Zabezpieczenie w samochodzie DOD RC500S z GPS i kamerą DUAL 1080P

Kod produktu: 55-036 Mam pytanie
Producent DOD
Dostępność produktów Zamów
Czas dostawy 1 - 3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 1 666,65 zł
Cena z VAT 2 000,00 zł
- +

Opis produktu Zabezpieczenie w samochodzie DOD RC500S z GPS i kamerą DUAL 1080P

Zabezpieczenie w samochodzie DOD RC500S z GPS i kamerą DUAL 1080P , która posiada dwa obiektywy o rozdzielczości FULL HD w niezrównanej jakości z szybkością nagrywania 30 fps. Kamera DUAL wykrywa w rozdzielczości 1080P, a dzięki skutecznemu filtrowi polaryzacyjnemu (eliminującemu odbicia światła) zestaw wykrywa scenę przed i za pojazdem . Kompresja obrazu H.264, plik MOV, strumień danych ok. 15 Mb/s dla każdego kanału. Jedna minuta przy rozdzielczości 1080p 30fps wideo z jednego kanału to ok. 110 MB.

Podwójny aparat RC500s

Zestaw kamer posiada szerokokątny obiektyw do 145 ° z przodu i 140 ° z tyłu, co pozwala na naprawdę szerokokątny widok wokół samochodu, zbliżając się do parametrów rybiego oka. Korzystanie z tylnej kamery jest opcjonalne, przednia kamera może być również używana osobno . Pod względem parametrów czysto optycznych DOD RC500S jest odpowiednikiem DOD LS500W (i odwrotnie). Istnieje również możliwość obracania obrazu o 180° dla kamery przedniej i tylnej (kamera może być zamontowana „w dół”).

Przednia kamera jest wyposażona w zupełnie nowy czujnik SONY STARVIS (Starlight Visibility) IMX291, który oferuje rewolucyjny tryb nocny nawet w całkowitej ciemności! Wbudowany superkondensator zamiast akumulatora Li-Ion - dla jeszcze lepszej odporności i żywotności aparatu.

Technologicznie jest to kamera samochodowa "nowej generacji" - z najnowszymi technologiami (optyka, mikroczipy, funkcje), jakie oferuje rynek samochodowy.

Okręt flagowy firmy DOD - nowy koncept kamery samochodowej SMART

Certyfikowana kamera do użytku w całej UE (tj. w Austrii, Niemczech i innych krajach członkowskich). Spełniają kryteria norm technicznych i mogą być stosowane w pojeździe.


DOD RC500S ma elegancki i dyskretny, cylindryczny kształt o naprawdę niewielkich wymiarach , co pozwala na zamontowanie przedniej kamery blisko lustra u góry przedniej szyby. Dzięki takiej pozycji nie zaburza widoku, a oglądana z zewnątrz jest absolutnie dyskretna. Tylny aparat o kompaktowych wymiarach zaledwie 7,5 cm mocowany jest za pomocą uchwytu 3M z taśmą samoprzylepną. Połączenie kablowe pomiędzy kamerami ma długość około 5,5 m. DOD RC500S może być podłączony do zasilania 12/24V, dzięki czemu można go używać z wyjątkiem samochodów również do innych pojazdów, ciężarówek lub autobusów. Przednią kamerę można również łatwo przymocować do przedniej szyby samochodu za pomocą samoprzylepnego uchwytu 3M, który można łatwo przymocować do kamery. DOD jest również wyposażony w bardzo przydatne akcesorium - regulowany kołowy filtr polaryzacyjny , który skutecznie redukuje odbite światło.

Obsługa kart micro SD do 128GB (około 18 godzin nagrywania z obu kamer - 9h na jeden kanał)


Podwójny aparat rc500s

Nagranie jest rejestrowane z obu kamer i w połączeniu z wysoką czułością ISO do 12800 pozwalającą na monitorowanie otoczenia samochodu nawet w złych warunkach oświetleniowych, funkcja ta jest znaczącym bonusem bezpieczeństwa podczas monitorowania samochodu podczas Twojej nieobecności. To sprawia, że ​​nowy DOD RC500S jest nowym liderem na rynku bezpieczeństwa, nie tylko z nagrywaniem wideo z jazdy, ale także z monitoringiem samochodu podczas Twojej nieobecności .

Ogromną zaletą jest ulepszony system trybu parkowania nowej generacji, który rozpocznie nagrywanie 15 sekund przed wykryciem ruchu. Dzięki temu będziesz mieć zapis tego, co wydarzyło się od początku do końca, z obu kamer z przodu iz tyłu pojazdu. Gdy będziesz kontynuować jazdę, kamera przełączy się z powrotem na nagrywanie w trybie pętli.

Lider na rynku bezpieczeństwa i monitoringu samochodów

Tryb parkowania kamera DOD rc500s;

Kamera obsługuje karty micro SD do 128 GB (standardowe kamery do 32 GB). W razie wypadku, gwałtownego hamowania lub przechylenia samochodu zestaw kamer posiada funkcję G-sensor, która zabezpiecza pilniki przed uderzeniem. Ponadto w sytuacji awaryjnej użytkownicy mogą ręcznie zabezpieczyć istniejący plik, naciskając i przytrzymując przycisk „SOS”. Zestaw kamer samochodowych FULL HD z zaawansowaną technologią WDR 2.0 i łącznością Wi-Fi to niezawodny towarzysz na drogach.

Zestaw dwóch kamer samochodowych RC500S z obsługą FULL HD i WIFI

Inteligentna aplikacja DOD (Android / iOS) na smartfony lub tablety, gdzie po sparowaniu przez WiFi możesz odtwarzać filmy z jazdy, śledzić swoją aktualną pozycję na mapach google lub zmieniać ustawienia aparatu.
Aplikacja do obsługi Wi-Fi dod rc500s
Cechy produktu:
  • Nagrywanie wideo HD 1080p
  • Szeroki kąt widzenia - przednia kamera 145 °, tylna kamera 140 °
  • Ochrona plików przez czujnik G
  • Funkcja SOS - Funkcja blokady
  • Nadzór parkingowy
  • Zaawansowana technologia WDR 2.0
  • Połączenie WiFi
  • Efektywny regulowany kołowy filtr polaryzacyjny
Podwójne nagrywanie wideo FULL HD 1080p
Widok z przodu iz tyłu Twojego pojazdu jest rejestrowany w jakości 1080p w wysokiej rozdzielczości FULL HD. Co więcej, obraz jest rejestrowany pod ultraszerokim kątem widzenia kamery przedniej 145 ° i kamery tylnej 140 °, co zapewnia całkowitą ochronę.

Rozdzielczość Full HD RC500

Rozszerzony zakres ISO do 12800
DOD RC500S posiada nową matrycę Sony STARVIS CMOS o zwiększonej czułości nie tylko w normalnym oświetleniu, ale także w słabych warunkach oświetleniowych. Zwiększony zasięg zwiększa jasność szybko poruszających się obiektów w nocy. Aparat może teraz uchwycić jeszcze więcej szczegółów w bardzo słabych warunkach oświetleniowych.

RC500s iso 12800

Zaawansowana technologia WDR 2.0
Oszałamiający film w dowolnym oświetleniu i zrównoważonej ekspozycji w każdych warunkach. Rozjaśnia ujęcia nocne i zmniejsza ekspozycję na światło, aby uzyskać najpiękniejszy obraz.

Technologia RC500s wdr

Duża apertura f/1,6, wysoka wydajność w słabym świetle
Duża przysłona odzwierciedla ilość światła padającego na matrycę podczas fotografowania. Im większa jest przysłona (mniejsza liczba f), tym więcej światła zostanie przechwycone przez czujnik aparatu. Dzięki najszerszej przysłonie, która jest o 66% większa niż konkurencja na rynku, kamery DOD dają najostrzejszy obraz.

Rc500s przednia i tylna przysłona f/1,6

Ostry szklany obiektyw 6G
6-elementowy, ostry obiektyw, wykonany z sześciu warstw szkła, zapewnia oszałamiający, czysty i niezniekształcony obraz

Szklany obiektyw Rc500s 6g

Szeroki kąt widzenia 145°
Przechwytywanie obrazu przy szerokim kącie widzenia 145° dla optymalnego pokrycia i wyrazistości. Przednia kamera wyposażona jest w niezwykle szerokokątny obiektyw, który zwiększa zasięg nagrywania, ponieważ panoramiczny widok przodu pojazdu rejestruje wszystkie strony bez zniekształceń (a więc bez zniekształconego obrazu).

Szeroki kąt widzenia RC500

Regulowany okrągły filtr polaryzacyjny - skutecznie redukuje odbite światło
Regulowany filtr eliminuje oślepianie przedniej szyby i jednocześnie zwiększa nasycenie. Redukuje niepożądane odbicia i nadmierną ekspozycję lub efekty polaryzacji, aby zapewnić najwyższą jakość obrazu i chronić obiektyw.

Filtr polaryzacyjny obiektywu RC500s

Połączenie WiFi - zdalny podgląd za pomocą darmowej aplikacji
Nie musisz już dłużej czekać, jeśli chcesz odtworzyć ekscytujące chwile. Wystarczy przesłać lub zwizualizować pliki z karty pamięci włożonej do aparatu bezpośrednio do smartfona/tabletu za pośrednictwem aplikacji DOD.

Połączenie Wi-Fi RC500

Nadzór parkingowy
Będziesz zadowolony z tego nadzoru parkingowego, nawet gdy zaparkujesz i wyjdziesz z samochodu. Ulepszony tryb parkowania , który uruchamia się automatycznie po 10 minutach od opuszczenia pojazdu. Gdy kontynuujesz jazdę, kamera przełącza się z powrotem w tryb nagrywania w pętli. Dzięki czujnikowi SONY STARVIS możesz również cieszyć się rewolucyjnym nocnym widzeniem przedniej kamery, a nawet w całkowitej ciemności.

nadzór parkowania dod Rc500s

W przypadku wykrycia ruchu przedniej lub tylnej kamery lub w przypadku awarii rozpoczyna nagrywanie wideo i blokuje plik. Kamera rozpoczyna nagrywanie na 15 sekund przed wykryciem ruchu lub uderzenia, co gwarantuje, że będziesz mieć zapis tego, co się wydarzyło od początku do końca. Warunkiem jest, że kamera musi być zasilana z akumulatora samochodowego za pomocą kompletu przewodów do zamontowania na stałe w pojeździe DOD DP4.

Możesz zobaczyć , jak działa ulepszony tryb parkowania właśnie tutaj, w tym filmie:

Procesor GPS z prędkością 10 Hz
Zintegrowany z najszybszym GPS o prędkości 10 Hz, rejestrujący dokładniejsze dane dotyczące lokalizacji i prędkości pojazdu. Umożliwia nagrywanie trasy na mapie podczas oglądania filmów w odtwarzaczu DOD. Jest to obecnie najszybsza aktualizacja GPS stosowana w kamerach.

Procesor GPS RC500s

DOD Odtwarzacz GPS V2.0
Nowa wersja DOD GPS Player 2.0 z ulepszonym interfejsem użytkownika jest jeszcze bardziej przejrzysta. Wyświetla nagrania wideo FULL HD z danymi w czasie rzeczywistym, takimi jak prędkość pojazdu, współrzędne GPS, przeciążenie. Połączenie internetowe pokazuje aktualną lokalizację pojazdu na mapach Google.

Rc500s dod player

Wykrywanie radaru prędkości
System przypomina, że ​​znajdujesz się w pobliżu miejsca, w którym obowiązuje ograniczenie prędkości i gdzie można umieścić radar, dzięki czemu możesz zwolnić. Unikaj pułapek i zawsze miej kontrolę nad swoim napędem.
* Obecnie system obsługuje następujące kraje: USA, CA, UK, NO, PL, NL, BE, AU.

Synchronizacja czasu i daty
Automatyczna kalibracja czasu, niezależna od ręcznej regulacji czasu. Dzięki wbudowanemu procesorowi GPS o prędkości 10x może dokładnie skalibrować czas lokalny i automatycznie zapisać go w pamięci aparatu.

Ochrona G-sensora przed uderzeniem
W razie wypadku, hamowania awaryjnego lub przechylenia samochodu, automatycznie zabezpieczy wszystkie przechowywane i aktualne zapisy. Dzięki tej funkcji pliki nie zostaną usunięte ani nadpisane, nawet podczas nagrywania w pętli czasowej.

Ręczna blokada plików - ochrona SOS
W sytuacji awaryjnej umożliwia ochronę istniejącego pliku poprzez długie naciśnięcie przycisku „SOS”, co zapobiega zapętleniu się pliku i zabezpiecza przed nadpisaniem przez inne pliki.

Automatyczne nagrywanie i wyłączanie
Po uruchomieniu pojazdu kamera automatycznie rozpocznie nagrywanie. Po wyłączeniu silnika aparat wyłącza się automatycznie bez naciskania żadnego przycisku.

Nagrywanie w pętli — nagrywanie cykliczne
Gdy miejsce na włożonej karcie microSD jest pełne, może automatycznie nadpisywać starsze pliki nowymi, dzięki czemu pliki są stale usuwane.

Obsługuje karty Micro SD o pojemności 128 GB
4-krotnie wyższa kompatybilność pamięci w porównaniu ze starszymi modelami kamer, obsługuje do 128 GB micro SD z ponad 18 godzinami nagrywania.

Specyfikacja produktu:
Rozdzielczość wideo: przedni aparat: 1920x1080 @ 30 fps, tylny 1920x1080 @ 30 fps
Czujnik: czujnik SONY STARVIS CMOS
Szerokokątny obiektyw przedni: 145°
Szerokokątny tylny obiektyw: 140°
Przysłona przednia: f/1,6
Tylna przysłona: f/1,6
Czułość ISO: do ISO 12800
Format wideo: MOV
Nośniki zapisu: Micro SDHC/SDXC Class 10 (do 128 GB)
Audio: mikrofon i głośnik mono (w zestawie)
Bateria: super kondensator
Moc wejściowa: 5V 1,5A
Wymiary przedniej kamery: 122 (D) * 35,8 (W) * 60,6 (V) mm
Wymiary tylnej kamery: 75,2 (D) * 26 (W) * 38,8 (V) mm
Waga przedniego aparatu: 120g
Waga tylnej kamery: 41 g
Temperatura pracy -20°C ~ 65°C, (-4°F ~ 149°F)

Dostarczone akcesoria:

1x kamera samochodowa Profi DOD RC500S z uchwytem samoprzylepnym
1x kamera tylna z uchwytem na klej
1x filtr CPL
1x ładowarka samochodowa 12-24 V (przedłużacz 4 m)
1x kabel połączeniowy do tylnej kamery (5M)
1x Zestaw klejów do uchwytu aparatu
1x instrukcja obsługi

Akcesoria do RC500

Komentarze

Inne produkty