ZESTAW Szpiegowski – mini kamera otworkowa Full HD WiFi/P2P z fokusem tekstowym + słuchawka szpiegowska

Kod produktu: 10-644 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 1 125,00 zł
Cena z VAT 1 350,00 zł 1 800,00 zł
- +

Opis produktu ZESTAW Szpiegowski – mini kamera otworkowa Full HD WiFi/P2P z fokusem tekstowym + słuchawka szpiegowska

Spy SET - Mini kamera otworkowa Full HD WiFi/P2P z transmisją na żywo przez Internet z wyświetlaczem na telefonie komórkowym z fokusem tekstowym + słuchawka szpiegowska (niewidoczna słuchawka). Urządzenie szpiegowskie zawiera wbudowaną baterię litowo-jonową 1500 mAh oraz słuchawkę szpiegowską, która pozwala oglądać nagrania w czasie rzeczywistym i jednocześnie otrzymywać instrukcje od drugiej osoby poprzez słuchawkę szpiegowską w uchu całkowicie niezauważalnie .

Zestaw ten daje wyjątkową możliwość nagrywania różnych przestrzeni, obiektów lub tekstu na papierze za pomocą kamery otworkowej FULL HD bez zauważenia otoczenia, a jednocześnie komunikowania się z osobą przez telefon za pośrednictwem słuchawki szpiegowskiej. Cała komunikacja odbywa się poprzez Internet P2P, dlatego możliwy jest podgląd kamery i komunikacja poprzez szpiegowski telefon bez ograniczeń odległości (jedynym warunkiem jest połączenie z Internetem) poprzez aplikację (iOS/Android) na telefonie komórkowym . Urządzenie nie wymaga karty SIM.

ZESTAW zawiera kamerę otworkową i najlepszą bezprzewodową słuchawkę szpiegowską
które działają tylko przez jedną aplikację, parujesz je z telefonem przez Wi-Fi (nie przez Bluetooth)

Aparat posiada możliwość ustawiania ostrości obiektywu, co doskonale sprawdza się np. podczas egzaminu, gdy trzeba skupić się na tekście na papierze. Ostrość aparatu można ustawić, obracając miniobiektyw. Aparat ten jest przeznaczony do rejestrowania tekstu, zarówno pisanego, jak i drukowanego.
kamera otworkowa Wi-Fi - nagrywanie tekstu na papierze i słuchawka szpiegowska

Za pośrednictwem aplikacji możliwy jest przekaz na żywo z kamery + komunikacja poprzez telefon szpiegowski. Kamera z wbudowaną słuchawką SPY znajdzie zastosowanie w różnych trudnych sytuacjach, gdy konieczna jest niezauważona pomoc przez telefon, a jednocześnie potrzebna jest transmisja wideo, aby lepiej zorientować się, co się dzieje, np. egzamin lub test.

SET - Mini kamera otworkowa Full HD ze słuchawką Spy = nagrania wideo w czasie rzeczywistym przez Wi-Fi + komunikacja na żywo przez słuchawkę Spy

mini kamera szpiegowska typu otworkowa ze słuchawką szpiegowską

Nagranie z kamery można oglądać online poprzez sieć Wi-Fi za pomocą aplikacji (na smartfonie lub tablecie). Bateria litowa w połączeniu z niewielkimi wymiarami aparatu jest doskonale zaprojektowana do dyskretnego umieszczenia aparatu na korpusie, ale także we wnętrzu.

Aparat posiada możliwość ustawiania ostrości obiektywu, co doskonale sprawdza się np. podczas egzaminu, gdy trzeba skupić się na tekście na papierze.
Po prostu obracając obiektyw, skupiasz się na tekście, który chcesz uchwycić

skoncentruj się na tekście - obiektyw kamery otworkowej

Możliwość stałego zasilania poprzez zasilacz 5V USB AC/DC nie będzie zatem ograniczona czasem pracy wbudowanego akumulatora. Kamera nagrywa wideo w rozdzielczości FULL HD 1080P , pomimo minimalnych wymiarów obiektywu, które wynoszą zaledwie 8 mm . Kamera przechowuje nagrania na karcie micro SD ( obsługa do 128 GB ). Aparat posiada funkcję robienia zdjęć i nagrywania filmów. Dwukierunkowa komunikacja poprzez aplikację możliwa jest dzięki mikrofonowi wbudowanemu w korpus kamery (na płytce drukowanej w pobliżu przycisków). W zestawie znajdują się również zapasowe guziki , które zakładasz na obiektyw i w ten sposób uzyskujesz idealny kamuflaż na ubraniu , w którym aparat będzie ukryty. Słuchawka jest podłączona do anteny, która znajduje się na przedłużonym kablu i wychodzi z korpusu aparatu. Dzięki temu przedłużeniu białą antenę można umieścić na ramieniu, czyli jak najbliżej słuchawki, zapewniając najwyższą jakość transmisji sygnału.

Kamera IP FULL HD WiFi z dwukierunkową komunikacją i bezprzewodowym telefonem dla studentów

kamera otworkowa z nagrywaniem tekstu Wi-Fi P2P przez Internet

Małe wymiary, niepozorność, możliwość połączenia poprzez Wi-Fi sprawiają, że kamera ta jest bardzo przydatnym narzędziem w porównaniu do dużych kamer bezpieczeństwa. Największą zaletą tej kamery jest to, że rejestruje rzeczywiste zachowania osób, które nie wiedzą, że są monitorowane przez kamerę bezpieczeństwa.

Korpus kamery (czarna płytka drukowana) może się nagrzewać, dlatego nie zaleca się umieszczania kamery bezpośrednio na ciele (skórze).

kamera otworkowa na przycisk + słuchawka szpiegowska do egzaminów tekstowych

Funkcje aparatu otworkowego:

plus Obsługuje zarówno telefony komórkowe z systemem Android, jak i iOS
plus Wideo w rozdzielczości do 1080p
plus Obsługa kart pamięci do 128 GB
plus Pojemność baterii zapewnia ciągłą pracę aż do 5 godzin

Specyfikacja aparatu otworkowego:

Czujnik: CMOS
Rozdzielczość wideo: 1080p
Obiektyw z ręczną regulacją ostrości
Bateria: akumulator litowo-jonowy 1500 mAh
Żywotność baterii: do 5 godzin
Ładowanie: USB 5 V 1 A lub 2 A
Rozmiar czujnika: 1/3"
Pamięć: obsługuje karty micro SC do 128 GB
Połączenie: standard Wi-Fi IEEE802.11b/g/n/
Częstotliwość Wi-Fi: 2,4 GHz ~ 24835 GHz
Wymiary kamery: Obiektyw 8x8 mm + kabel do kamery 12 cm

Każdy z nas zna w życiu sytuacje, w których byłby wdzięczny, gdyby ktoś Ci doradził, pomógł w trudnej sytuacji, tak aby nikt o tym nie wiedział. Przeznaczony jest dla studentów podczas egzaminów, dla biznesmenów podczas negocjacji biznesowych iw innych sytuacjach. Słuchawka szpiegowska to rewolucyjne urządzenie, które pozwala komunikować się z kimś na odległość za pomocą telefonu komórkowego lub walkie-talkie, ale tak, aby nikt o tym nie wiedział. Zasada jest bardzo prosta, wystarczy włożyć do ucha bezprzewodową słuchawkę szpiegowską, która ze względu na swoje miniaturowe wymiary w ogóle nie jest widoczna, zakłada się na siebie cewkę indukcyjną z kamerą, przez którą sygnał przesyłany jest bezprzewodowo do słuchawki, gdzie sygnał jest przetwarzany na głos.

Możliwości wykorzystania zestawu słuchawka szpiegowska + mini kamera otworkowa z zestawem przycisków do kamuflażu

kamera i słuchawka szpiegowska do testów dla studentów

Najnowszy ulepszony model popularnej słuchawki szpiegowskiej . W porównaniu do poprzedniego modelu posiada ulepszony kształt anatomiczny , aby móc doskonale uszczelnić ucho przed przedostawaniem się dźwięku do otoczenia. Słuchawka składa się z najnowocześniejszego, czułego odbiornika (cewki) , stabilnego mikrogłośnika zapewniającego bardzo czysty i czysty dźwięk przy zminimalizowanych szumach.

zestaw studencki - słuchawka do podsłuchu szpiegowskiego do testów

Wystarczy włożyć słuchawkę do kanału słuchowego w uchu. Do słuchawki przymocowany jest półprzezroczysty haczyk, dzięki któremu równie łatwo można zdjąć słuchawkę z ucha. Aby jeszcze bardziej ułatwić obsługę słuchawki, w naszym sklepie internetowym oferujemy pęsety magnetyczne .

Cechy słuchawki szpiegowskiej

plus Profesjonalny projekt, doskonała jakość dźwięku
plus Ergonomiczny kształt, wygodna obsługa
plus Bateria: 1,55 V (337 SR 416SW) Żywotność baterii do 7 godzin
plus Wymiary: 13x6mm
plus Częstotliwość robocza: wszystkie częstotliwości
plus Bezprzewodowe połączenie z urządzeniami mobilnymi (telefon, tablet)
plus Łatwe sterowanie i odbieranie połączeń.
plus Obsługa zestawu głośnomówiącego do komunikacji dwukierunkowej.
plus Możliwość uruchomienia nagrywania bezpośrednio z telefonu - do odtwarzania plików MP3.
plus Czas rozmów na jednym ładowaniu wynosi do 12 godzin, czas czuwania do 130 godzin.

Opakowanie zestawu zawiera:

1x kamera mikrootworowa + akumulator litowo-jonowy + antena
1x Zestaw guzików do kamuflażu
1x słuchawka szpiegowska
1x bateria do słuchawki bezprzewodowej
1x kabel USB do zasilania
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty