Wykrywacz podsłuchów RF PROFI - GSM 3G/4G LTE + Bluetooth + WiFi

Kod produktu: 09-069 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 1 000,00 zł
Cena z VAT 1 200,00 zł
- +

Opis produktu Wykrywacz podsłuchów RF PROFI - GSM 3G/4G LTE + Bluetooth + WiFi

Wykrywacz podsłuchów RF PROFI - GSM 3G/4G LTE + Bluetooth + WiFi. Wyszukiwarka ukrytych kamer i narzędzie do usuwania błędów mogą znaleźć ukryte urządzenia na duże odległości. Najlepszy wykrywacz podsłuchów do lokalizowania sygnałów GSM 3G/4G LTE, Bluetooth i WiFi reprezentuje nową klasę urządzeń do zapobiegania namierzaniu . Takie błędy, zwłaszcza typu Bluetooth, są w rzeczywistości niewykrywalne przez konwencjonalne wyszukiwarki częstotliwości radiowych ze względu na niski poziom promieniowania i rodzaj modulacji. Ten wykrywacz GSM wykorzystuje osobny kanał o wysokiej (2,44/5,39 Ghz) częstotliwości i czułości do wyszukiwania urządzeń Bluetooth i Wi-Fi. Detektor przetwarza następnie zdemodulowany sygnał, aby określić, jaki protokół został znaleziony. Oczywiście wykrywacz znajdzie również „klasyczne” podsłuchy (GSM, 3G, 4G, 5G DECT itp.). Innowacyjne urządzenie to nie tylko ulepszony model konwencjonalnych detektorów, ale zupełnie nowa i rewolucyjna wyszukiwarka.

wykrywacz błędów rf

Detektor wyposażony jest w główne funkcje

Antena szerokopasmowa (do gniazda ANT1) zapewnia szerszy zasięg, szczególnie przy niższych częstotliwościach, pozwalając na zwiększenie zasięgu wykrywania konwencjonalnych detektorów VHF/UHF przy zachowaniu doskonałej czułości w wyższych pasmach (GSM, Wi-Fi, Bluetooth).

Antena (dla gniazda ANT2) o 2 do 4 razy większej czułości dla wszystkich źródeł powyżej 2GHz (Wi-fi 2,4Ghz, 5GHz, Bluetooth, Wi-Max, LTE High, itp.) Urządzenie może znaleźć źródło sygnału i dokładnie go zlokalizuj.

Detektor sygnału magnetycznego - zainstaluj sondę magnetyczną, włącz urządzenie i naciśnij przycisk detekcji magnetycznej. Po zaświeceniu się wskaźnika LED rozpocznij wyszukiwanie. Po znalezieniu źródła magnetycznego zapala się biała dioda LED i słychać sygnał dźwiękowy.

Przełącznik RF/MAG - po przełączeniu opcji MAG ustawić czułość na maksimum. Zainstaluj antenę magnetyczną i wyreguluj potencjometr. Ze względu na wysoką czułość na wykrywacz może mieć wpływ geomagnetyzm i przedmioty żelazne. Użyj pokrętła, aby ustawić czułość na określone środowisko.

Kanał ANT1 (1) służy do wykrywania szerokiego zakresu częstotliwości 50-6000 MHz w celu wyszukiwania wszelkiego rodzaju nadajników w pomieszczeniach, samochodach, urządzeń noszonych na ciele, telefonów lub innych typów z różnymi metodami modulacji, w tym następujących pasm : VHF, UHF, GSM 900/1800/1900 MHz, 3G, Wi-Fi, Wi-Max, 4G (LTE) itp.

Drugi kanał ANT2 (2), oznaczony jako „2,44 GHz 5,39 GHz”, służy do wykrywania tylko Bluetooth i Wi-Fi (lub innych sygnałów o tych samych częstotliwościach), ale z wyższą czułością. Klasyczną metodą wyszukiwania jest użycie anteny ANT1, tj. 50 - 6000 MHz, aby pokryć najpierw szeroki zakres zakresów częstotliwości. Następnie procedurę skanowania obszaru należy powtórzyć z ANT2. Za pomocą przycisków ANT1/ANT2 możesz przełączać się między ANT1 i ANT2.

TRYB - po naciśnięciu można ustawić żądany tryb wyświetlania. SYGNALIZACJA DŹWIĘKOWA - w przypadku znalezienia jakiegokolwiek źródła usłyszysz z głośnika sygnalizację dźwiękową. TRYB WIBRACYJNY - alarmuje wibracjami o znalezieniu źródła. TRYB CICHY - brak dźwięku i wibracji. Sygnalizacja dźwiękowa pozwala na szybkie wyszukiwanie, a doświadczony operator rozpoznaje źródło na podstawie konkretnego dźwięku.

wykrywacz błędów,

Korzystanie z wykrywacza w życiu codziennym

Wyszukiwanie podsłuchów i czujników GPS w samochodzie lub biurze.
Jeśli podejrzewasz, że ktoś nielegalnie podsłuchuje Twój telefon, na przykład możesz zauważyć, że telefon wysyła dużo sygnałów nawet wtedy, gdy jest tylko w stanie czuwania.
Wykrywanie poziomów promieniowania ze stacji nadawczych na dachu w miejscu pracy lub w budynkach mieszkalnych.
Sprawdzenie, czy kamery wideo są skierowane na Ciebie i monitorują Twoją aktywność.
Podczas wyszukiwania sygnałów bezprzewodowych, stacji bazowych dla telefonów itp.
Wykrywanie poziomu niebezpiecznego promieniowania mikrofalowego.
Wyszukiwanie podejrzanych sygnałów bezprzewodowych.
Sprawdzanie toalet, hoteli, firm rozrywkowych, czy w przestrzeni znajdują się urządzenia szpiegowskie.

Informacje o użytkowaniu:

Ze względu na wysoką czułość detektora należy WYŁĄCZYĆ znajdujące się w pobliżu urządzenia komunikacyjne i cyfrowe. Podczas pracy w pobliżu dużego źródła promieniowania dane mogą być zniekształcone.

Jeśli urządzenie emituje sygnał, ale w pobliżu nie ma źródeł promieniowania, są 3 możliwości

1. Twoje własne urządzenie komunikacyjne jest sparowane ze stacją bazową.
2. Podejrzane źródło jest bardzo blisko.
3. Jesteś zbyt blisko routera bezprzewodowego

Dane techniczne:

Zakres komunikacji: 50MHz - 5,4GHz
Wykrywanie zakresu dynamicznego: -50dBm-10dBm
Czułość wykrywania: <0,03 mw
Moc detekcji: 1,2GHz kamera bezprzewodowa: 36m² // 2,4GHz: 25m²
Sygnał komórkowy: 2G, 3G, 4G 25m²
Magnetyczny: 50mm ~ 150mm
Metoda wskazania: 20 diod LED-wskazanie światła/dźwięku
Bateria: 3,7 V 1500 mAH
Godziny pracy: 20 - 45hod.
Wymiary: 12,5 cm (wysokość) x 5,2 cm (szerokość) x 2,2 cm (grubość)
Waga: 195g

Zawartość Paczki:

1x detektor
2x antena
1x sonda magnetyczna
1x kabel Micro USB
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty