może także nagrywać dźwięk poprzez mikrofon, jednak musi on znajdować się w korpusie kamery. Materiał filmowy zapisywany jest na obsługiwanej karcie pamięci SD o pojemności do 256 GB - urządzenie posiada 1x slot na kartę SD lub włożony dysk twardy 2,5". Korpus rejestratora wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, co sprawia, że jest odporna na wysokie temperatury czy ekstremalnie niskie temperatury (-20°C do 65°C) . Cykliczne nagrywanie, obracanie, odwracanie i lustrzane odbicie obrazu z kamer jest oczywistością. Kamery w zestawie mocuje się do szyby dzięki Naklejka 3M.

Śledzenie lokalizacji GPS na żywo w czasie rzeczywistym i śledzenie obrazu na żywo za pomocą maksymalnie 4 kamer

Z pojazdem można połączyć się poprzez aplikację na telefon komórkowy oraz platformę CMSV WEB , na komputerze PC lub tablecie.

Mapa pokaże Ci jego aktualną lokalizację z czasem, prędkością i współrzędnymi GPS. Aplikacja obsługuje także funkcję podglądu na żywo w czasie rzeczywistym. W systemie monitorowania (aplikacja, platforma internetowa, oprogramowanie PC) można   monitorować wiele urządzeń. Można także przeglądać historię jazdy oraz wcześniej przebytą trasę pojazdu. Możliwe jest cofnięcie się i obejrzenie nagrań z kamer, o ile urządzenie jest online.

Przekierowanie do Platformy WWW

rejestrator samochodowy - platforma CMVS PROFIO X7

kamera samochodowa rejestrująca obraz na dysku twardym HDD PROFIO X7

Akcesoria opcjonalne - możliwość podłączenia do 4 kamer zewnętrznych ze złączem 4 PIN

Możliwość zakupu (podłączenia) aż 4 kamer zewnętrznych ze złączem 4PIN , co umożliwia łączenie kamer według potrzeb (w zależności od rodzaju montażu lub wymiarów i preferowanej konstrukcji kamery, z noktowizorem lub bez, itp.). W przypadku pojazdu osobowego istnieje możliwość skonfigurowania kamer tak, aby rejestrowały boki pojazdu oraz przestrzeń za pojazdem . W przypadku środka transportu innego niż autobus istnieje możliwość połączenia kamer tak, aby 2 kamery rejestrowały drzwi wejściowe autobusu, a 1 kamera rejestrowała przestrzeń za pojazdem lub zachowanie kierowcy. Aby ustawić kamerę należy podłączyć do kamery dowolny MONITOR ze złączem 4PIN , na którym kierowca będzie miał podgląd kamer i ich zapisu (lub może też służyć jako pomocnik przy cofaniu) lub można zmienić ustawienia aparatu. Podczas korzystania z monitora kamerę można regulować za pomocą dołączonego pilota. Monitor nie jest częścią pakietu, ale można go u nas zamówić.

Schemat podłączenia systemu PROFIO X7 - uniwersalnego systemu kamer do pojazdów

schemat podłączenia - kamera samochodowa profio x7

Zamykana konstrukcja

Odporna na manipulacje, zamykana konstrukcja zapewnia bezpieczne dopasowanie, które uniemożliwia fizyczny dostęp do gniazda karty microSD i gniazda karty SIM , znacznie zmniejszając ryzyko naruszenia danych.

Rejestrator DVR Rejestrator samochodowy profio x7 box

Gniazdo karty pamięci

Kamera posiada 1 slot na kartę pamięci o pojemności do 256 GB. Nagranie zapisane na karcie odpowiada około 2 GB na godzinę na 1 nagrany kanał w rozdzielczości Full HD. Karty pamięci nie są zawarte w zestawie.

kamery samochodowe obsługują nagrywanie na dysk twardy, karta SD - profio x7

Zewnętrzny moduł GPS z kablem o długości 3m

Większość kamer samochodowych ma moduł GPS wbudowany bezpośrednio w korpus kamery, może to czasami powodować problemy podczas wyszukiwania sygnału GPS, szczególnie jeśli przednia szyba ma dodatkową obróbkę powierzchniową, taką jak ogrzewanie przedniej szyby itp. Kamera samochodowa Profio X7 jest wyposażona z zewnętrznym modułem GPS, który posiada długi 3-metrowy kabel , dzięki czemu moduł GPS można umieścić w dowolnym miejscu pojazdu.

4-kanałowy rejestrator DVR do samochodów ciężarowych, dostawczych, autobusów i maszyn roboczych - doskonałe nagrywanie wideo - brak martwego pola

System DVR z 4 kamerami samochód, van, ciężarówka, maszyny - profio x7

Monitorowanie na żywo w czasie rzeczywistym — oglądaj nagrania z kamery samochodowej w dowolnym miejscu i czasie

Monitorowanie na żywo w czasie rzeczywistym za pomocą aplikacji mobilnej na smartfonach z kamerami profio x7

Internet Wi-Fi w pojeździe – HOTSPOT 4G

Wystarczy włożyć kartę SIM 4G i już można łatwo połączyć się z Internetem. Po włożeniu karty SIM do urządzenia można włączyć funkcję hotspot, która utworzy punkt dostępowy 4G WiFi (na karcie SIM muszą być aktywowane usługi transmisji danych). Obsługuje transmisję danych 2G GSM, 3G WCDMA i 4G (LTE). Dzięki temu możesz połączyć się z szybkim Internetem niemal wszędzie, gdzie masz zasięg.
Kamera samochodowa z hotspotem Wi-Fi profio x7

Nagrywanie w pętli – nagrywanie cykliczne

Gdy miejsce na włożonej karcie micro SD się zapełni, może ona automatycznie zastąpić starsze pliki nowszymi, dzięki czemu pliki są stale usuwane.

profio x7 Nagrywanie w pętli - Nagrywanie cykliczne

Obsługa funkcji WDR (szeroki zakres dynamiki)

Rejestrator DVR obsługuje funkcję WDR (w zależności od rodzaju podłączonych kamer), WDR to zaawansowana technologia stosowana w kamerach, niezależnie od tego, czy otoczenie jest zbyt jasne, czy ciemne, czy występuje cień, odbicia, półmrok itp. WDR to różnica poziomów światła na obrazie pomiędzy najciemniejszymi i najjaśniejszymi obszarami.

WDR - kamera samochodowa o szerokim zakresie dynamiki profio x7

elektronika prof Kamera Profio Tracking Cam X7 to topowy produkt nowej marki PROFIO ELECTRONICS , która ściśle specjalizuje się w rozwoju i produkcji innowacyjnych kamer, które nadają nowy wymiar ich zastosowaniu w codziennej praktyce.

Dane techniczne rejestratora:

● Obsługa kamer o wysokiej rozdzielczości: 600tvl, 800tvl, 1000tvl / AHD 720p, 1080p
● 5-calowy/7-calowy/10,1-calowy monitor LCD TFT z 4 kanałami jednoczesnego nagrywania na żywo w czasie rzeczywistym
● Obsługa szerokiego zakresu napięć roboczych: 9-36V DC
● Pamięć: karta SD 256 GB, dysk twardy 2 TB (karty nie wchodzą w skład zestawu)
● Profesjonalne oprogramowanie do zarządzania flotą CMSV6: klient Windows, iOS, Android
● Temperatura pracy: -25℃~+65℃, zapewniająca stabilną pracę w niskich i wysokich temperaturach

System operacyjny: Wbudowany system operacyjny Linux
Interfejs operacyjny: GUI, obsługa myszy
Zabezpieczenie hasłem: hasło użytkownika/hasło administratora
PAL/NTSC: Kompresja wideo H.264
Wyświetlanie obrazu: 1 kamera/ 4 kamery jednocześnie
Nagrywanie audio: Zsynchronizowane nagrywanie audio i wideo
Tryb nagrywania: Ręczny/Alarm
Wejście AV: 4-kanałowe (4 kamery)
Wyjście AV: 1-kanałowe wyjście wideo VGA, 1-kanałowe wyjście AV
Wejście alarmowe: 4 wejścia cyfrowe
HDD/SSD: 1 HDD/SSD 2,5" (do 2 TB, obsługa podłączania/odłączania podczas pracy)
Karta SD: 1 szybka karta SDXC (do 256 GB)
Interfejs USB: 1 USB 2,0 (obsługa dysku/myszy USB)
Interfejs IR: 1 wbudowany odbiornik podczerwieni
Rozszerzenie funkcji - GPS
3G/4G: obsługuje CDMA/EVDO/GPRS/WCDMA/FDD LTE/TDD LTE
Wi-Fi: 802.11b/g/n, 2,4 GHz
Zasilanie: 9~36V DC
Moc wyjściowa: 5 V 300 mA
Pobór mocy: Tryb gotowości 3 mA, Maksymalny pobór mocy 18 W przy 12 V 1,5 A przy 24 V 0,75 A
Temperatura pracy: -20 --- 65 ℃
Wymiary: 162 mm x 153 mm x 52 mm


Specyfikacja aparatu:

Model: Profio CY-74
Przetwornik obrazu Sony 307 o przekątnej 1/2,8 cala
System telewizyjny PAL/NTSC
Rozdzielczość: 1920 x 1080
Czułość 0,01 Lux/F1,2
Wyjście wideo AHD
Obiektyw f 2,5 mm Megapiksel 2.0
Zasilanie 12V DC±10%
Pobór mocy 130 mA (maks.)
Temperatura pracy -30 ℃ ~ +70 ℃
Wymiary 66 (dł.) x 51 (szer.) x 50 (wys.) mm
Masa netto 108 g


Zawartość Paczki:

1x system DVR Profio X7
1x Zewnętrzny moduł GPS z kablem o długości 3 m
1x antena LTE
1x antena Wi-Fi
1x zestaw montażowy
1x kable zasilające
1x pilot zdalnego sterowania
2x klucz aparatu
1x Instrukcja

2x kamera wewnętrzna samochodu
2x okablowanie w zależności od wyboru 5, 10, 15, 20 metrów
2x śruba do mocowania kamery
1x klucz imbusowy
1x podręcznik

profio x7 - zawartość pakietu (pakiet zawiera)

Komentarze

Inne produkty