Wyszukiwarka Bluetooth zapobiegająca zgubieniu + alarm dwukierunkowy - APLIKACJA Android/iOS

Kod produktu: 09-121 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 125,00 zł
Cena z VAT 150,00 zł
- +

Opis produktu Wyszukiwarka Bluetooth zapobiegająca zgubieniu + alarm dwukierunkowy - APLIKACJA Android/iOS

Wyszukiwarka Bluetooth zapobiegająca zgubieniu kluczy lub telefonu komórkowego + alarm dwukierunkowy - sterowana za pomocą aplikacji na Androida/iOS działa również w przypadku gwizdania (również poprzez powiadomienie o alarmie w telefonie komórkowym). To urządzenie zapobiegające zgubieniu jest produktem opartym na technologii Bluetooth 4.0 o niskim zużyciu energii. Używając oprogramowania APP „iSearching” do łączenia się z urządzeniami mobilnymi, takimi jak telefony komórkowe przez Bluetooth, użytkownik może łatwo znaleźć zagubione przedmioty (takie jak klucze, torebki itp.). Ten breloczek lub jako zawieszka na sznurku lub łańcuszku działa jako lokalizator kluczy, a nawet lokalizator osób lub zwierząt.

Włącz ten tracker i sparuj go z telefonem przez Bluetooth . Następnie pobierz aplikację na swój telefon ręcznie ze sklepu APP lub Google Play albo korzystając z kodu QR w instrukcji. Wizjerem można sterować za pośrednictwem aplikacji. Urządzenie komunikuje się z telefonem za pośrednictwem aplikacji i zostaniesz powiadomiony, gdy obiekt lub osoba opuści efektywny zasięg Bluetooth. Tracker zacznie wydawać sygnał dźwiękowy, zostaniesz ostrzeżony alarmem na telefonie komórkowym, a aplikacja pokaże nawet ostatnią lokalizację GPS trackera.

Zabezpieczające przed zgubieniem urządzenie GPS z bluetooth do znajdowania kluczy, telefonu komórkowego itp

lokalizator kluczy bluetooth mini gps lub telefon komórkowy

Podłącz tracker do wszystkiego, co możesz zgubić i naciśnij przycisk „Alarm” w aplikacji mobilnej, aby znaleźć tracker w aktywnym zasięgu. Pomoże Ci szybko znaleźć zgubione klucze, a nawet dziecko, które zniknie Ci z oczu, natychmiast zostaniesz o tym powiadomiony, możesz też użyć go do samochodu, zwierzaków, torby, teczki lub innych rzeczy. Głośny sygnał dźwiękowy poprowadzi Cię do zagubionego przedmiotu. Albo gdy np. wyjdziesz z domu i zapomnisz portfela, w którym po raz pierwszy włożyłeś inteligentny wizjer, ostrzeże Cię alarm w telefonie.

Działa to również w drugą stronę alarm DWUKROTNY. Za każdym razem, gdy tracker oddala się od telefonu komórkowego, tracker zacznie wydawać sygnał dźwiękowy, ale alarm włączy się również w telefonie komórkowym. Na przykład idziesz do pracy, ale zapominasz telefonu komórkowego w domu, masz ze sobą lokalizator, wychodzisz i gdy tylko oddalisz się, lokalizator zaczyna pikać i rozumiesz, że zostawiłeś telefon telefon w domu. Ale przydatna rzecz? Urządzenie posiada również inną praktyczną funkcję, za pomocą pilota w trackerze można również użyć tej zawieszki jako zdalnego wyzwalacza do robienia selfie telefonem komórkowym . Wystarczy nacisnąć przycisk sterujący na trackerze (oczywiście aplikacja mobilna też musi być aktywna).

Anti Lost Finder - klucze mobilna wyszukiwarka GPS tracker

Specyfikacja techniczna:

Materiał: ABS + akryl
Bluetooth: 4.0
APLIKACJA: iFindU /iSearching
Alarm dwukierunkowy
Bateria: guzikowa CR2032
Pojemność baterii: 200mAh
Napięcie robocze: 3V
Brzęczyk: 90 DB
Odległość robocza: 0-30m
Tryb czuwania: do 6 miesięcy
Obowiązujące systemy: IOS 9.0 i nowsze, Android 9.0 i nowsze
Przycisk sterujący: przytrzymaj przez 3 sekundy, aby włączyć/5 sekund, aby wyłączyć urządzenie.
Wymiary: 40x7mm
Masa netto: 8 g


Zawartość Paczki:

1x mini wyszukiwarka GPS
1x instrukcja obsługi

Komentarze

Inne produkty